USL League Two 2019 wyniki na żywo, Piłka nożna USA: Wyniki, Rezultaty, Tabele

results
SA÷1¬~ZA÷USA: USL League Two¬ZEE÷21McUfjf¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷2FPJM3vI¬ZD÷p¬ZE÷0hbBS8g6¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_21McUfjf¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/usa/usl-league-two/¬ZX÷00USA 003......0040000000187000USL League T014ue Two000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷jPc39Y22¬AD÷1558911600¬ADE÷1558911600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glens SC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLE¬AE÷Glens SC¬JA÷2TMJJm7T¬WU÷san-francisco-glens-sc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷GOL¬AF÷Golden State Force¬JB÷K89oF7Fp¬WV÷golden-state-force¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷lS75mxOh¬AD÷1558906200¬ADE÷1558906200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tobacco Road¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOB¬AE÷Tobacco Road¬JA÷M3zEE6lg¬WU÷tobacco-road¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VIR¬AF÷Virginia Beach¬JB÷4SPIDQ3a¬WV÷virginia-beach-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷OI5HoVAe¬AD÷1558904400¬ADE÷1558904400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland U23¬JA÷04Q2NV74¬WU÷portland¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LAN¬AF÷Lane United¬JB÷UwV6MkNA¬WV÷lane-united-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷294LpkQ1¬AD÷1558904400¬ADE÷1558904400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Victoria Highlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle U23¬JB÷jgJFKTiN¬WV÷seattle¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Highlanders¬JA÷8UTAL9xH¬WU÷victoria-highlanders-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬~AA÷tfGCnBek¬AD÷1558900800¬ADE÷1558900800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Breakers FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Breakers FC¬JA÷vkxfPiwh¬WU÷santa-cruz-breakers-fc¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ORA¬AF÷Orange County SC II¬JB÷MDRbOBhb¬WV÷orange-county-sc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷UJC8mitq¬AD÷1558900800¬ADE÷1558900800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary-Foothills¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary-Foothills¬JA÷Crp81loo¬WU÷calgary-foothills¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TSS¬AF÷TSS Rovers¬JB÷QoYkQXNo¬WV÷tss-rovers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CvQthXXR¬AD÷1558897200¬ADE÷1558897200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Louis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷St. Louis¬JA÷rDRq7ANN¬WU÷st-louis-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TBC¬AF÷Thunder Bay Chill¬JB÷AZct6UxU¬WV÷thunder-bay-chill¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷jPsuDent¬AD÷1558893600¬ADE÷1558893600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Bolts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRU¬AE÷Boston Bolts¬JA÷bPZyr3le¬WU÷boston-bolts¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷SbvtsN31¬WV÷westchester¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷YmRxgDIL¬AD÷1558836000¬ADE÷1558836000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ventura¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEN¬AE÷Ventura¬JA÷AaTy9WhB¬WU÷ventura¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SFC¬AF÷San Francisco City¬JB÷4MSu8j8H¬WV÷san-francisco-city¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷GCWXgg3F¬AD÷1558834200¬ADE÷1558834200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Park City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Park City¬JA÷EXZSAhOb¬WU÷park-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷OGD¬AF÷Ogden City¬JB÷ddPX9Cw5¬WV÷ogden-city¬AH÷1¬~AA÷xMXTfZm9¬AD÷1558830600¬ADE÷1558830600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaw Valley¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAW¬AE÷Kaw Valley¬JA÷67WKCEgn¬WU÷kaw-valley¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷WSA¬AF÷WSA Winnipeg¬JB÷zsyPBY8h¬WV÷wsa-winnipeg¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷UeULdeJd¬AD÷1558828800¬ADE÷1558828800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Evergreen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Evergreen¬JA÷MuS07JH6¬WU÷evergreen¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LEH¬AF÷Lehigh Valley¬JB÷G2R46wXC¬WV÷lehigh-valley¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷UulETyYC¬AD÷1558827000¬ADE÷1558827000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cedar¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOR¬AF÷New York U23¬JB÷jyISSBRg¬WV÷new-york¬AH÷1¬WM÷CED¬AE÷Cedar¬JA÷dEIOTiCm¬WU÷cedar-stars-rush¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬~AA÷QN3ul3Fd¬AD÷1558827000¬ADE÷1558827000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Discoveries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIS¬AE÷Discoveries¬JA÷QDYi9umf¬WU÷discoveries¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Eagles¬JB÷rkTd8a20¬WV÷charlotte-eagles¬AH÷2¬~AA÷raYPeFY2¬AD÷1558825200¬ADE÷1558825200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bantams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BYS¬AE÷Bantams¬JA÷SxV85cnJ¬WU÷south-carolina-united-bantams¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷DAL¬AF÷Dalton¬JB÷SGXGDfvt¬WV÷dalton¬AH÷1¬~AA÷UFtqCF1n¬AD÷1558825200¬ADE÷1558825200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Dynamo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Dynamo¬JA÷6kwptsJ7¬WU÷carolina-dynamo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷TRI¬AF÷Tri-Cities¬JB÷8fHS4Qe8¬WV÷tri-cities¬AH÷0¬~AA÷niylBZGh¬AD÷1558825200¬ADE÷1558825200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dayton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAY¬AE÷Dayton¬JA÷6uzW3pBE¬WU÷dayton¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷WES¬AF÷West Virginia¬JB÷02ZZ24QK¬WV÷west-virginia¬AH÷1¬~AA÷Y7w08X0B¬AD÷1558825200¬ADE÷1558825200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flint City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLI¬AE÷Flint City¬JA÷63IIftY0¬WU÷flint-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Dutch Lions¬JB÷lS7Ng0m7¬WV÷cincinnati-dutch-lions¬AH÷2¬~AA÷QszhAgWb¬AD÷1558825200¬ADE÷1558825200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lakeland Tropics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷THE¬AF÷The Villages¬JB÷KnG6crlr¬WV÷the-villages¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Tropics¬JA÷vgYw2OuR¬WU÷lakeland-tropics¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷K4Ze9Do5¬AD÷1558825200¬ADE÷1558825200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lionsbridge¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIO¬AE÷Lionsbridge¬JA÷bwFAd23l¬WU÷lionsbridge¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WAK¬AF÷Wake FC¬JB÷h0EEeMIf¬WV÷wake-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷GWS47iGH¬AD÷1558825200¬ADE÷1558825200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIS¬AF÷Euro New York¬JB÷fPf9H3uE¬WV÷euro-new-york¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷REA¬AE÷Reading¬JA÷SI6RhK2D¬WU÷reading¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷hdjYkPpp¬AD÷1558825200¬ADE÷1558825200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarasota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarasota¬JA÷YFgDGNfK¬WU÷sarasota¬AG÷1¬WN÷FCM¬AF÷Miami City¬JB÷GvqIFsAQ¬WV÷miami-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷nX4ykq0j¬AD÷1558825200¬ADE÷1558825200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Treasure Coast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRE¬AE÷Treasure Coast¬JA÷h0zpB1Is¬WU÷treasure-coast¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷FLO¬AF÷Florida Elite¬JB÷nNZmALXm¬WV÷florida-elite¬AH÷0¬~AA÷tEEMfEWB¬AD÷1558800000¬ADE÷1558800000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaw Valley¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAW¬AE÷Kaw Valley¬JA÷fViAT3Z1¬WU÷kaw-valley¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷TBC¬AF÷Thunder Bay Chill¬JB÷8YuhhmC2¬WV÷thunder-bay-chill¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷E36ZiCGU¬AD÷1558749600¬ADE÷1558749600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Breakers FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Breakers FC¬JA÷xAoTqPJr¬WU÷santa-cruz-breakers-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷GOL¬AF÷Golden State Force¬JB÷KYzYrqZl¬WV÷golden-state-force¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷2T2Vhh1O¬AD÷1558749600¬ADE÷1558749600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland U23¬JA÷6RfckodL¬WU÷portland¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEA¬AF÷Seattle U23¬JB÷0lf1l5BR¬WV÷seattle¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬~AA÷YmBEdz2a¬AD÷1558746900¬ADE÷1558746900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Albion Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Albion Hurricanes¬JA÷SK7VznsS¬WU÷albion-hurricanes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEN¬AF÷Houston FC¬JB÷KCacW5kq¬WV÷houston-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷K4DQgYoI¬AD÷1558746000¬ADE÷1558746000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary-Foothills¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary-Foothills¬JA÷nPvdi7R8¬WU÷calgary-foothills¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷TSS¬AF÷TSS Rovers¬JB÷SzdgjRtF¬WV÷tss-rovers¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷CvAIefH5¬AD÷1558744200¬ADE÷1558744200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Menace¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEN¬AE÷Menace¬JA÷b3b1VP4k¬WU÷menace¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷5¬WN÷WSA¬AF÷WSA Winnipeg¬JB÷tSm6UqKe¬WV÷wsa-winnipeg¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷xMH5bdXn¬AD÷1558740600¬ADE÷1558740600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Peachtree City MOBA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEA¬AE÷Peachtree City MOBA¬JA÷08GEvUs3¬WU÷peachtree-city-moba¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TOR¬AF÷Tormenta II¬JB÷fVFIwlc9¬WV÷south-georgia-tormenta¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷jPL9cGng¬AD÷1558740600¬ADE÷1558740600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Mass Pioneers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIO¬AE÷Western Mass Pioneers¬JA÷65JMx8CF¬WU÷western-pioneers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷POR¬AF÷Portland Phoenix¬JB÷lU8RySRL¬WV÷portland-phoenix¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷raI1axIt¬AD÷1558738800¬ADE÷1558738800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina II¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷North Carolina II¬JA÷p0YRGQkd¬WU÷north-carolina-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TOB¬AF÷Tobacco Road¬JB÷MHHAuASd¬WV÷tobacco-road¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~~
1
1558948087
112
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: USL League Two¬ZEE÷21McUfjf¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷2FPJM3vI¬ZD÷p¬ZE÷0hbBS8g6¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_21McUfjf¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/usa/usl-league-two/¬ZX÷00USA 003......0040000000187000USL League T014ue Two000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷UFd78hI8¬AD÷1559001600¬ADE÷1559001600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Albion Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Albion Hurricanes¬JA÷ba8kERUj¬WU÷albion-hurricanes¬WN÷BRA¬AF÷Brazos Valley Cavalry¬JB÷zHiYxB7i¬WV÷brazos-valley-cavalry¬AN÷n¬~AA÷CvnC7CXE¬AD÷1559080800¬ADE÷1559080800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WSA¬AF÷WSA Winnipeg¬JB÷8Uktykx4¬WV÷wsa-winnipeg¬WM÷LOU¬AE÷St. Louis¬JA÷E7jxxVMc¬WU÷st-louis-lions¬AN÷n¬~AA÷zwiib8f1¬AD÷1559084400¬ADE÷1559084400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bantams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BYS¬AE÷Bantams¬JA÷xA3SnnyG¬WU÷south-carolina-united-bantams¬WN÷DIS¬AF÷Discoveries¬JB÷WW2Wo6jM¬WV÷discoveries¬AN÷n¬~AA÷K4kK5j2R¬AD÷1559084400¬ADE÷1559084400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina II¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷North Carolina II¬JA÷rmrgYnMM¬WU÷north-carolina-fc¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Dynamo¬JB÷jDscX6yT¬WV÷carolina-dynamo¬AN÷n¬~AA÷MDyn1AAr¬AD÷1559084400¬ADE÷1559084400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-Cities¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-Cities¬JA÷hMTOSQqp¬WU÷tri-cities¬WN÷LIO¬AF÷Lionsbridge¬JB÷zoJTRpaj¬WV÷lionsbridge¬AN÷n¬~AA÷2Phq0UPl¬AD÷1559086200¬ADE÷1559086200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cedar¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CED¬AE÷Cedar¬JA÷llNXQ4Ed¬WU÷cedar-stars-rush¬WN÷REA¬AF÷Reading¬JB÷2iBFklic¬WV÷reading¬AN÷n¬~AA÷QsjG6WnL¬AD÷1559088000¬ADE÷1559088000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago United¬JA÷MXgpz9iA¬WU÷chicago-united¬WN÷FLI¬AF÷Flint City¬JB÷4dqkZS6G¬WV÷flint-city¬AN÷n¬~AA÷lteecS97¬AD÷1559088000¬ADE÷1559088000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississippi Brilla¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississippi Brilla¬JA÷UHLZpQ5S¬WU÷mississippi-brilla¬WN÷CRO¬AF÷Corpus Christi FC¬JB÷zab2tpEq¬WV÷corpus-christi-fc¬AN÷n¬~AA÷YZq80Se4¬AD÷1559088000¬ADE÷1559088000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas United¬JA÷2iVlmggm¬WU÷texas-united¬WN÷SEN¬AF÷Houston FC¬JB÷pGKgnD8g¬WV÷houston-fc¬AN÷n¬~AA÷tGimalue¬AD÷1559089800¬ADE÷1559089800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Euro New York¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Euro New York¬JA÷trAJl863¬WU÷euro-new-york¬WN÷LON¬AF÷Long Island¬JB÷bJ4OmSL9¬WV÷long-island¬AN÷n¬~AA÷jynAMid2¬AD÷1559165400¬ADE÷1559165400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCM¬AE÷Miami City¬JA÷KC9DrGkS¬WU÷miami-city¬WN÷BER¬AF÷Daytona¬JB÷Qgntvzbq¬WV÷daytona¬AN÷n¬~AA÷Ct91hR9K¬AD÷1559169000¬ADE÷1559169000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Weston¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Weston¬JA÷2HdJfCcK¬WU÷weston¬WN÷FLO¬AF÷Florida Elite¬JB÷dvdNgWCQ¬WV÷florida-elite¬AN÷n¬~AA÷joZwMBn8¬AD÷1559170800¬ADE÷1559170800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEH¬AE÷Lehigh Valley¬JA÷Ekc6u4Tk¬WU÷lehigh-valley¬WN÷OCE¬AF÷Ocean City¬JB÷rP1AvOrd¬WV÷ocean-city¬AN÷n¬~AA÷UyYsLV1E¬AD÷1559170800¬ADE÷1559170800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tobacco Road¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOB¬AE÷Tobacco Road¬JA÷MF0Ewrb2¬WU÷tobacco-road¬WN÷WAK¬AF÷Wake FC¬JB÷QmRfnz22¬WV÷wake-fc¬AN÷n¬~AA÷bBxnKkHK¬AD÷1559174400¬ADE÷1559174400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bolts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRU¬AE÷Boston Bolts¬JA÷viVbofH8¬WU÷boston-bolts¬WN÷PIO¬AF÷Western Mass Pioneers¬JB÷YDU2pEWE¬WV÷western-pioneers¬AN÷n¬~
1
1558948087
388

USA

Europa

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Centralna

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki

Partnerzy: