Leagues Cup 2019 wyniki na żywo, Piłka nożna Ameryka Północna i Centralna: Wyniki, Rezultaty, Tabele

Leagues Cup
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Leagues Cup¬ZEE÷vHAK29ko¬ZB÷2¬ZY÷Ameryka Północna i Centralna¬ZC÷EFd7Dbb6¬ZD÷p¬ZE÷r7Agmjs9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷2_vHAK29ko¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/ameryka-polnocna-i-centralna/leagues-cup/¬ZX÷00Ameryka Półn028tralna0080000000183000Leagues Cup 011es Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Ameryka Północna i Centralna¬~AA÷tv2ctLyR¬AD÷1563928200¬ADE÷1563928200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Fire¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRU¬AF÷Cruz Azul¬JB÷AkMWdCKc¬WV÷cruz-azul¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷WbNSch5i¬WU÷chicago-fire¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bJlPyupr¬AD÷1563937200¬ADE÷1563937200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷4CLzdWZ3¬WU÷los-angeles-galaxy¬WN÷TIJ¬AF÷Tijuana¬JB÷IFPvejkA¬WV÷tijuana¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CMhTzaal¬AD÷1564014600¬ADE÷1564014600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷0vFqfA4G¬WU÷houston-dynamo¬WN÷CLU¬AF÷Club America¬JB÷vVDmgUJM¬WV÷club-america¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷forYZIEf¬AD÷1564021800¬ADE÷1564021800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Salt Lake¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIG¬AF÷Tigres¬JB÷l4aJm8sp¬WV÷tigres¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷neDihlZS¬WU÷real-salt-lake¬AW÷1¬AN÷n¬~
4

Ameryka Północna i Centralna

Europa

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Centralna

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki

Partnerzy: