Liga Leumit 2020/2021 wyniki na żywo, Koszykówka Izrael: Wyniki, Rezultaty, Tabele

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
bookmaker
100% Bonus Startowy aż do 200 PLN
Otwórz konto już dzisiaj i ubiegaj się o swój 100% Bonus Startowy. Regulamin ma zastosowanie. GamblingTherapy.org. 18+
bookmaker
Bonus na start do 2230 PLN
Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.
bookmaker
29 PLN free + 30 PLN bez ryzyka + 1200 PLN
STS posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z prawem i karany. 18+

Koszykówka Izrael

Liga Leumit
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷IZRAEL: Liga Leumit¬ZEE÷UseCln2O¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷p21c76cB¬ZD÷p¬ZE÷nVZQG1z6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_UseCln2O¬ZJ÷2¬ZL÷/koszykowka/izrael/liga-leumit/¬ZX÷03Izrael 006Izrael0010000000001000Liga Leumit 011Leumit000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷A18WBO7R¬AD÷1603818000¬ADE÷1603818000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Elitzur Yavne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Yavne¬JA÷02nVU35H¬WU÷elitzur-yavne¬GRA÷0¬WN÷ELI¬AF÷Elitzur Ashkelon¬JB÷xS9bDyzp¬WV÷elitzur-ashkelon¬GRB÷0¬~AA÷SxJRC4hL¬AD÷1603818000¬ADE÷1603818000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Acre¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Acre¬JA÷hxqNWPz5¬WU÷hapoel-acre¬GRA÷0¬WN÷MAN¬AF÷M. Hod Hasharon¬JB÷WSsRVqjB¬WV÷maccabi-hod-hasharon¬GRB÷0¬~AA÷nNab7rGr¬AD÷1603818000¬ADE÷1603818000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Maccabi Kiryat Motzkin¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Motzkin¬JA÷Wl92Cekj¬WU÷maccabi-kiryat-motzkin¬GRA÷0¬WN÷ELI¬AF÷Elitzur Kiryat Ata¬JB÷rPC6BF4d¬WV÷elitzur-kiryat-ata¬GRB÷0¬~AA÷lnKNDpwF¬AD÷1603818000¬ADE÷1603818000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Maccabi Ramat Gan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ramat Gan¬JA÷pCuFYo6h¬WU÷maccabi-ramat-gan¬GRA÷0¬WN÷GAL¬AF÷Galil Elyon¬JB÷bFqJX5Lb¬WV÷galil-elyon¬GRB÷0¬~AA÷Kzb65Mpe¬AD÷1603819800¬ADE÷1603819800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Elitzor Netania¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELI¬AE÷Elitzor Netania¬JA÷4h4dYxC9¬WU÷elitzor-netania¬GRA÷0¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Ramat Gan¬JB÷rq30XdRF¬WV÷hapoel-ramat-gan¬GRB÷0¬~AA÷tpa262Vl¬AD÷1603819800¬ADE÷1603819800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷H. Hevel Modiin¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HHM¬AE÷H. Hevel Modiin¬JA÷dS0lzasc¬WU÷hapoel-hevel-modiin¬GRA÷0¬WN÷RAM¬AF÷Ramat Hasharon¬JB÷zJahZId3¬WV÷ramat-hasharon¬GRB÷0¬~AA÷xChB4t01¬AD÷1603819800¬ADE÷1603819800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Maccabi Ashdod¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬JA÷x624WGtM¬WU÷maccabi-ashdod¬GRA÷0¬WN÷GIL¬AF÷H. Afula¬JB÷j968VzdS¬WV÷h-afula¬GRB÷0¬~AA÷ttq1R37E¬AD÷1604422800¬ADE÷1604422800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elitzur Ashkelon¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Kiryat Motzkin¬JB÷nDcXodt9¬WV÷maccabi-kiryat-motzkin¬GRB÷0¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Ashkelon¬JA÷Y9gTnxR2¬WU÷elitzur-ashkelon¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷U5ucSqh8¬AD÷1604422800¬ADE÷1604422800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elitzur Kiryat Ata¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELI¬AF÷Elitzor Netania¬JB÷K65oOhl2¬WV÷elitzor-netania¬GRB÷0¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Kiryat Ata¬JA÷tG6sPYYe¬WU÷elitzur-kiryat-ata¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷G2iF30F7¬AD÷1604422800¬ADE÷1604422800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Ramat Gan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Ramat Gan¬JA÷8lgzRf4q¬WU÷hapoel-ramat-gan¬GRA÷0¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷nuhvQEJk¬WV÷maccabi-ashdod¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷MwcV9yxs¬AD÷1604422800¬ADE÷1604422800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ramat Hasharon¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Acre¬JB÷KQeupzBL¬WV÷hapoel-acre¬GRB÷0¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷tzcyoGeF¬WU÷ramat-hasharon¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷8fas7ZLa¬AD÷1604424600¬ADE÷1604424600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Galil Elyon¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HHM¬AF÷H. Hevel Modiin¬JB÷UJmRzWX7¬WV÷hapoel-hevel-modiin¬GRB÷0¬WM÷GAL¬AE÷Galil Elyon¬JA÷jTlNyCI1¬WU÷galil-elyon¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷0UeZ8eim¬AD÷1604424600¬ADE÷1604424600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Raanana¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ramat Gan¬JB÷j9nBvEYr¬WV÷maccabi-ramat-gan¬GRB÷0¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Raanana¬JA÷l00qqfQR¬WU÷maccabi-raanana¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷U30w8F6g¬AD÷1604424600¬ADE÷1604424600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Hod Hasharon¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELI¬AF÷Elitzur Yavne¬JB÷d6kJxh3e¬WV÷elitzur-yavne¬GRB÷0¬WM÷MAN¬AE÷M. Hod Hasharon¬JA÷pWoFwYmk¬WU÷maccabi-hod-hasharon¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷4Mhj5DjC¬AD÷1605027600¬ADE÷1605027600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elitzur Yavne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAM¬AF÷Ramat Hasharon¬JB÷4jqLdDfR¬WV÷ramat-hasharon¬GRB÷0¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Yavne¬JA÷jmuHcguL¬WU÷elitzur-yavne¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷jJln6gy6¬AD÷1605027600¬ADE÷1605027600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Acre¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Acre¬JA÷IZt9aFA8¬WU÷hapoel-acre¬GRA÷0¬WN÷GAL¬AF÷Galil Elyon¬JB÷dQuDbZPE¬WV÷galil-elyon¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷xzib3iLO¬AD÷1605027600¬ADE÷1605027600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Afula¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Ramat Gan¬JB÷nwTbkVn1¬WV÷hapoel-ramat-gan¬GRB÷0¬WM÷GIL¬AE÷H. Afula¬JA÷8nUfjBXf¬WU÷h-afula¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷bqhf4X5I¬AD÷1605027600¬ADE÷1605027600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Kiryat Motzkin¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷M. Hod Hasharon¬JB÷0MUjiiIl¬WV÷maccabi-hod-hasharon¬GRB÷0¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Motzkin¬JA÷MVVnhX2r¬WU÷maccabi-kiryat-motzkin¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷vyq1Nf6t¬AD÷1605029400¬ADE÷1605029400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elitzor Netania¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELI¬AF÷Elitzur Ashkelon¬JB÷lQ5jeLzK¬WV÷elitzur-ashkelon¬GRB÷0¬WM÷ELI¬AE÷Elitzor Netania¬JA÷AZ6nd1LD¬WU÷elitzor-netania¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷xSdZRzbP¬AD÷1605029400¬ADE÷1605029400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Hevel Modiin¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Raanana¬JB÷f3W6m9HD¬WV÷maccabi-raanana¬GRB÷0¬WM÷HHM¬AE÷H. Hevel Modiin¬JA÷t0S2lk27¬WU÷hapoel-hevel-modiin¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷Ycr5MELn¬AD÷1605029400¬ADE÷1605029400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Ashdod¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELI¬AF÷Elitzur Kiryat Ata¬JB÷K8dMkabs¬WV÷elitzur-kiryat-ata¬GRB÷0¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬JA÷IaAffujQ¬WU÷maccabi-ashdod¬GRA÷0¬AN÷n¬~
210
reklama
reklama
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są zablokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Tryb ciemny
reklama
Pomoc: Liga Leumit 2020/2021 w serwisie wyników na żywo WynikiNaZywo.pl, który oferuje wyniki koszykówki - Liga Leumit 2020/2021, rezultaty końcowe, podsumowania meczów z punktami dla każdej kwarty, porównania kursów i statystyki H2H. Live Centre na WynikiNaZywo.pl (dostępne dla głównych lig koszykarskich) dostarcza szczegółowych statystyk (rzuty i kosze z pola, skuteczność rzutów, rzuty i kosze za 3 punkty, ilość rzutów wolnych, zbiórki w ataku i obronie, bloki, straty i faule osobiste),. Sprawdzaj wyniki na żywo na WynikiNaZywo.pl - Liga Leumit 2020/2021 i dla krajów takich jak kraju Izrael!
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!
mockup