Premier League 2018/2019 wyniki na żywo, Piłka nożna Etiopia: Wyniki, Rezultaty, Tabele

Premier League
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ETIOPIA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiopia¬ZC÷xnextDYo¬ZD÷s¬ZE÷ry66KArr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/etiopia/premier-league/¬ZX÷00Etiopia 007tiopia0000000000183000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiopia¬~AA÷fkI4Y22R¬AD÷1562500800¬ADE÷1562500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adama City¬ER÷Kolejka 30¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562510010¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAH¬AF÷Bahir Dar Kenema¬JB÷2glN5pBk¬WV÷bahir-dar-kenema¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷ADA¬AE÷Adama City¬JA÷ljpJ6Qeq¬WU÷adama-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷0SI0ZrmL¬AD÷1562500800¬ADE÷1562500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Bunna¬ER÷Kolejka 30¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562510025¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Bunna¬JA÷hKbmCnYL¬WU÷ethiopia-bunna¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Defence Force¬JB÷WAciB6mS¬WV÷defence-force-mekelakeya¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷tQ2ay5I8¬AD÷1562500800¬ADE÷1562500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Aba Jifar¬ER÷Kolejka 30¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562510107¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Aba Jifar¬JA÷je2WFUYd¬WU÷jimma-aba-jifar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷BRO¬AF÷Debub Police¬JB÷2V5zFll3¬WV÷debub-police¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷WA9WTMAr¬AD÷1562500800¬ADE÷1562500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬ER÷Kolejka 30¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562509990¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JA÷pIwS44Qe¬WU÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DIR¬AF÷Dire Dawa¬JB÷O8xW3Ou2¬WV÷dire-dawa¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷MyKdzPXE¬AD÷1562500800¬ADE÷1562500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shire Endaselassie¬ER÷Kolejka 30¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562510042¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIN¬AE÷Shire Endaselassie¬JA÷dh5vE839¬WU÷shire-endaselassie¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬JB÷zq4rDSIF¬WV÷fasil-ketema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷EZbyTtQl¬AD÷1562500800¬ADE÷1562500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sidama Bunna¬ER÷Kolejka 30¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562508228¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Sidama Bunna¬JA÷jFQDS7I2¬WU÷sidama-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷WEL¬AF÷Welwalo Adigrat¬JB÷U5PHRRX8¬WV÷welwalo-adigrat¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2Z3exo32¬AD÷1562482800¬ADE÷1562482800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawassa¬ER÷Kolejka 30¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawassa¬JA÷AaPqhRtj¬WU÷hawassa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷DED¬AF÷Dedebit¬JB÷ljOmiodd¬WV÷dedebit¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷hQcuS0ue¬AD÷1562482800¬ADE÷1562482800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷St. George¬ER÷Kolejka 30¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬JB÷QXIQP52L¬WV÷welayta-dicha¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬WM÷GEO¬AE÷St. George¬JA÷CUEMQomF¬WU÷st-george¬AG÷0¬~AA÷lWwMNol9¬AD÷1562155200¬ADE÷1562155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bahir Dar Kenema¬ER÷Kolejka 29¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562164269¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAH¬AE÷Bahir Dar Kenema¬JA÷G4AL1vEn¬WU÷bahir-dar-kenema¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JIM¬AF÷Jimma Aba Jifar¬JB÷SvEP0bTh¬WV÷jimma-aba-jifar¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷EDN0G3tq¬AD÷1562155200¬ADE÷1562155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Debub Police¬ER÷Kolejka 29¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562164262¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Debub Police¬JA÷U7zeGwTu¬WU÷debub-police¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Bunna¬JB÷8bZbFcrn¬WV÷ethiopia-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷rVWULPIL¬AD÷1562155200¬ADE÷1562155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dedebit¬ER÷Kolejka 29¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562162485¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DED¬AE÷Dedebit¬JA÷IT6xbdDB¬WU÷dedebit¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SID¬AF÷Sidama Bunna¬JB÷dK5tcGSH¬WV÷sidama-bunna¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷lWFDD1Q1¬AD÷1562155200¬ADE÷1562155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defence Force¬ER÷Kolejka 29¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562162341¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defence Force¬JA÷40cCAZdH¬WU÷defence-force-mekelakeya¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MEK¬AF÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JB÷tQKug7Rq¬WV÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷h4M4FNek¬AD÷1562155200¬ADE÷1562155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷Kolejka 29¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562162848¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬JA÷zL5eEHch¬WU÷dire-dawa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAW¬AF÷Hawassa¬JB÷EB4aDyDb¬WV÷hawassa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷zTB9EsBe¬AD÷1562155200¬ADE÷1562155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷Kolejka 29¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬JA÷8Y33CeS4¬WU÷fasil-ketema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷GEO¬AF÷St. George¬JB÷My87BFsB¬WV÷st-george¬AH÷0¬~AA÷06sQM53F¬AD÷1562155200¬ADE÷1562155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welayta Dicha¬ER÷Kolejka 29¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562162977¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welayta Dicha¬JA÷A33UaIra¬WU÷welayta-dicha¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬JB÷lf2Ybxb5¬WV÷adama-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷MLVYKqYR¬AD÷1562137200¬ADE÷1562137200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welwalo Adigrat¬ER÷Kolejka 29¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562147751¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welwalo Adigrat¬JA÷vqeodzrO¬WU÷welwalo-adigrat¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SIN¬AF÷Shire Endaselassie¬JB÷hnakefcU¬WV÷shire-endaselassie¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷bsBTHe0j¬AD÷1561809600¬ADE÷1561809600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adama City¬ER÷Kolejka 28¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬JB÷EyljnaEa¬WV÷fasil-ketema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬WM÷ADA¬AE÷Adama City¬JA÷zoknmuag¬WU÷adama-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬~AA÷SbKcNHxT¬AD÷1561809600¬ADE÷1561809600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬ER÷Kolejka 28¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JA÷UqA7fN6J¬WU÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷BRO¬AF÷Debub Police¬JB÷rmEBgsMP¬WV÷debub-police¬AH÷0¬~AA÷6qWlPw8G¬AD÷1561809600¬ADE÷1561809600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sidama Bunna¬ER÷Kolejka 28¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1561292375¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Sidama Bunna¬JA÷tOTCYup0¬WU÷sidama-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷DIR¬AF÷Dire Dawa¬JB÷KESGXaa6¬WV÷dire-dawa¬AH÷0¬~
239
fixtures
0

Etiopia

Europa

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Centralna

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki

Partnerzy: