Puchar Polski 2019/2020 wyniki na żywo, Piłka nożna Polska: Wyniki, Rezultaty, Tabele

Puchar Polski
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷POLSKA: Puchar Polski¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Polska¬ZC÷QZg3qmHc¬ZD÷p¬ZE÷lSZ19QOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/polska/puchar-polski/¬ZX÷00Polska 006Polska0070000000183000Puchar Polsk013Polski000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polska¬~AA÷bPyT9GmN¬AD÷1565193600¬ADE÷1565193600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Błękitni Stargard¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLE¬AE÷Błękitni Stargard¬JA÷SKFNC0zL¬WU÷blekitni-stargard¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷ROZ¬AF÷Rozwój Katowice¬JB÷tOJRBKkR¬WV÷4-rozwoj-katowice¬AH÷0¬~AA÷I9Ia4fBp¬AD÷1565191800¬ADE÷1565191800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gryf Wejherowo¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565198493¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAR¬AF÷Siarka Tarnobrzeg¬JB÷YLb64xr1¬WV÷siarka-tarnobrzeg¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷WEJ¬AE÷Gryf Wejherowo¬JA÷fVa25ISf¬WU÷gryf-wejherowo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬~AA÷42xPAdYG¬AD÷1565190000¬ADE÷1565190000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skra Częstochowa¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565196681¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RUC¬AF÷Ruch Chorzów¬JB÷pdQIDtLE¬WV÷ruch-chorzow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷SKR¬AE÷Skra Częstochowa¬JA÷65REEM58¬WU÷skra-czestochowa¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷xGzX8z3T¬AD÷1565110800¬ADE÷1565110800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpia Elbląg¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565117602¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Elbląg¬JA÷b36g7vbr¬WU÷olimpia-elblag¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷RYB¬AF÷ROW Rybnik¬JB÷xf5c6bDl¬WV÷row-rybnik¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
4
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POLSKA: Puchar Polski¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Polska¬ZC÷QZg3qmHc¬ZD÷p¬ZE÷lSZ19QOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/polska/puchar-polski/¬ZX÷00Polska 006Polska0070000000183000Puchar Polsk013Polski000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polska¬~AA÷MNY2mBX4¬AD÷1569339000¬ADE÷1569339000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chrobry Głogów¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHR¬AE÷Chrobry Głogów¬JA÷67fgf7XG¬WU÷chrobry-glogow¬WN÷LEC¬AF÷Lech Poznań¬JB÷0UgcgRnN¬WV÷lech-poznan¬AN÷n¬~AA÷S2QzpxRC¬AD÷1569349800¬ADE÷1569349800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Widzew Łódź¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WID¬AE÷Widzew Łódź¬JA÷2cn2dxcm¬WU÷widzew-lodz¬WN÷SLA¬AF÷Śląsk Wrocław¬JB÷dKo6edCg¬WV÷slask-wroclaw¬AN÷n¬~AA÷6FYBKLc1¬AD÷1569425400¬ADE÷1569425400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cracovia¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRA¬AE÷Cracovia¬JA÷tSVeOio4¬WU÷cracovia-krakow¬WN÷JAG¬AF÷Jagiellonia Białystok¬JB÷lhVaNB0A¬WV÷jagiellonia-bialystok¬AN÷n¬~AA÷t6hmgt4Q¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Błękitni Stargard¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIS¬AF÷Wisła Kraków¬JB÷Aaohlu5Q¬WV÷wisla-krakow¬WM÷BLE¬AE÷Błękitni Stargard¬JA÷GxnlkLkK¬WU÷blekitni-stargard¬AN÷n¬~AA÷nqgqfMlK¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chełmianka Chełm¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chełmianka Chełm¬JA÷2c41RHcD¬WU÷chelmianka-chelm¬WN÷ZNI¬AF÷Znicz Pruszków¬JB÷42rpj1zE¬WV÷znicz-pruszkow¬AN÷n¬~AA÷WYujjDmn¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chemik Bydgoszcz¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BYD¬AE÷Chemik Bydgoszcz¬JA÷MJKkznto¬WU÷chemik-bydgoszcz¬WN÷PLO¬AF÷Wisła Płock¬JB÷OObYbVIo¬WV÷wisla-plock¬AN÷n¬~AA÷A1Kyysrr¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chemik Police¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chemik Police¬JA÷0z7BIMEr¬WU÷chemik-police¬WN÷STA¬AF÷Stal Stalowa Wola¬JB÷U9BFHtUl¬WV÷stal-stalowa-wola¬AN÷n¬~AA÷rFvFl0Cs¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chojniczanka¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chojniczanka¬JA÷C8XJqaDs¬WU÷chojniczanka¬WN÷RAK¬AF÷Raków Częstochowa¬JB÷UqSOrJSm¬WV÷rakow-czestochowa¬AN÷n¬~AA÷Yukue2ZD¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elana Toruń¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Elana Toruń¬JA÷YHCpVabl¬WU÷elana-torun¬WN÷RAD¬AF÷Radomiak Radom¬JB÷Gt2kUJDf¬WV÷radomiak-radom¬AN÷n¬~AA÷6R27p9HN¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Garbarnia¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAR¬AE÷Garbarnia¬JA÷lnlCASHc¬WU÷garbarnia-krakow¬WN÷BYT¬AF÷Bytovia Bytów¬JB÷WAwH9nX3¬WV÷bytovia-bytow¬AN÷n¬~AA÷Sz43ok2H¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GKS Bełchatów¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷GKS Bełchatów¬JA÷MudQnPPj¬WU÷gks-belchatow¬WN÷TYC¬AF÷GKS Tychy¬JB÷zqp8B82i¬WV÷gks-tychy¬AN÷n¬~AA÷O4Ouz1cl¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GKS Jastrzębie¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAS¬AE÷GKS Jastrzębie¬JA÷80AJG0qe¬WU÷gks-jastrzebie¬WN÷BBT¬AF÷Bruk-Bet T.¬JB÷jPaOFKb1¬WV÷nieciecza¬AN÷n¬~AA÷Y3XRobd0¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GKS Katowice¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAT¬AE÷GKS Katowice¬JA÷xGIqvesJ¬WU÷gks-katowice¬WN÷WAR¬AF÷Warta Poznań¬JB÷4M6R2vKJ¬WV÷warta-poznan¬AN÷n¬~AA÷pvyWpIB6¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gryf Słupsk¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRY¬AE÷Gryf Słupsk¬JA÷rD5V1bZP¬WU÷gryf-95-slupsk¬WN÷GOR¬AF÷Górnik Łęczna¬JB÷lfrbcIss¬WV÷gornik-leczna¬AN÷n¬~AA÷40iFJuD7¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gryf Wejherowo¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEJ¬AE÷Gryf Wejherowo¬JA÷SrU3MVFG¬WU÷gryf-wejherowo¬WN÷GDA¬AF÷Lechia Gdańsk¬JB÷8trY43pq¬WV÷lechia-gdansk¬AN÷n¬~AA÷6gPvqdtJ¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hutnik Kraków¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUT¬AE÷Hutnik Kraków¬JA÷zBpAfGRa¬WU÷hutnik-krakow¬WN÷RES¬AF÷Resovia Rzeszów¬JB÷hnuFgzs6¬WV÷resovia-rzeszow¬AN÷n¬~AA÷vFXL3WHo¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Korona Kielce¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZAG¬AF÷Zagłębie Lubin¬JB÷U5L30rfj¬WV÷zaglebie-lubin¬WM÷KOR¬AE÷Korona Kielce¬JA÷zqMa1Ovp¬WU÷korona-kielce¬AN÷n¬~AA÷vsYNnvsf¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KSZO Ostrowiec¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Sandecja Nowy Sącz¬JB÷bPJuuySC¬WV÷sandecja-nowy-sacz¬WM÷KSZ¬AE÷KSZO Ostrowiec¬JA÷G0UztHC6¬WU÷kszo-ostrowiec¬AN÷n¬~AA÷hpChXbs7¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Legia II¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEG¬AE÷Legia II¬JA÷2ZLEzMzR¬WU÷legia¬WN÷WIG¬AF÷Wigry Suwałki¬JB÷KE8tWuqr¬WV÷wigry-suwalki¬AN÷n¬~AA÷I5WP2jXi¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpia Grudziądz¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Grudziądz¬JA÷8dK7a29d¬WU÷olimpia-grudziadz¬WN÷STA¬AF÷Stal Mielec¬JB÷pE3jOonc¬WV÷stal-mielec¬AN÷n¬~AA÷hMX9uNZQ¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pogoń Siedlce¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIE¬AE÷Pogoń Siedlce¬JA÷G2VvOriL¬WU÷pogon-siedlce¬WN÷POD¬AF÷Podbeskidzie B-B¬JB÷bRKqN26R¬WV÷podbeskidzie-b-b¬AN÷n¬~AA÷0l2BqTWT¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Polonia Środa Wlkp.¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SRO¬AE÷Polonia Środa Wlkp.¬JA÷A1xL86nA¬WU÷polonia-sroda-wielkopol¬WN÷GOR¬AF÷Górnik Zabrze¬JB÷vysP7Q1G¬WV÷gornik-zabrze¬AN÷n¬~AA÷pKClYvS0¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rekord Bielsko-Biała¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIE¬AE÷Rekord Bielsko-Biała¬JA÷dMjExr6E¬WU÷rekord-bielsko-biala¬WN÷CON¬AF÷Concordia Elbląg¬JB÷OrNAy2LK¬WV÷concordia-elblag¬AN÷n¬~AA÷dfv1sq5E¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ruch Chorzów¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUC¬AE÷Ruch Chorzów¬JA÷G6ot3sFe¬WU÷ruch-chorzow¬WN÷OLS¬AF÷Stomil Olsztyn¬JB÷WETSQp72¬WV÷olsztyn¬AN÷n¬~AA÷EcVfkX2h¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stal Brzeg¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRZ¬AE÷Stal Brzeg¬JA÷2FcxbkYi¬WU÷stal-brzeg¬WN÷OLI¬AF÷Olimpia Elbląg¬JB÷Wl2tc9mb¬WV÷olimpia-elblag¬AN÷n¬~AA÷0jZJmKRm¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stal Rzeszów¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stal Rzeszów¬JA÷8zRSswrf¬WU÷stal-rzeszow¬WN÷POG¬AF÷Pogoń Szczecin¬JB÷2cQWtcc0¬WV÷pogon-szczecin¬AN÷n¬~AA÷S0ZbliIb¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stilon Gorzów¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stilon Gorzów¬JA÷Au1pdT24¬WU÷stilon-gorzow¬WN÷ZAM¬AF÷Olimpia Zambrów¬JB÷h4jkemIA¬WV÷olimpia-zambrow¬AN÷n¬~AA÷p0p3MsTl¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unia Skierniewice¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKI¬AE÷Unia Skierniewice¬JA÷h6k12AOp¬WU÷unia-skierniewice¬WN÷PIA¬AF÷Piast Gliwice¬JB÷69wqRg1o¬WV÷piast-gliwice¬AN÷n¬~AA÷6TDpZKCf¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zagłębie Lubin 2¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAG¬AE÷Zagłębie Lubin 2¬JA÷4S3SEvE7¬WU÷zaglebie-lubin¬WN÷MIE¬AF÷Miedź Legnica¬JB÷IViAwOj8¬WV÷miedz-legnica¬AN÷n¬~AA÷Ojq7L1re¬AD÷1569436200¬ADE÷1569436200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Puszcza¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEG¬AF÷Legia Warszawa¬JB÷2yXiPXVc¬WV÷legia-warszawa¬WM÷PUS¬AE÷Puszcza¬JA÷KCsmQDGi¬WU÷puszcza¬AN÷n¬~AA÷EVY5t3KK¬AD÷1569511800¬ADE÷1569511800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Odra Opole¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ODR¬AE÷Odra Opole¬JA÷A5SWP4M8¬WU÷odra-opole¬WN÷ARK¬AF÷Arka Gdynia¬JB÷4SRzPOyF¬WV÷arka-gdynia¬AN÷n¬~AA÷0EX6nVnB¬AD÷1569522600¬ADE÷1569522600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zagłębie Sosnowiec¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZGS¬AE÷Zagłębie Sosnowiec¬JA÷vLh1ho2T¬WU÷zaglebie-sosnowiec¬WN÷LOD¬AF÷ŁKS Łódź¬JB÷rkcMm5Ap¬WV÷lks-lodz¬AN÷n¬~
32

Polska

Europa

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Centralna

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki

Partnerzy: