PlusLiga 2020/2021 Rezultaty, Wyniki

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
bookmaker
100% Bonus Startowy aż do 200 PLN
Otwórz konto już dzisiaj i ubiegaj się o swój 100% Bonus Startowy. Regulamin ma zastosowanie. GamblingTherapy.org. 18+
bookmaker
Bonus na start do 2230 PLN
Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.
bookmaker
29 PLN free + 30 PLN bez ryzyka + 1200 PLN
STS posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z prawem i karany. 18+
PlusLiga
2020/2021
Loading...
results
SA÷12¬~ZA÷POLSKA: PlusLiga - Play Offy¬ZEE÷jNqF318i¬ZB÷154¬ZY÷Polska¬ZC÷n1MYWSZO¬ZD÷t¬ZE÷OIc2aKih¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_jNqF318i¬ZJ÷11¬ZL÷/siatkowka/polska/plusliga/¬ZX÷05Polska 006Polska0000000000001000PlusLiga - P020y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polska¬~AA÷8EkRBl7U¬AD÷1619019000¬ADE÷1619019000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skra Bełchatów¬ER÷3 miejsce¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619024831¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Skra Bełchatów¬JA÷dfw5FZnp¬WU÷belchatow¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷20¬BC÷20¬BE÷22¬WN÷WAR¬AF÷Verva Warszawa¬JB÷jHx9Eg2j¬WV÷verva-warszawa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬AM÷Verva Warszawa prowadzi w serii 2-1.¬~AA÷6XRatGdj¬AD÷1618759800¬ADE÷1618759800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jastrzębski Węgiel¬ER÷Finał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618767919¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KED¬AF÷Kędzierzyn-Koźle¬JB÷UHI0rcoH¬WV÷kedzierzyn-kozle¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷25¬BD÷19¬BF÷25¬BH÷23¬WM÷JAS¬AE÷Jastrzębski Węgiel¬JA÷6stUQUFq¬WU÷jastrzebski¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷22¬BC÷25¬BE÷27¬BG÷25¬AM÷Jastrzębski Węgiel wygrywa w serii 2-0.¬~AA÷AcS1z3nj¬AD÷1618749900¬ADE÷1618749900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Verva Warszawa¬ER÷3 miejsce¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618757131¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEL¬AF÷Skra Bełchatów¬JB÷zm1SA71I¬WV÷belchatow¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷13¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷25¬WM÷WAR¬AE÷Verva Warszawa¬JA÷Ew0W9RGO¬WU÷verva-warszawa¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷25¬BC÷21¬BE÷22¬BG÷23¬AM÷Remis w serii 1-1.¬~AA÷O8xesdsp¬AD÷1618425000¬ADE÷1618425000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kędzierzyn-Koźle¬ER÷Finał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618432733¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KED¬AE÷Kędzierzyn-Koźle¬JA÷OKFhpJG4¬WU÷kedzierzyn-kozle¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷25¬BC÷23¬BE÷19¬BG÷21¬WN÷JAS¬AF÷Jastrzębski Węgiel¬JB÷zeJdqwWA¬WV÷jastrzebski¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷16¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷25¬~AA÷GMDbyqXq¬AD÷1618414200¬ADE÷1618414200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skra Bełchatów¬ER÷3 miejsce¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618423217¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Skra Bełchatów¬JA÷SMcKCTW5¬WU÷belchatow¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷25¬BC÷20¬BE÷25¬BG÷19¬BI÷19¬WN÷WAR¬AF÷Verva Warszawa¬JB÷tQ1OBmnC¬WV÷verva-warszawa¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷15¬BD÷25¬BF÷11¬BH÷25¬BJ÷21¬~AA÷tjQcbbL5¬AD÷1618145100¬ADE÷1618145100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kędzierzyn-Koźle¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618151214¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KED¬AE÷Kędzierzyn-Koźle¬JA÷vwDiqWTB¬WU÷kedzierzyn-kozle¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷BEL¬AF÷Skra Bełchatów¬JB÷ITBerjqI¬WV÷belchatow¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷23¬BD÷19¬BF÷21¬AM÷Kędzierzyn-Koźle wygrywa w serii 2-1.¬~ZA÷POLSKA: PlusLiga - Baraż o awans¬ZEE÷jNqF318i¬ZB÷154¬ZY÷Polska¬ZC÷6VOocCCP¬ZD÷t¬ZE÷OIc2aKih¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_jNqF318i¬ZJ÷100¬ZL÷/siatkowka/polska/plusliga/¬ZX÷05Polska 006Polska0000000000001000PlusLiga - B024 awans000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polska¬~AA÷neRTLx7h¬AD÷1617914436¬ADE÷1617914436¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aluron CMC Warta¬ER÷7 miejsce¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1617915937¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAW¬AE÷Aluron CMC Warta¬JA÷QDBgwAQE¬WU÷warta-zawiercie¬GRA÷0¬AG÷10¬WN÷SUW¬AF÷Ślepsk Suwałki¬JB÷KzBcxUuL¬WV÷slepsk-suwalki¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷15¬AM÷Złoty set. Ślepsk Suwałki prowadzi w serii 2-1.¬~AA÷dWNAwo15¬AD÷1617906600¬ADE÷1617906600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aluron CMC Warta¬ER÷7 miejsce¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1617914356¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAW¬AE÷Aluron CMC Warta¬JA÷xdma7YYb¬WU÷warta-zawiercie¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷22¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷SUW¬AF÷Ślepsk Suwałki¬JB÷WIn36hl5¬WV÷slepsk-suwalki¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷25¬BD÷19¬BF÷22¬BH÷23¬AM÷Remis w serii 1-1.¬~AA÷S64HhCk8¬AD÷1617895800¬ADE÷1617895800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trefl Gdańsk¬ER÷5 miejsce¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1617902604¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GDA¬AE÷Trefl Gdańsk¬JA÷AXgBwZtt¬WU÷trefl-gda-sk¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷30¬BC÷18¬BE÷26¬WN÷RZE¬AF÷Asseco Resovia¬JB÷OzbFxgdn¬WV÷rzeszow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷32¬BD÷25¬BF÷28¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 1-3. Łączny wynik: 1-6.¬~ZA÷POLSKA: PlusLiga - Play Offy¬ZEE÷jNqF318i¬ZB÷154¬ZY÷Polska¬ZC÷n1MYWSZO¬ZD÷t¬ZE÷OIc2aKih¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_jNqF318i¬ZJ÷11¬ZL÷/siatkowka/polska/plusliga/¬ZX÷05Polska 006Polska0000000000001000PlusLiga - P020y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polska¬~AA÷l6K2u7Wh¬AD÷1617820200¬ADE÷1617820200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skra Bełchatów¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1617828327¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KED¬AF÷Kędzierzyn-Koźle¬JB÷0Cwt2wcJ¬WV÷kedzierzyn-kozle¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷29¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷20¬WM÷BEL¬AE÷Skra Bełchatów¬JA÷CljmAzkt¬WU÷belchatow¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷31¬BC÷17¬BE÷27¬BG÷25¬AM÷Remis w serii 1-1.¬~AA÷U57ryOxa¬AD÷1617809400¬ADE÷1617809400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Verva Warszawa¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1617817925¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAS¬AF÷Jastrzębski Węgiel¬JB÷pWuuT7fn¬WV÷jastrzebski¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷27¬BD÷29¬BF÷25¬BH÷26¬WM÷WAR¬AE÷Verva Warszawa¬JA÷vguqSR9h¬WU÷verva-warszawa¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷29¬BC÷27¬BE÷20¬BG÷24¬AM÷Jastrzębski Węgiel wygrywa w serii 2-0.¬~ZA÷POLSKA: PlusLiga - Baraż o awans¬ZEE÷jNqF318i¬ZB÷154¬ZY÷Polska¬ZC÷6VOocCCP¬ZD÷t¬ZE÷OIc2aKih¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_jNqF318i¬ZJ÷100¬ZL÷/siatkowka/polska/plusliga/¬ZX÷05Polska 006Polska0000000000001000PlusLiga - B024 awans000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polska¬~AA÷E3GZTSC7¬AD÷1617474600¬ADE÷1617474600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asseco Resovia¬ER÷5 miejsce¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1617482468¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GDA¬AF÷Trefl Gdańsk¬JB÷fLJ1JVeO¬WV÷trefl-gda-sk¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷23¬BD÷25¬BF÷22¬BH÷19¬WM÷RZE¬AE÷Asseco Resovia¬JA÷YBI5IkBU¬WU÷rzeszow¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷22¬BE÷25¬BG÷25¬~ZA÷POLSKA: PlusLiga - Play Offy¬ZEE÷jNqF318i¬ZB÷154¬ZY÷Polska¬ZC÷n1MYWSZO¬ZD÷t¬ZE÷OIc2aKih¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_jNqF318i¬ZJ÷11¬ZL÷/siatkowka/polska/plusliga/¬ZX÷05Polska 006Polska0000000000001000PlusLiga - P020y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polska¬~AA÷nsIwx4Nh¬AD÷1617463800¬ADE÷1617463800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jastrzębski Węgiel¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1617472783¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAS¬AE÷Jastrzębski Węgiel¬JA÷8nWLNCI6¬WU÷jastrzebski¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷23¬BE÷25¬BG÷22¬BI÷15¬WN÷WAR¬AF÷Verva Warszawa¬JB÷6usyUmut¬WV÷verva-warszawa¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷20¬BD÷25¬BF÷23¬BH÷25¬BJ÷12¬~AA÷AFLbtmHn¬AD÷1617453900¬ADE÷1617453900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kędzierzyn-Koźle¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1617459502¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KED¬AE÷Kędzierzyn-Koźle¬JA÷hnzY3aS6¬WU÷kedzierzyn-kozle¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷BEL¬AF÷Skra Bełchatów¬JB÷n9Zy3JsD¬WV÷belchatow¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷23¬BD÷17¬BF÷20¬~ZA÷POLSKA: PlusLiga - Baraż o awans¬ZEE÷jNqF318i¬ZB÷154¬ZY÷Polska¬ZC÷6VOocCCP¬ZD÷t¬ZE÷OIc2aKih¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_jNqF318i¬ZJ÷100¬ZL÷/siatkowka/polska/plusliga/¬ZX÷05Polska 006Polska0000000000001000PlusLiga - B024 awans000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polska¬~AA÷IuP6vRoa¬AD÷1617388200¬ADE÷1617388200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ślepsk Suwałki¬ER÷7 miejsce¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1617395974¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZAW¬AF÷Aluron CMC Warta¬JB÷juki9f4n¬WV÷warta-zawiercie¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷28¬BD÷18¬BF÷21¬BH÷19¬WM÷SUW¬AE÷Ślepsk Suwałki¬JA÷b5le8EJh¬WU÷slepsk-suwalki¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷26¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬~ZA÷POLSKA: PlusLiga - Play Offy¬ZEE÷jNqF318i¬ZB÷154¬ZY÷Polska¬ZC÷n1MYWSZO¬ZD÷t¬ZE÷OIc2aKih¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_jNqF318i¬ZJ÷11¬ZL÷/siatkowka/polska/plusliga/¬ZX÷05Polska 006Polska0000000000001000PlusLiga - P020y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polska¬~AA÷QysTdHf5¬AD÷1617206400¬ADE÷1617206400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trefl Gdańsk¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1617212663¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GDA¬AE÷Trefl Gdańsk¬JA÷jyavCMnL¬WU÷trefl-gda-sk¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷21¬BC÷19¬BE÷18¬WN÷WAR¬AF÷Verva Warszawa¬JB÷pbbrBt2R¬WV÷verva-warszawa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬AM÷Verva Warszawa wygrywa w serii 2-1.¬~ZA÷POLSKA: PlusLiga - Baraż o awans¬ZEE÷jNqF318i¬ZB÷154¬ZY÷Polska¬ZC÷6VOocCCP¬ZD÷t¬ZE÷OIc2aKih¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_jNqF318i¬ZJ÷100¬ZL÷/siatkowka/polska/plusliga/¬ZX÷05Polska 006Polska0000000000001000PlusLiga - B024 awans000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polska¬~AA÷UBCtxhEJ¬AD÷1616956200¬ADE÷1616956200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuprum Lubin¬ER÷11 miejsce¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1616961626¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUB¬AE÷Cuprum Lubin¬JA÷xta1CafO¬WU÷cuprum-lubin¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷RAD¬AF÷Czarni Radom¬JB÷GWc5BJ9U¬WV÷czarni-radom¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷19¬BD÷17¬BF÷21¬AM÷Remis w serii 1-1.¬~AA÷dvfupZwC¬AD÷1616956200¬ADE÷1616956200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuprum Lubin¬ER÷11 miejsce¬RW÷0¬AX÷1¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUB¬AE÷Cuprum Lubin¬JA÷AadxLRqR¬WU÷cuprum-lubin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷15¬WN÷RAD¬AF÷Czarni Radom¬JB÷trq4Gohr¬WV÷czarni-radom¬GRB÷0¬AH÷12¬AM÷Złoty set. Cuprum Lubin wygrywa w serii 2-1.¬~ZA÷POLSKA: PlusLiga - Play Offy¬ZEE÷jNqF318i¬ZB÷154¬ZY÷Polska¬ZC÷n1MYWSZO¬ZD÷t¬ZE÷OIc2aKih¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_jNqF318i¬ZJ÷11¬ZL÷/siatkowka/polska/plusliga/¬ZX÷05Polska 006Polska0000000000001000PlusLiga - P020y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polska¬~AA÷W4ffGAi0¬AD÷1616935500¬ADE÷1616935500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ślepsk Suwałki¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1616943582¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KED¬AF÷Kędzierzyn-Koźle¬JB÷KM37NP2P¬WV÷kedzierzyn-kozle¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷20¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷25¬WM÷SUW¬AE÷Ślepsk Suwałki¬JA÷MVkZIqBt¬WU÷slepsk-suwalki¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷25¬BC÷20¬BE÷21¬BG÷21¬AM÷Kędzierzyn-Koźle wygrywa w serii 2-0.¬~AA÷OvinIWMm¬AD÷1616873400¬ADE÷1616873400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asseco Resovia¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1616879092¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEL¬AF÷Skra Bełchatów¬JB÷K2DD1rt6¬WV÷belchatow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬WM÷RZE¬AE÷Asseco Resovia¬JA÷bgCH02eC¬WU÷rzeszow¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷20¬BC÷21¬BE÷22¬AM÷Skra Bełchatów wygrywa w serii 2-0.¬~AA÷v7FFNhaQ¬AD÷1616862600¬ADE÷1616862600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Verva Warszawa¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1616872484¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GDA¬AF÷Trefl Gdańsk¬JB÷QLBc5Qts¬WV÷trefl-gda-sk¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷22¬BD÷23¬BF÷25¬BH÷25¬BJ÷13¬WM÷WAR¬AE÷Verva Warszawa¬JA÷vPF14pdm¬WU÷verva-warszawa¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷21¬BG÷21¬BI÷15¬AM÷Remis w serii 1-1.¬~AA÷xIPfElMC¬AD÷1616852700¬ADE÷1616852700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aluron CMC Warta¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1616860717¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAS¬AF÷Jastrzębski Węgiel¬JB÷OIhoGsea¬WV÷jastrzebski¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷24¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷25¬WM÷ZAW¬AE÷Aluron CMC Warta¬JA÷zgdkF1A5¬WU÷warta-zawiercie¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷26¬BC÷18¬BE÷23¬BG÷22¬AM÷Jastrzębski Węgiel wygrywa w serii 2-0.¬~ZA÷POLSKA: PlusLiga - Baraż o awans¬ZEE÷jNqF318i¬ZB÷154¬ZY÷Polska¬ZC÷6VOocCCP¬ZD÷t¬ZE÷OIc2aKih¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_jNqF318i¬ZJ÷100¬ZL÷/siatkowka/polska/plusliga/¬ZX÷05Polska 006Polska0000000000001000PlusLiga - B024 awans000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polska¬~AA÷ldgDWVys¬AD÷1616776200¬ADE÷1616776200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olsztyn¬ER÷9 miejsce¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1616785291¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn¬JA÷0IxJUtAh¬WU÷olsztyn¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷26¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬BI÷16¬WN÷KAT¬AF÷GKS Katowice¬JB÷v9yNT0Pb¬WV÷gks-katowice¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷28¬BD÷18¬BF÷14¬BH÷27¬BJ÷18¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 1-3. Łączny wynik: 3-6.¬~AA÷rFGpyCTP¬AD÷1616441400¬ADE÷1616441400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷GKS Katowice¬ER÷9 miejsce¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1616449470¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OLS¬AF÷Olsztyn¬JB÷hhZAW2ut¬WV÷olsztyn¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷20¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷22¬WM÷KAT¬AE÷GKS Katowice¬JA÷6ewFVMfn¬WU÷gks-katowice¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷27¬BE÷21¬BG÷25¬~ZA÷POLSKA: PlusLiga - Play Offy¬ZEE÷jNqF318i¬ZB÷154¬ZY÷Polska¬ZC÷n1MYWSZO¬ZD÷t¬ZE÷OIc2aKih¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_jNqF318i¬ZJ÷11¬ZL÷/siatkowka/polska/plusliga/¬ZX÷05Polska 006Polska0000000000001000PlusLiga - P020y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polska¬~AA÷AegbFU66¬AD÷1616355000¬ADE÷1616355000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jastrzębski Węgiel¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1616360600¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAS¬AE÷Jastrzębski Węgiel¬JA÷j5fwI3Qn¬WU÷jastrzebski¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷ZAW¬AF÷Aluron CMC Warta¬JB÷UegsHNug¬WV÷warta-zawiercie¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷23¬BD÷21¬BF÷18¬~AA÷xrejHjxf¬AD÷1616334300¬ADE÷1616334300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kędzierzyn-Koźle¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1616341404¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KED¬AE÷Kędzierzyn-Koźle¬JA÷hGBLaMAI¬WU÷kedzierzyn-kozle¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷17¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷SUW¬AF÷Ślepsk Suwałki¬JB÷6JFPbtQO¬WV÷slepsk-suwalki¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷25¬BD÷16¬BF÷16¬BH÷21¬~AA÷tG1sJC7s¬AD÷1616268600¬ADE÷1616268600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skra Bełchatów¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1616275765¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Skra Bełchatów¬JA÷YoF534Bg¬WU÷belchatow¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷11¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷RZE¬AF÷Asseco Resovia¬JB÷CxE92OQa¬WV÷rzeszow¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷23¬BD÷25¬BF÷20¬BH÷19¬~AA÷AXABOYqK¬AD÷1616247900¬ADE÷1616247900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trefl Gdańsk¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1616255422¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GDA¬AE÷Trefl Gdańsk¬JA÷fZlQNYd8¬WU÷trefl-gda-sk¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷21¬BG÷25¬WN÷WAR¬AF÷Verva Warszawa¬JB÷YPmUMhCE¬WV÷verva-warszawa¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷18¬BD÷20¬BF÷25¬BH÷22¬~ZA÷POLSKA: PlusLiga - Baraż o awans¬ZEE÷jNqF318i¬ZB÷154¬ZY÷Polska¬ZC÷6VOocCCP¬ZD÷t¬ZE÷OIc2aKih¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_jNqF318i¬ZJ÷100¬ZL÷/siatkowka/polska/plusliga/¬ZX÷05Polska 006Polska0000000000001000PlusLiga - B024 awans000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polska¬~AA÷G8ObD8yJ¬AD÷1616182200¬ADE÷1616182200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Czarni Radom¬ER÷11 miejsce¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1616187311¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LUB¬AF÷Cuprum Lubin¬JB÷UFegELPB¬WV÷cuprum-lubin¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷21¬BD÷22¬BF÷13¬WM÷RAD¬AE÷Czarni Radom¬JA÷86fcDuuI¬WU÷czarni-radom¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬~ZA÷POLSKA: PlusLiga¬ZEE÷jNqF318i¬ZB÷154¬ZY÷Polska¬ZC÷8ANUX8KI¬ZD÷t¬ZE÷OIc2aKih¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_jNqF318i¬ZJ÷2¬ZL÷/siatkowka/polska/plusliga/¬ZX÷05Polska 006Polska0000000000001000PlusLiga 008usLiga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polska¬~AA÷0xGOblyr¬AD÷1615307400¬ADE÷1615307400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skra Bełchatów¬ER÷Kolejka 26¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615312527¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Skra Bełchatów¬JA÷AqdGwtM0¬WU÷belchatow¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷BED¬AF÷MKS Będzin¬JB÷46eKx0y7¬WV÷mks-bedzin¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷23¬BD÷16¬BF÷21¬~AA÷ze8ydnL0¬AD÷1615231800¬ADE÷1615231800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olsztyn¬ER÷Kolejka 26¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615239622¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn¬JA÷tnwtf16s¬WU÷olsztyn¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷29¬BC÷25¬BE÷19¬BG÷25¬WN÷RZE¬AF÷Asseco Resovia¬JB÷z9xpgLLm¬WV÷rzeszow¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷27¬BD÷23¬BF÷25¬BH÷18¬~AA÷Mi4XdS5f¬AD÷1615134600¬ADE÷1615134600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trefl Gdańsk¬ER÷Kolejka 26¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615142689¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GDA¬AE÷Trefl Gdańsk¬JA÷A3nAaNrK¬WU÷trefl-gda-sk¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷23¬BG÷26¬WN÷ZAW¬AF÷Aluron CMC Warta¬JB÷4QoEbsbQ¬WV÷warta-zawiercie¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷21¬BD÷15¬BF÷25¬BH÷24¬~AA÷8pOd3USQ¬AD÷1615124700¬ADE÷1615124700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kędzierzyn-Koźle¬ER÷Kolejka 26¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615130116¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KED¬AE÷Kędzierzyn-Koźle¬JA÷4ng8u2il¬WU÷kedzierzyn-kozle¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷WAR¬AF÷Verva Warszawa¬JB÷b9hCvM6f¬WV÷verva-warszawa¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷20¬BD÷20¬BF÷22¬~AA÷UH7ue6z7¬AD÷1615059000¬ADE÷1615059000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷GKS Katowice¬ER÷Kolejka 26¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615068302¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAT¬AE÷GKS Katowice¬JA÷Eaylhuyf¬WU÷gks-katowice¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷25¬BC÷26¬BE÷17¬BG÷18¬BI÷9¬WN÷RAD¬AF÷Czarni Radom¬JB÷MPzhiaj0¬WV÷czarni-radom¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷21¬BD÷24¬BF÷25¬BH÷25¬BJ÷15¬~AA÷886qfQkD¬AD÷1615038300¬ADE÷1615038300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ślepsk Suwałki¬ER÷Kolejka 26¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615045995¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUW¬AE÷Ślepsk Suwałki¬JA÷0GZejJ56¬WU÷slepsk-suwalki¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷19¬BG÷25¬WN÷STA¬AF÷Stal Nysa¬JB÷fwZakwLC¬WV÷stal-nysa¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷17¬BD÷20¬BF÷25¬BH÷20¬~AA÷vTESc8jl¬AD÷1614972600¬ADE÷1614972600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuprum Lubin¬ER÷Kolejka 26¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614978977¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAS¬AF÷Jastrzębski Węgiel¬JB÷rcfOyKjD¬WV÷jastrzebski¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷27¬BD÷27¬BF÷25¬WM÷LUB¬AE÷Cuprum Lubin¬JA÷WCm603TD¬WU÷cuprum-lubin¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷13¬~AA÷tb08qcEt¬AD÷1614529800¬ADE÷1614529800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ślepsk Suwałki¬ER÷Kolejka 20¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614534828¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BED¬AF÷MKS Będzin¬JB÷ryapg63c¬WV÷mks-bedzin¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷20¬BD÷19¬BF÷17¬WM÷SUW¬AE÷Ślepsk Suwałki¬JA÷xbblhQI3¬WU÷slepsk-suwalki¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬~AA÷2VXZaw0D¬AD÷1614519900¬ADE÷1614519900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skra Bełchatów¬ER÷Kolejka 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614527366¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Skra Bełchatów¬JA÷2TylFV3e¬WU÷belchatow¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷17¬BC÷25¬BE÷29¬BG÷25¬WN÷WAR¬AF÷Verva Warszawa¬JB÷W2thEkJ1¬WV÷verva-warszawa¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷25¬BD÷20¬BF÷27¬BH÷19¬~AA÷j3legYs5¬AD÷1614454200¬ADE÷1614454200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stal Nysa¬ER÷Kolejka 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614463092¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZAW¬AF÷Aluron CMC Warta¬JB÷feSj9Ige¬WV÷warta-zawiercie¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷23¬BH÷21¬BJ÷15¬WM÷STA¬AE÷Stal Nysa¬JA÷lIRf8x91¬WU÷stal-nysa¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷23¬BC÷19¬BE÷25¬BG÷25¬BI÷11¬~AA÷E7lfrEYA¬AD÷1614443400¬ADE÷1614443400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kędzierzyn-Koźle¬ER÷Kolejka 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614452028¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KED¬AE÷Kędzierzyn-Koźle¬JA÷4YJlGHmd¬WU÷kedzierzyn-kozle¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷20¬BG÷23¬BI÷11¬WN÷LUB¬AF÷Cuprum Lubin¬JB÷Iy8Wv1Qd¬WV÷cuprum-lubin¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷20¬BD÷21¬BF÷25¬BH÷25¬BJ÷15¬~AA÷nVZm5jbE¬AD÷1614433500¬ADE÷1614433500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷GKS Katowice¬ER÷Kolejka 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614441400¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAT¬AE÷GKS Katowice¬JA÷0j4UnpaE¬WU÷gks-katowice¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷22¬BG÷25¬WN÷OLS¬AF÷Olsztyn¬JB÷fD3Yo4EK¬WV÷olsztyn¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷20¬BD÷22¬BF÷25¬BH÷20¬~AA÷YVq2BC2c¬AD÷1614175200¬ADE÷1614175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jastrzębski Węgiel¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614182041¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAS¬AE÷Jastrzębski Węgiel¬JA÷6uk0aS7t¬WU÷jastrzebski¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷19¬BC÷25¬BE÷20¬BG÷13¬WN÷ZAW¬AF÷Aluron CMC Warta¬JB÷zFg4bnNn¬WV÷warta-zawiercie¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷20¬BF÷25¬BH÷25¬~AA÷lpHp6Wr8¬AD÷1614011400¬ADE÷1614011400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ślepsk Suwałki¬ER÷Kolejka 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614019669¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUW¬AE÷Ślepsk Suwałki¬JA÷YqCrPt77¬WU÷slepsk-suwalki¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷26¬BE÷23¬BG÷25¬WN÷GDA¬AF÷Trefl Gdańsk¬JB÷nm0QmQq8¬WV÷trefl-gda-sk¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷21¬BD÷24¬BF÷25¬BH÷18¬~AA÷vFZgq9ye¬AD÷1613935800¬ADE÷1613935800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aluron CMC Warta¬ER÷Kolejka 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613940862¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAW¬AE÷Aluron CMC Warta¬JA÷M5YeoXN9¬WU÷warta-zawiercie¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷21¬BC÷13¬BE÷20¬WN÷WAR¬AF÷Verva Warszawa¬JB÷GSXapiwG¬WV÷verva-warszawa¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬~AA÷zsT2sm67¬AD÷1613925000¬ADE÷1613925000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Czarni Radom¬ER÷Kolejka 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613930674¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAD¬AE÷Czarni Radom¬JA÷0IbyR2xe¬WU÷czarni-radom¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷27¬BC÷18¬BE÷15¬WN÷JAS¬AF÷Jastrzębski Węgiel¬JB÷fgDvQMi1¬WV÷jastrzebski¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷29¬BD÷25¬BF÷25¬~AA÷djUbrTj1¬AD÷1613849400¬ADE÷1613849400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asseco Resovia¬ER÷Kolejka 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613855412¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷Asseco Resovia¬JA÷S40TSO7r¬WU÷rzeszow¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷26¬BE÷29¬WN÷BEL¬AF÷Skra Bełchatów¬JB÷MRaXRrNl¬WV÷belchatow¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷15¬BD÷24¬BF÷27¬~AA÷UgPh4ADK¬AD÷1613763000¬ADE÷1613763000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MKS Będzin¬ER÷Kolejka 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613768446¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BED¬AE÷MKS Będzin¬JA÷Y32xoOTQ¬WU÷mks-bedzin¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷23¬BC÷12¬BE÷18¬WN÷STA¬AF÷Stal Nysa¬JB÷Qef4trxr¬WV÷stal-nysa¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬~AA÷WngLteba¬AD÷1613310300¬ADE÷1613310300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷GKS Katowice¬ER÷Kolejka 20¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613317813¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KED¬AF÷Kędzierzyn-Koźle¬JB÷YmnWq2Qq¬WV÷kedzierzyn-kozle¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷19¬BH÷25¬WM÷KAT¬AE÷GKS Katowice¬JA÷SAozqMuj¬WU÷gks-katowice¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷20¬BC÷19¬BE÷25¬BG÷23¬~AA÷OtIbfESb¬AD÷1613233800¬ADE÷1613233800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asseco Resovia¬ER÷Kolejka 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613241241¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷Asseco Resovia¬JA÷nVOrBvPr¬WU÷rzeszow¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷LUB¬AF÷Cuprum Lubin¬JB÷thOnAbvk¬WV÷cuprum-lubin¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷16¬BD÷27¬BF÷17¬BH÷23¬~AA÷C2ltxXCU¬AD÷1613223900¬ADE÷1613223900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olsztyn¬ER÷Kolejka 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613231078¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn¬JA÷r1UBduAk¬WU÷olsztyn¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷23¬BC÷38¬BE÷16¬WN÷BEL¬AF÷Skra Bełchatów¬JB÷CzZFeaPe¬WV÷belchatow¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷40¬BF÷25¬~AA÷d83uYNBd¬AD÷1613050200¬ADE÷1613050200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kędzierzyn-Koźle¬ER÷Kolejka 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613055635¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KED¬AE÷Kędzierzyn-Koźle¬JA÷vPoY89aC¬WU÷kedzierzyn-kozle¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷RAD¬AF÷Czarni Radom¬JB÷Yoox8TEI¬WV÷czarni-radom¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷19¬BD÷18¬BF÷20¬~AA÷8A7HaF3o¬AD÷1612976400¬ADE÷1612976400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olsztyn¬ER÷Kolejka 12¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612983263¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn¬JA÷f5cUSfX1¬WU÷olsztyn¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷22¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷KAT¬AF÷GKS Katowice¬JB÷88oCivA2¬WV÷gks-katowice¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷18¬BD÷25¬BF÷23¬BH÷16¬~AA÷CzlvgPmM¬AD÷1612963800¬ADE÷1612963800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ślepsk Suwałki¬ER÷Kolejka 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612971991¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUW¬AE÷Ślepsk Suwałki¬JA÷UePDLnqI¬WU÷slepsk-suwalki¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷25¬BC÷22¬BE÷22¬BG÷24¬WN÷BEL¬AF÷Skra Bełchatów¬JB÷bVTHK6bO¬WV÷belchatow¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷23¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷26¬~AA÷bZfDrHTn¬AD÷1612899000¬ADE÷1612899000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aluron CMC Warta¬ER÷Kolejka 20¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612904843¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAW¬AE÷Aluron CMC Warta¬JA÷j12hipY9¬WU÷warta-zawiercie¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷22¬BC÷19¬BE÷20¬WN÷RZE¬AF÷Asseco Resovia¬JB÷pO1dj4mG¬WV÷rzeszow¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬~AA÷61ynoV6r¬AD÷1612801800¬ADE÷1612801800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuprum Lubin¬ER÷Kolejka 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612806888¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BED¬AF÷MKS Będzin¬JB÷KIe4uszi¬WV÷mks-bedzin¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷11¬BD÷20¬BF÷20¬WM÷LUB¬AE÷Cuprum Lubin¬JA÷zkWqlZwi¬WU÷cuprum-lubin¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬~AA÷M9c3gga2¬AD÷1612726200¬ADE÷1612726200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trefl Gdańsk¬ER÷Kolejka 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612734353¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GDA¬AE÷Trefl Gdańsk¬JA÷d2DOS3jo¬WU÷trefl-gda-sk¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷21¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷KAT¬AF÷GKS Katowice¬JB÷O816imTo¬WV÷gks-katowice¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷25¬BD÷22¬BF÷23¬BH÷21¬~AA÷8QeBiXTE¬AD÷1612705500¬ADE÷1612705500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Czarni Radom¬ER÷Kolejka 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612712603¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEL¬AF÷Skra Bełchatów¬JB÷AP3IloD4¬WV÷belchatow¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷24¬BH÷25¬WM÷RAD¬AE÷Czarni Radom¬JA÷4n3Mm5SA¬WU÷czarni-radom¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷18¬BC÷23¬BE÷26¬BG÷16¬~AA÷IyXMp1e2¬AD÷1612639800¬ADE÷1612639800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stal Nysa¬ER÷Kolejka 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612648719¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stal Nysa¬JA÷0WRhYPSN¬WU÷stal-nysa¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷30¬BC÷25¬BE÷22¬BG÷25¬WN÷OLS¬AF÷Olsztyn¬JB÷fgRdXqrU¬WV÷olsztyn¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷28¬BD÷22¬BF÷25¬BH÷23¬~AA÷UupKkBbR¬AD÷1612629000¬ADE÷1612629000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kędzierzyn-Koźle¬ER÷Kolejka 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612634524¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KED¬AE÷Kędzierzyn-Koźle¬JA÷j35Yp3CT¬WU÷kedzierzyn-kozle¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷18¬BC÷23¬BE÷19¬WN÷ZAW¬AF÷Aluron CMC Warta¬JB÷8rh0tNKp¬WV÷warta-zawiercie¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬~AA÷nHfFjiqL¬AD÷1612619100¬ADE÷1612619100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Verva Warszawa¬ER÷Kolejka 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612626511¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷Verva Warszawa¬JA÷rw2QnPsH¬WU÷verva-warszawa¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷22¬BC÷25¬BE÷17¬BG÷16¬WN÷RZE¬AF÷Asseco Resovia¬JB÷CC6UoqcN¬WV÷rzeszow¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷22¬BF÷25¬BH÷25¬~AA÷00d7hDE8¬AD÷1612553400¬ADE÷1612553400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jastrzębski Węgiel¬ER÷Kolejka 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612559305¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAS¬AE÷Jastrzębski Węgiel¬JA÷2a0Aj7rh¬WU÷jastrzebski¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷32¬BC÷27¬BE÷25¬WN÷SUW¬AF÷Ślepsk Suwałki¬JB÷dMaEkRcb¬WV÷slepsk-suwalki¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷30¬BD÷25¬BF÷13¬~AA÷xlUzioLD¬AD÷1612447200¬ADE÷1612447200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trefl Gdańsk¬ER÷Kolejka 10¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612455257¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GDA¬AE÷Trefl Gdańsk¬JA÷8AzSA1fJ¬WU÷trefl-gda-sk¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷21¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷OLS¬AF÷Olsztyn¬JB÷KnmZIbnt¬WV÷olsztyn¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷25¬BD÷22¬BF÷22¬BH÷21¬~AA÷WKUAm3Bq¬AD÷1612360800¬ADE÷1612360800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asseco Resovia¬ER÷Kolejka 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612366205¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷Asseco Resovia¬JA÷CSMUwUbn¬WU÷rzeszow¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷19¬BC÷18¬BE÷21¬WN÷KED¬AF÷Kędzierzyn-Koźle¬JB÷6kMYxlEh¬WV÷kedzierzyn-kozle¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬~AA÷r7MQJIYe¬AD÷1612274400¬ADE÷1612274400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jastrzębski Węgiel¬ER÷Kolejka 7¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612280056¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAS¬AE÷Jastrzębski Węgiel¬JA÷zN36taqB¬WU÷jastrzebski¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷27¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷STA¬AF÷Stal Nysa¬JB÷Uq3AuJbH¬WV÷stal-nysa¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷25¬BD÷19¬BF÷20¬~AA÷8zi8Yx5n¬AD÷1612197000¬ADE÷1612197000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skra Bełchatów¬ER÷Kolejka 10¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612202724¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Skra Bełchatów¬JA÷W4apGdWb¬WU÷belchatow¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷26¬BE÷25¬WN÷SUW¬AF÷Ślepsk Suwałki¬JB÷QRblFGo5¬WV÷slepsk-suwalki¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷17¬BD÷24¬BF÷15¬~AA÷6woWfoJ9¬AD÷1612110600¬ADE÷1612110600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olsztyn¬ER÷Kolejka 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612116278¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn¬JA÷lINcPUqg¬WU÷olsztyn¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷GDA¬AF÷Trefl Gdańsk¬JB÷ruN1Olaa¬WV÷trefl-gda-sk¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷21¬BD÷21¬BF÷17¬~AA÷lpaGWGZb¬AD÷1612100700¬ADE÷1612100700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kędzierzyn-Koźle¬ER÷Kolejka 10¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612109542¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KED¬AE÷Kędzierzyn-Koźle¬JA÷Cr10CEVN¬WU÷kedzierzyn-kozle¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷19¬BC÷21¬BE÷25¬BG÷25¬BI÷14¬WN÷RZE¬AF÷Asseco Resovia¬JB÷tI54BYpU¬WV÷rzeszow¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷17¬BH÷19¬BJ÷16¬~AA÷4YSIostd¬AD÷1612035000¬ADE÷1612035000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuprum Lubin¬ER÷Kolejka 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612043920¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUB¬AE÷Cuprum Lubin¬JA÷h6OpznbB¬WU÷cuprum-lubin¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷23¬BE÷25¬BG÷14¬BI÷15¬WN÷STA¬AF÷Stal Nysa¬JB÷nTNlZ5DH¬WV÷stal-nysa¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷20¬BD÷25¬BF÷23¬BH÷25¬BJ÷10¬~AA÷IDlzf5YF¬AD÷1612024200¬ADE÷1612024200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷GKS Katowice¬ER÷Kolejka 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612033488¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAT¬AE÷GKS Katowice¬JA÷drR5N8E5¬WU÷gks-katowice¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷23¬BC÷25¬BE÷20¬BG÷28¬BI÷9¬WN÷JAS¬AF÷Jastrzębski Węgiel¬JB÷j5Q9MSTB¬WV÷jastrzebski¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷23¬BF÷25¬BH÷26¬BJ÷15¬~AA÷jRnrhq3S¬AD÷1612014300¬ADE÷1612014300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Czarni Radom¬ER÷Kolejka 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612021934¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAD¬AE÷Czarni Radom¬JA÷xMSLJQDU¬WU÷czarni-radom¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷22¬BC÷25¬BE÷20¬BG÷17¬WN÷WAR¬AF÷Verva Warszawa¬JB÷Es4RvAqt¬WV÷verva-warszawa¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷22¬BF÷25¬BH÷25¬~AA÷ABTEnNQk¬AD÷1611948600¬ADE÷1611948600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aluron CMC Warta¬ER÷Kolejka 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611957867¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAW¬AE÷Aluron CMC Warta¬JA÷ptLxx8Tb¬WU÷warta-zawiercie¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷23¬BE÷21¬BG÷25¬BI÷17¬WN÷BED¬AF÷MKS Będzin¬JB÷EFPtySr5¬WV÷mks-bedzin¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷23¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷14¬BJ÷15¬~AA÷6sonpz4b¬AD÷1611842400¬ADE÷1611842400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asseco Resovia¬ER÷Kolejka 11¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611851907¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷Asseco Resovia¬JA÷trBBNaeM¬WU÷rzeszow¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷25¬BC÷27¬BE÷22¬BG÷23¬BI÷10¬WN÷WAR¬AF÷Verva Warszawa¬JB÷AHFFMJAS¬WV÷verva-warszawa¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷22¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷25¬BJ÷15¬~AA÷pxMi7ukj¬AD÷1611756000¬ADE÷1611756000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aluron CMC Warta¬ER÷Kolejka 5¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611764746¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SUW¬AF÷Ślepsk Suwałki¬JB÷EFNoHrGa¬WV÷slepsk-suwalki¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷34¬BD÷19¬BF÷25¬BH÷13¬WM÷ZAW¬AE÷Aluron CMC Warta¬JA÷rkSkG2V5¬WU÷warta-zawiercie¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷32¬BC÷25¬BE÷27¬BG÷25¬~AA÷OEeReR33¬AD÷1611505800¬ADE÷1611505800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuprum Lubin¬ER÷Kolejka 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611514794¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUB¬AE÷Cuprum Lubin¬JA÷21PkRjFt¬WU÷cuprum-lubin¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷30¬BC÷25¬BE÷18¬BG÷28¬WN÷ZAW¬AF÷Aluron CMC Warta¬JB÷AROgQAUn¬WV÷warta-zawiercie¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷28¬BD÷22¬BF÷25¬BH÷26¬~AA÷IH4yZ3dj¬AD÷1611495900¬ADE÷1611495900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Verva Warszawa¬ER÷Kolejka 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611505553¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷Verva Warszawa¬JA÷WbrQAVUa¬WU÷verva-warszawa¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷28¬BC÷19¬BE÷26¬BG÷25¬BI÷15¬WN÷SUW¬AF÷Ślepsk Suwałki¬JB÷0YnU9kp6¬WV÷slepsk-suwalki¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷26¬BD÷25¬BF÷28¬BH÷22¬BJ÷13¬~AA÷pOdNd7lc¬AD÷1611430200¬ADE÷1611430200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asseco Resovia¬ER÷Kolejka 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611436146¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BED¬AF÷MKS Będzin¬JB÷nkkt7mUO¬WV÷mks-bedzin¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷20¬BD÷25¬BF÷23¬WM÷RZE¬AE÷Asseco Resovia¬JA÷0hwOVW6P¬WU÷rzeszow¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷27¬BE÷25¬~AA÷UgmahhcB¬AD÷1611419400¬ADE÷1611419400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stal Nysa¬ER÷Kolejka 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611425349¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stal Nysa¬JA÷S8Qb7dO7¬WU÷stal-nysa¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷18¬BC÷19¬BE÷23¬WN÷GDA¬AF÷Trefl Gdańsk¬JB÷GOJtWu18¬WV÷trefl-gda-sk¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬~AA÷OGn3iCCH¬AD÷1611409500¬ADE÷1611409500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jastrzębski Węgiel¬ER÷Kolejka 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611418563¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAS¬AE÷Jastrzębski Węgiel¬JA÷fFIpVaGE¬WU÷jastrzebski¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷21¬BC÷20¬BE÷27¬BG÷26¬BI÷15¬WN÷OLS¬AF÷Olsztyn¬JB÷nBtEDXps¬WV÷olsztyn¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷24¬BJ÷9¬~AA÷zgFWZqsp¬AD÷1611333000¬ADE÷1611333000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skra Bełchatów¬ER÷Kolejka 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611340224¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Skra Bełchatów¬JA÷bopICi0m¬WU÷belchatow¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷18¬BG÷25¬WN÷KAT¬AF÷GKS Katowice¬JB÷h8qMBBFg¬WV÷gks-katowice¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷19¬BD÷16¬BF÷25¬BH÷20¬~AA÷nuVpndZo¬AD÷1611171000¬ADE÷1611171000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷GKS Katowice¬ER÷Kolejka 11¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611180214¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAT¬AE÷GKS Katowice¬JA÷049eRsdc¬WU÷gks-katowice¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷15¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷19¬BI÷15¬WN÷GDA¬AF÷Trefl Gdańsk¬JB÷fR8aQ1B3¬WV÷trefl-gda-sk¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷25¬BD÷23¬BF÷19¬BH÷25¬BJ÷11¬~AA÷KCajqZ17¬AD÷1611160200¬ADE÷1611160200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olsztyn¬ER÷Kolejka 9¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611167650¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn¬JA÷hKTBEqef¬WU÷olsztyn¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷15¬BC÷27¬BE÷26¬BG÷25¬WN÷JAS¬AF÷Jastrzębski Węgiel¬JB÷MgYFD3A0¬WV÷jastrzebski¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷24¬BH÷16¬~AA÷IPjXSYYN¬AD÷1611084600¬ADE÷1611084600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aluron CMC Warta¬ER÷Kolejka 11¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611092189¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAW¬AE÷Aluron CMC Warta¬JA÷jBXVAMBG¬WU÷warta-zawiercie¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷21¬BC÷25¬BE÷13¬BG÷19¬WN÷KED¬AF÷Kędzierzyn-Koźle¬JB÷pYWZ9tRM¬WV÷kedzierzyn-kozle¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷23¬BF÷25¬BH÷25¬~AA÷dA2OUf4B¬AD÷1611073800¬ADE÷1611073800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stal Nysa¬ER÷Kolejka 10¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611082361¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stal Nysa¬JA÷AXVFE4Ci¬WU÷stal-nysa¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷25¬BC÷23¬BE÷29¬BG÷16¬WN÷LUB¬AF÷Cuprum Lubin¬JB÷4fVJDORc¬WV÷cuprum-lubin¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷20¬BD÷25¬BF÷31¬BH÷25¬~AA÷pjJfefDh¬AD÷1610911800¬ADE÷1610911800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Czarni Radom¬ER÷Kolejka 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610917858¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAD¬AE÷Czarni Radom¬JA÷joODG01L¬WU÷czarni-radom¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷29¬BC÷25¬BE÷26¬WN÷BED¬AF÷MKS Będzin¬JB÷pMxHFKGR¬WV÷mks-bedzin¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷27¬BD÷20¬BF÷24¬~AA÷xQFncGrt¬AD÷1610901000¬ADE÷1610901000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷GKS Katowice¬ER÷Kolejka 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610906715¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAT¬AE÷GKS Katowice¬JA÷jRXJfJv2¬WU÷gks-katowice¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷25¬BC÷10¬BE÷19¬WN÷WAR¬AF÷Verva Warszawa¬JB÷4UL1J2H2¬WV÷verva-warszawa¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷27¬BD÷25¬BF÷25¬~AA÷2cfwRqmg¬AD÷1610891100¬ADE÷1610891100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asseco Resovia¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610901282¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷Asseco Resovia¬JA÷Am4kELOg¬WU÷rzeszow¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷29¬BE÷26¬BG÷17¬BI÷17¬WN÷GDA¬AF÷Trefl Gdańsk¬JB÷Oj8gDuv0¬WV÷trefl-gda-sk¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷20¬BD÷31¬BF÷24¬BH÷25¬BJ÷15¬~AA÷jTJjdzbn¬AD÷1610814600¬ADE÷1610814600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kędzierzyn-Koźle¬ER÷Kolejka 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610823225¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SUW¬AF÷Ślepsk Suwałki¬JB÷IXP5IMW8¬WV÷slepsk-suwalki¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷24¬BD÷24¬BF÷25¬BH÷23¬WM÷KED¬AE÷Kędzierzyn-Koźle¬JA÷CfP9HtnF¬WU÷kedzierzyn-kozle¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷26¬BC÷26¬BE÷23¬BG÷25¬~AA÷lpNMKbJk¬AD÷1610804700¬ADE÷1610804700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skra Bełchatów¬ER÷Kolejka 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610810784¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Skra Bełchatów¬JA÷Sd0brLEb¬WU÷belchatow¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷25¬BC÷23¬BE÷18¬WN÷JAS¬AF÷Jastrzębski Węgiel¬JB÷dW42suU4¬WV÷jastrzebski¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷27¬BD÷25¬BF÷25¬~AA÷SjnroGlh¬AD÷1610641800¬ADE÷1610641800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olsztyn¬ER÷Kolejka 11¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610649538¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn¬JA÷8UC3PLQ9¬WU÷olsztyn¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷20¬BG÷25¬WN÷STA¬AF÷Stal Nysa¬JB÷2iC7OutG¬WV÷stal-nysa¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷19¬BD÷22¬BF÷25¬BH÷20¬~AA÷jX7ZnH2r¬AD÷1610566200¬ADE÷1610566200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Czarni Radom¬ER÷Kolejka 9¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610571536¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAD¬AE÷Czarni Radom¬JA÷jXlv0pt1¬WU÷czarni-radom¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷19¬BC÷14¬BE÷17¬WN÷KED¬AF÷Kędzierzyn-Koźle¬JB÷pflra4e7¬WV÷kedzierzyn-kozle¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬~AA÷zNx3th3N¬AD÷1610555400¬ADE÷1610555400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skra Bełchatów¬ER÷Kolejka 12¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610564914¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Skra Bełchatów¬JA÷4hArxaAF¬WU÷belchatow¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷17¬BC÷16¬BE÷25¬BG÷25¬BI÷11¬WN÷RZE¬AF÷Asseco Resovia¬JB÷bF9nyJPL¬WV÷rzeszow¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷16¬BH÷23¬BJ÷15¬~AA÷YctHDsCM¬AD÷1610479800¬ADE÷1610479800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jastrzębski Węgiel¬ER÷Kolejka 5¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610488134¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAS¬AE÷Jastrzębski Węgiel¬JA÷4MoM0NVI¬WU÷jastrzebski¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷19¬BI÷9¬WN÷WAR¬AF÷Verva Warszawa¬JB÷WSZ3P68J¬WV÷verva-warszawa¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷18¬BD÷23¬BF÷27¬BH÷25¬BJ÷15¬~AA÷rNdPuFD5¬AD÷1610307000¬ADE÷1610307000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuprum Lubin¬ER÷Kolejka 20¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610312930¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUB¬AE÷Cuprum Lubin¬JA÷tEkvrted¬WU÷cuprum-lubin¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷26¬WN÷RAD¬AF÷Czarni Radom¬JB÷fHwM6PXd¬WV÷czarni-radom¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷21¬BD÷17¬BF÷24¬~AA÷x63Httt9¬AD÷1610286300¬ADE÷1610286300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kędzierzyn-Koźle¬ER÷Kolejka 7¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610291916¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAT¬AF÷GKS Katowice¬JB÷vDLXqYk3¬WV÷gks-katowice¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷16¬BD÷24¬BF÷16¬WM÷KED¬AE÷Kędzierzyn-Koźle¬JA÷YZKyqh59¬WU÷kedzierzyn-kozle¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷26¬BE÷25¬~AA÷4xoYwgrI¬AD÷1610220600¬ADE÷1610220600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stal Nysa¬ER÷Kolejka 20¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610228235¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stal Nysa¬JA÷tYuY3NHF¬WU÷stal-nysa¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷18¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷JAS¬AF÷Jastrzębski Węgiel¬JB÷zeux3sXL¬WV÷jastrzebski¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷25¬BD÷18¬BF÷18¬BH÷23¬~AA÷xQgHsyqg¬AD÷1610209800¬ADE÷1610209800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Verva Warszawa¬ER÷Kolejka 20¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610214943¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷Verva Warszawa¬JA÷OE00kO2M¬WU÷verva-warszawa¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷26¬BE÷25¬WN÷OLS¬AF÷Olsztyn¬JB÷Wv04lrIS¬WV÷olsztyn¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷19¬BD÷24¬BF÷20¬~AA÷QonUvZSB¬AD÷1610199900¬ADE÷1610199900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skra Bełchatów¬ER÷Kolejka 20¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610208136¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Skra Bełchatów¬JA÷Y7xQ5qm3¬WU÷belchatow¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷18¬BC÷25¬BE÷29¬BG÷21¬WN÷GDA¬AF÷Trefl Gdańsk¬JB÷2ssU4329¬WV÷trefl-gda-sk¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷18¬BF÷31¬BH÷25¬~AA÷KlL7icfR¬AD÷1610037000¬ADE÷1610037000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MKS Będzin¬ER÷Kolejka 9¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610043999¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RZE¬AF÷Asseco Resovia¬JB÷r7oW16Bl¬WV÷rzeszow¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷23¬BF÷25¬BH÷25¬WM÷BED¬AE÷MKS Będzin¬JA÷xUpz1QQf¬WU÷mks-bedzin¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷21¬BC÷25¬BE÷20¬BG÷16¬~AA÷EDi4ZIkt¬AD÷1609950600¬ADE÷1609950600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jastrzębski Węgiel¬ER÷Kolejka 10¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609956072¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAS¬AE÷Jastrzębski Węgiel¬JA÷bwnwII1n¬WU÷jastrzebski¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷26¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷KAT¬AF÷GKS Katowice¬JB÷hE0tHxHh¬WV÷gks-katowice¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷24¬BD÷18¬BF÷18¬~AA÷WQ5CFuAA¬AD÷1609864200¬ADE÷1609864200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Verva Warszawa¬ER÷Kolejka 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609873967¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷Verva Warszawa¬JA÷ddrZifdS¬WU÷verva-warszawa¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷22¬BE÷23¬BG÷25¬BI÷20¬WN÷STA¬AF÷Stal Nysa¬JB÷EyV0mE4q¬WV÷stal-nysa¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷10¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷22¬BJ÷18¬~AA÷Qk0npFn1¬AD÷1609681500¬ADE÷1609681500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷GKS Katowice¬ER÷Kolejka 9¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609687604¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAT¬AE÷GKS Katowice¬JA÷K6V3G5Qs¬WU÷gks-katowice¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷19¬BC÷22¬BE÷31¬WN÷BEL¬AF÷Skra Bełchatów¬JB÷ETU7FPul¬WV÷belchatow¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷33¬~AA÷GIHg1Svj¬AD÷1609356600¬ADE÷1609356600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asseco Resovia¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609362393¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷Asseco Resovia¬JA÷AZYe8NjB¬WU÷rzeszow¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷23¬BC÷18¬BE÷22¬WN÷JAS¬AF÷Jastrzębski Węgiel¬JB÷4dYa7s6H¬WV÷jastrzebski¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬~AA÷KpBLbZIi¬AD÷1609345800¬ADE÷1609345800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Verva Warszawa¬ER÷Kolejka 13¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609352755¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷Verva Warszawa¬JA÷MBkGjbP8¬WU÷verva-warszawa¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷17¬BC÷22¬BE÷25¬BG÷16¬WN÷KED¬AF÷Kędzierzyn-Koźle¬JB÷GYlKkIvF¬WV÷kedzierzyn-kozle¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷23¬BH÷25¬~
171
211
Reklama
Reklama
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są zablokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Tryb ciemny
Reklama
Pomoc: Znajdź ostatnie wyniki z PlusLiga 2020/2021, PlusLiga 2020/2021 - rezultaty i terminarz dla całego aktualnego sezonu dla PlusLiga 2020/2021. Śledź PlusLiga 2020/2021 i ponad 2000 zawodów na WynikiNaZywo.pl!
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!
mockup