Puchar Polski 2018/2019 wyniki na żywo, Piłka nożna Polska: Wyniki, Rezultaty, Tabele

results
SA÷1¬~ZA÷POLSKA: Puchar Polski¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Polska¬ZC÷hC28IdPo¬ZD÷p¬ZE÷AFBsWG9H¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/polska/puchar-polski/¬ZX÷00Polska 006Polska0070000000179000Puchar Polsk013Polski000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polska¬~AA÷MBhPUHxG¬AD÷1533744000¬ADE÷1533744000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷ROW Rybnik¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RYB¬AE÷ROW Rybnik¬JA÷SxkfYS3i¬WU÷row-rybnik¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GWA¬AF÷Gwardia Koszalin¬JB÷6TmbXnJc¬WV÷gwardia-koszalin¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷UydXSe7S¬AD÷1533742200¬ADE÷1533742200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Błękitni Stargard¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLE¬AE÷Błękitni Stargard¬JA÷dItBUp3G¬WU÷blekitni-stargard¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KLU¬AF÷MKS Kluczbork¬JB÷z9uFT4IM¬WV÷mks-kluczbork¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷vm3KVcN9¬AD÷1533740400¬ADE÷1533740400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stal Stalowa Wola¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stal Stalowa Wola¬JA÷0Wd8APBp¬WU÷stal-stalowa-wola¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷LEG¬AF÷Legionowo¬JB÷vNeC9qRj¬WV÷legionowo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷zFdTTyhM¬AD÷1533655800¬ADE÷1533655800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Znicz Pruszków¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZNI¬AE÷Znicz Pruszków¬JA÷lhw3W6Y3¬WU÷znicz-pruszkow¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PUL¬AF÷Wisła Puławy¬JB÷2es7VQmA¬WV÷wisla-pulawy¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~
1
1534534229
4
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POLSKA: Puchar Polski¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Polska¬ZC÷hC28IdPo¬ZD÷p¬ZE÷AFBsWG9H¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/polska/puchar-polski/¬ZX÷00Polska 006Polska0070000000179000Puchar Polsk013Polski000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polska¬~AA÷rD5LIt4s¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bałtyk Koszalin¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Bałtyk Koszalin¬JA÷jyt4YZm8¬WU÷koszalin¬WN÷ROZ¬AF÷Rozwój Katowice¬JB÷URv8Xg3E¬WV÷4-rozwoj-katowice¬AN÷n¬~AA÷SEIUQqu4¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chojniczanka¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chojniczanka¬JA÷QXfDhwJI¬WU÷chojniczanka¬WN÷LEG¬AF÷Legia Warszawa¬JB÷2cItyBmo¬WV÷legia-warszawa¬AN÷n¬~AA÷roV1PiLd¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Drwinia¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRW¬AE÷Drwinia¬JA÷fBHN8k9G¬WU÷drwinia¬WN÷PUL¬AF÷Wisła Puławy¬JB÷Y1GR79OM¬WV÷wisla-pulawy¬AN÷n¬~AA÷xlpbWaYt¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elana Toruń¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Elana Toruń¬JA÷IqgzN0oO¬WU÷elana-torun¬WN÷BYT¬AF÷Bytovia Bytów¬JB÷dzhvMK0U¬WV÷drutex-bytovia¬AN÷n¬~AA÷65gSyMAJ¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GKS Bełchatów¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷GKS Bełchatów¬JA÷EidJQrna¬WU÷gks-belchatow¬WN÷GAR¬AF÷Garbarnia¬JB÷Sf0NP215¬WV÷garbarnia-krakow¬AN÷n¬~AA÷U1XDMk5F¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GKS Jastrzębie¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAS¬AE÷GKS Jastrzębie¬JA÷SKmu9JKd¬WU÷gks-jastrzebie¬WN÷PIA¬AF÷Piast Gliwice¬JB÷6Bnq8wz3¬WV÷piast-gliwice¬AN÷n¬~AA÷Ma8lGmrq¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GKS Katowice¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAT¬AE÷GKS Katowice¬JA÷CQpRaFsq¬WU÷gks-katowice¬WN÷POG¬AF÷Pogoń Szczecin¬JB÷jHqVbZdk¬WV÷pogon-szczecin¬AN÷n¬~AA÷K8cWztQP¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gryf Wejherowo¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEJ¬AE÷Gryf Wejherowo¬JA÷AJkSOMGB¬WU÷gryf-wejherowo¬WN÷OLS¬AF÷Stomil Olsztyn¬JB÷lAlWNtWH¬WV÷olsztyn¬AN÷n¬~AA÷zuMxPN9G¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hrubieszow¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HRU¬AE÷Hrubieszow¬JA÷CSaXcYfb¬WU÷hrubieszow¬WN÷GOR¬AF÷Górnik Zabrze¬JB÷jJbychA4¬WV÷gornik-zabrze¬AN÷n¬~AA÷xz5PH0Jm¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huragan Morąg¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huragan Morąg¬JA÷MN2yGRXt¬WU÷huragan-morag¬WN÷ZAG¬AF÷Zagłębie Lubin¬JB÷Yc6uFomm¬WV÷zaglebie-lubin¬AN÷n¬~AA÷rFdcERCe¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KP Starogard Gdanski¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KPS¬AE÷KP Starogard Gdanski¬JA÷0nRLLd42¬WU÷kp-starogard-gdanski¬WN÷GOR¬AF÷Górnik Łęczna¬JB÷EkVPKGJ8¬WV÷gornik-leczna¬AN÷n¬~AA÷65HYP3fA¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lechia Dzierżoniów¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEC¬AE÷Lechia Dzierżoniów¬JA÷42dPafQo¬WU÷lechia-dzierzoniow¬WN÷JAG¬AF÷Jagiellonia Białystok¬JB÷I50TbEuh¬WV÷jagiellonia-bialystok¬AN÷n¬~AA÷ALlqxV42¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lechia Zielona Góra¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEC¬AE÷Lechia Zielona Góra¬JA÷rVIxIE3R¬WU÷lechia-zielona-gora¬WN÷WIG¬AF÷Wigry Suwałki¬JB÷pv54DYBr¬WV÷wigry-suwalki¬AN÷n¬~AA÷zLNSGKYg¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Legionowo¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TYC¬AF÷GKS Tychy¬JB÷fDflDPHa¬WV÷gks-tychy¬WM÷LEG¬AE÷Legionowo¬JA÷GMepE52g¬WU÷legionowo¬AN÷n¬~AA÷pjTPRPPc¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷ŁKS Łódź¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOD¬AE÷ŁKS Łódź¬JA÷h6s6fal6¬WU÷lks-lodz¬WN÷LEC¬AF÷Lech Poznań¬JB÷WdtAgJ3C¬WV÷lech-poznan¬AN÷n¬~AA÷CQMIL9KL¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MKS Kluczbork¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLU¬AE÷MKS Kluczbork¬JA÷zoim7ck9¬WU÷mks-kluczbork¬WN÷POD¬AF÷Podbeskidzie B-B¬JB÷Eyji6H4F¬WV÷podbeskidzie-b-b¬AN÷n¬~AA÷Wn1DILnp¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpia Elbląg¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Elbląg¬JA÷bPXKlUHp¬WU÷olimpia-elblag¬WN÷SLA¬AF÷Śląsk Wrocław¬JB÷xGWOmlXj¬WV÷slask-wroclaw¬AN÷n¬~AA÷dI01DoS1¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpia Grudziądz¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Grudziądz¬JA÷dEKUJzZE¬WU÷olimpia-grudziadz¬WN÷ZAG¬AF÷Zagłębie Sosnowiec¬JB÷z5JYIflL¬WV÷zaglebie-sosnowiec¬AN÷n¬~AA÷0j7hF7ck¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Paradyz¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CER¬AE÷Paradyz¬JA÷8hvzbgCe¬WU÷ceramika-paradyz¬WN÷PUS¬AF÷Puszcza¬JB÷nqwvcDR1¬WV÷puszcza¬AN÷n¬~AA÷Q90HHu2j¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pogoń Siedlce¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIE¬AE÷Pogoń Siedlce¬JA÷QVP6CX9i¬WU÷pogon-siedlce¬WN÷STA¬AF÷Stal Mielec¬JB÷4MOABiPc¬WV÷stal-mielec¬AN÷n¬~AA÷40aLGaHd¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Polonia Głubczyce¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHR¬AF÷Chrobry Głogów¬JB÷0lIJ9VgA¬WV÷chrobry-glogow¬WM÷GLU¬AE÷Polonia Głubczyce¬JA÷noEFABv4¬WU÷glubczyce¬AN÷n¬~AA÷MyU5OBz3¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Polonia Środa Wlkp.¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SRO¬AE÷Polonia Środa Wlkp.¬JA÷EDXO6TwT¬WU÷polonia-sroda-wielkopol¬WN÷RAD¬AF÷Radomiak Radom¬JB÷GMJj2mnp¬WV÷radomiak-radom¬AN÷n¬~AA÷lCmmykK8¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Resovia Rzeszów¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RES¬AE÷Resovia Rzeszów¬JA÷S2f9ChRl¬WU÷resovia-rzeszow¬WN÷WAR¬AF÷Warta Poznań¬JB÷t6bDBCte¬WV÷warta-poznan¬AN÷n¬~AA÷jHLMKTZR¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷ROW Rybnik¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RYB¬AE÷ROW Rybnik¬JA÷d0ud5yKL¬WU÷row-rybnik¬WN÷CRA¬AF÷Cracovia¬JB÷foba4eZR¬WV÷cracovia-krakow¬AN÷n¬~AA÷dfAoN1vT¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ruch Chorzów¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ODR¬AF÷Odra Opole¬JB÷hrehgA9T¬WV÷odra-opole¬WM÷RUC¬AE÷Ruch Chorzów¬JA÷t8ilfjfN¬WU÷ruch-chorzow¬AN÷n¬~AA÷6mrhz9ZE¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sandecja Nowy Sącz¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIE¬AF÷Miedź Legnica¬JB÷EJdL9jB7¬WV÷miedz-legnica¬WM÷SAN¬AE÷Sandecja Nowy Sącz¬JA÷zTcHAWe1¬WU÷sandecja-nowy-sacz¬AN÷n¬~AA÷Q9GuEIIC¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Siarka Tarnobrzeg¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Siarka Tarnobrzeg¬JA÷C8umYQgP¬WU÷siarka-tarnobrzeg¬WN÷WIS¬AF÷Wisła Płock¬JB÷EHRETp2t¬WV÷wisla-plock¬AN÷n¬~AA÷40FqDxYI¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swietochlowice¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swietochlowice¬JA÷tvbBS4Hn¬WU÷slask-swietochlowice¬WN÷ARK¬AF÷Arka Gdynia¬JB÷KUdFROWh¬WV÷arka-gdynia¬AN÷n¬~AA÷GbT9NVk9¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tur Bielsk Podlaski¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷Tur Bielsk Podlaski¬JA÷AqJf171j¬WU÷tur-bielsk-podlaski¬WN÷BBT¬AF÷Bruk-Bet T.¬JB÷OnNb0RGd¬WV÷nieciecza¬AN÷n¬~AA÷EVKtOsPM¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoria Sulejówek¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Sulejówek¬JA÷8fgtdCPA¬WU÷victoria-sulejowek¬WN÷RAK¬AF÷Raków Częstochowa¬JB÷nohpeWvH¬WV÷rakow-czestochowa¬AN÷n¬~AA÷dzCyFb36¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisła Kraków¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisła Kraków¬JA÷p2m1AN1I¬WU÷wisla-krakow¬WN÷GDA¬AF÷Lechia Gdańsk¬JB÷b5i59sHO¬WV÷lechia-gdansk¬AN÷n¬~AA÷IqDXFvl0¬AD÷1537887600¬ADE÷1537887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisła Sandomierz¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Wisła Sandomierz¬JA÷OnahCqX5¬WU÷sandomierz¬WN÷KOR¬AF÷Korona Kielce¬JB÷2wbdB3nC¬WV÷korona-kielce¬AN÷n¬~
1
1534534229
32

Polska

Europa

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Centralna

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki

Partnerzy: