MLS 2020 wyniki na żywo, Piłka nożna USA: Wyniki, Rezultaty, Tabele

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
bookmaker
100% Bonus Startowy aż do 200 PLN
Otwórz konto już dzisiaj i ubiegaj się o swój 100% Bonus Startowy. Regulamin ma zastosowanie. GamblingTherapy.org. 18+
bookmaker
Bonus na start do 2230 PLN
Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.
bookmaker
29 PLN free + 30 PLN bez ryzyka + 1200 PLN
STS posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z prawem i karany. 18+

Piłka nożna USA

MLS
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS - Play Offy¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷Acn2nqcb¬ZD÷p¬ZE÷vsI7DL6R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷11¬ZL÷/pilka-nozna/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000001000MLS - Play O015y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷0bLQaS8i¬AD÷1597192200¬ADE÷1597192200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬ER÷Finał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1597200388¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷OUvA9DZu¬WV÷orlando-city¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷n934lU3U¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷SGcE2tdE¬AD÷1596758400¬ADE÷1596758400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596770209¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷v3QhfEsn¬WV÷minnesota-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷0CRlefSu¬WU÷orlando-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷MTDFCZx5¬AD÷1596672000¬ADE÷1596672000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596679379¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷0vxXKNqc¬WV÷portland-timbers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷nylkdv7d¬WU÷philadelphia-union¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷vHUQoiYA¬AD÷1596335400¬ADE÷1596335400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596342799¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷UBeBu0vk¬WV÷portland-timbers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷zkd7ttPr¬WU÷new-york-city¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷ClsDAKrl¬AD÷1596326400¬ADE÷1596326400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596333791¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷80LUhedF¬WV÷minnesota-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷vRGQgys9¬WU÷san-jose-earthquakes¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷p2s9Ev3k¬AD÷1596238200¬ADE÷1596238200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Orlando City¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596246250¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷Wpy6IeQG¬WV÷los-angeles-fc¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷KAX1JyBA¬WU÷orlando-city¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷QuFeu6pf¬AD÷1596153600¬ADE÷1596153600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596160989¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷EFP73wtc¬WV÷sporting-kansas-city¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷0CyQvf3d¬WU÷philadelphia-union¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷S6tBVqW0¬AD÷1595989800¬ADE÷1595989800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Portland Timbers¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1595997738¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷6uJ2OxAc¬WV÷fc-cincinnati¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷SlKbPIfi¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Neutralne boisko.¬AW÷1¬~AA÷CEYrDHYs¬AD÷1595980800¬ADE÷1595980800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Columbus Crew¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1595988630¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷WxRi4Ow6¬WV÷minnesota-united¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷xGRm54Oa¬WU÷columbus-crew¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Neutralne boisko.¬AW÷1¬~AA÷AVVFU3o7¬AD÷1595905200¬ADE÷1595905200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1595912437¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷E5MAMGvA¬WV÷los-angeles-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷zFN6NdP3¬WU÷seattle-sounders¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Neutralne boisko.¬AW÷1¬~AA÷6XeGHcQQ¬AD÷1595896200¬ADE÷1595896200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1595903601¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷WIOu7Qgm¬WU÷san-jose-earthquakes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷QuOq6p9g¬WV÷real-salt-lake¬AK÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Neutralne boisko.¬AW÷1¬~AA÷6HPMMFmT¬AD÷1595818800¬ADE÷1595818800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sporting Kansas City¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1595827095¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷lrgcjhbE¬WV÷vancouver-whitecaps¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷AifgiYr8¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Neutralne boisko. Neutralne boisko.¬AW÷1¬~AA÷SQQINeYM¬AD÷1595809800¬ADE÷1595809800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1595817175¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷My1BSl67¬WV÷new-york-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷ro27TUj1¬WU÷toronto-fc¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Neutralne boisko.¬AW÷1¬~~
77
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷EVhgl5So¬ZD÷p¬ZE÷vsI7DL6R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000001000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷CAn2IMeb¬AD÷1597278600¬ADE÷1597278600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAS¬AF÷Nashville SC¬JB÷CnN0pwrc¬WV÷nashville-sc¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷OWTILg5d¬WU÷fc-dallas¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowi\u0105zuj\u0105 ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zak\u0142ad w ci\u0105gu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"},{"BU":"\/bookmaker\/165\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-165.png","BN":"STS.pl","BI":165}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KI2UyyHC¬AD÷1597624200¬ADE÷1597624200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAS¬AF÷Nashville SC¬JB÷dUXMkOuM¬WV÷nashville-sc¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷27YIj4QF¬WU÷fc-dallas¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ImmbJ2th¬AD÷1597964400¬ADE÷1597964400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷ptVEMZkj¬WV÷new-york-city¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷jJVANFzp¬WU÷new-york-red-bulls¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4IhueJvi¬AD÷1597966200¬ADE÷1597966200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷MHzDjj0O¬WV÷chicago-fire¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷Sfy9iWpI¬WU÷columbus-crew¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fqkDoNns¬AD÷1598052600¬ADE÷1598052600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷GrrjDgzj¬WU÷fc-cincinnati¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷UonfCDkd¬WV÷dc-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AkWqavfp¬AD÷1598052600¬ADE÷1598052600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷b77w4FL3¬WV÷sporting-kansas-city¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷4p8Z4e6c¬WU÷minnesota-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QgOK5qCh¬AD÷1598054400¬ADE÷1598054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷On8cdwxo¬WU÷houston-dynamo¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷xjduLMEo¬WV÷fc-dallas¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0CYy8Tw8¬AD÷1598054400¬ADE÷1598054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷ll8wnBza¬WV÷philadelphia-union¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷fR8ZniLh¬WU÷new-england-revolution¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2mgqy4WK¬AD÷1598133600¬ADE÷1598133600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷Kh8K22hQ¬WV÷los-angeles-galaxy¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷jJ3G3rwK¬WU÷los-angeles-fc¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dx5lbOTq¬AD÷1598137200¬ADE÷1598137200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Utd¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAS¬AF÷Nashville SC¬JB÷6LbvM7wF¬WV÷nashville-sc¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Utd¬JA÷CbazNmO8¬WU÷atlanta-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pr7N6Pdn¬AD÷1598140800¬ADE÷1598140800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inter Miami¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷SSQUD57I¬WV÷orlando-city¬WM÷INT¬AE÷Inter Miami¬JA÷Y5RQEohC¬WU÷inter-miami¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2aJq0utU¬AD÷1598144400¬ADE÷1598144400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷zmwTVwT3¬WV÷real-salt-lake¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷tQwPWJDc¬WU÷colorado-rapids¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tvEIk3oE¬AD÷1598234400¬ADE÷1598234400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷6Tho6yaI¬WV÷seattle-sounders¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷C6gs7HqC¬WU÷portland-timbers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷faaSzPCI¬AD÷1598310000¬ADE÷1598310000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷GMCNcgHK¬WV÷columbus-crew¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷MobKbZ1E¬WU÷new-york-city¬AW÷1¬AN÷n¬~
71
reklama
reklama
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są zablokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Tryb ciemny
reklama
Pomoc: MLS 2020 w serwisie wyników na żywo WynikiNaZywo.pl, ktory oferuje wyniki piłki nożnej - MLS 2020, rezultaty końcowe, podsumowania meczów ze strzelcami, żółte i czerwone kartki, porównania kursów i statystyki H2H. Live Centre na WynikiNaZywo.pl (dostępne dla głównych lig piłkarskich) dostarcza szczegółowych statystyk (posiadanie piłki, strzały celne/niecelne, rzuty wolne, rzuty rożne, faule), składy wyjściowe i komentarz live. Sprawdzaj wyniki - MLS 2020 - USA na WynikiNaZywo.pl.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!