US Open Puchar 2019 wyniki na żywo, Piłka nożna USA: Wyniki, Rezultaty, Tabele

results
SA÷1¬~ZA÷USA: US Open Puchar¬ZEE÷8dUVq2Un¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷zZMJRMhP¬ZD÷p¬ZE÷pv9U2FP5¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_8dUVq2Un¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/usa/us-open-puchar/¬ZX÷00USA 003......0060000000187000US Open Puch014Puchar000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷nH2acwC3¬AD÷1557973800¬ADE÷1557973800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Orange County SC¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557983961¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orange County SC¬JA÷lOwQOnVM¬WU÷orange-county-sc¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MIR¬AF÷Orange County FC¬JB÷2RsUN6pT¬WV÷orange-county-fc¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷xnL8zG4j¬AD÷1557973800¬ADE÷1557973800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Phoenix Rising¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557983965¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Rising¬JA÷pQc0Uj1o¬WU÷phoenix-rising¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷New Mexico¬JB÷bT14TAGi¬WV÷new-mexico¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷Uu8fbJdc¬AD÷1557973800¬ADE÷1557973800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Republic¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557980863¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Republic¬JA÷S8kHQ80A¬WU÷sacramento-republic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷REN¬AF÷Reno¬JB÷6alLPSFG¬WV÷reno-1868¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷b3lygOKH¬AD÷1557968400¬ADE÷1557968400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Springs¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557975449¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Springs¬JA÷bVhtPeP5¬WU÷colorado-springs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FC¬AF÷FC Denver¬JB÷xMipOFvC¬WV÷fc-denver¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷v125ydkp¬AD÷1557968400¬ADE÷1557968400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷El Paso¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557975474¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso¬JA÷fcnkNZgI¬WU÷el-paso-locomotive¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LAU¬AF÷Forward Madison¬JB÷WM9I57Op¬WV÷forward-madison¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷KCkXg45B¬AD÷1557966600¬ADE÷1557966600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Menace¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557977398¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEN¬AE÷Menace¬JA÷hYkYQHfg¬WU÷menace¬AZ÷0¬AJ÷2¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷STL¬AF÷Saint Louis FC¬JB÷48gxQyAa¬WV÷st-louis-fc¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷CnnPeQza¬AD÷1557964800¬ADE÷1557964800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Birmingham¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557972061¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷West Chester Utd¬JB÷vR9cXJHP¬WV÷west-chester-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷MIR¬AE÷Birmingham¬JA÷0zBgYa2J¬WU÷birmingham-legion¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬~AA÷UNdKd6Lh¬AD÷1557964800¬ADE÷1557964800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557975579¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬JA÷rat9QmqD¬WU÷memphis-901¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷YOR¬AF÷New York U23¬JB÷d2pDP7bJ¬WV÷new-york¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷jwoTfpj5¬AD÷1557961200¬ADE÷1557961200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greenville¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557968226¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GVL¬AE÷Greenville¬JA÷WI1PSwQt¬WU÷greenville-triumph¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Charleston¬JB÷A90TRcum¬WV÷charleston¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷Kl7p38rP¬AD÷1557961200¬ADE÷1557961200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indy Eleven¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557968847¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Eleven¬JA÷YkMUZiMQ¬WU÷indy-eleven¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LAN¬AF÷Lansing¬JB÷ABDdVBUs¬WV÷lansing-ignite¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GKhGcn6n¬AD÷1557961200¬ADE÷1557961200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisville City¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557968457¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City¬JA÷Aor1S9E0¬WU÷louisville-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷REA¬AF÷Reading¬JB÷lxs5RTT6¬WV÷reading¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷McgCbSjt¬AD÷1557961200¬ADE÷1557961200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557968163¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Kickers¬JB÷rPB4Tkaf¬WV÷richmond-kickers¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷NCA¬AE÷North Carolina¬JA÷4YC0UVql¬WU÷north-carolina-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬~AA÷jk9jaasi¬AD÷1557955800¬ADE÷1557955800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷El Farolito¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557962742¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELF¬AE÷El Farolito¬JA÷thi9SUVc¬WU÷el-farolito¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FRE¬AF÷Fresno¬JB÷KrjDRlo4¬WV÷fresno¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷ITEBfGvP¬AD÷1557887400¬ADE÷1557887400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Las Vegas Lights¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557894423¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Lights¬JA÷CzYLyEiE¬WU÷las-vegas-lights¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CAL¬AF÷Cal¬JB÷jRWPzY6K¬WV÷cal¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷pGG3dxAC¬AD÷1557880200¬ADE÷1557880200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Bold¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557887388¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Bold¬JA÷jVnRFWUf¬WU÷austin-bold¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Roughnecks¬JB÷25jVEjp1¬WV÷tulsa-roughnecks¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷llNfbbu0¬AD÷1557880200¬ADE÷1557880200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville SC¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557887267¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville SC¬JA÷bX7nNExL¬WU÷nashville-sc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷TOR¬AF÷Tormenta II¬JB÷xO6jMYiR¬WV÷south-georgia-tormenta¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷WCCacIf6¬AD÷1557880200¬ADE÷1557880200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Energy¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557887475¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OCE¬AE÷Oklahoma City Energy¬JA÷IHlJHh0r¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷VAL¬AF÷NTX Rayados¬JB÷d8mNGCFl¬WV÷ntx-rayados¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷vwG7edPI¬AD÷1557880200¬ADE÷1557880200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557887132¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Antonio¬JA÷pUuzEAa7¬WU÷san-antonio-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷LAR¬AF÷Laredo Heat¬JB÷OKvvDUED¬WV÷laredo-heat¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2XKr10es¬AD÷1557876600¬ADE÷1557876600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hartford Athletic¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557884149¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Athletic¬JA÷OfTq3gok¬WU÷hartford-athletic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷NYC¬AF÷New York Cosmos 2¬JB÷2oSm2D0e¬WV÷new-york-cosmos¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷tOJn0KAm¬AD÷1557874800¬ADE÷1557874800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Charlotte Independ.¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557885646¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Independ.¬JA÷ABRi1XF1¬WU÷charlotte-independence¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FLO¬AF÷Florida Soccer Soldiers¬JB÷l2Qe0iV7¬WV÷florida-soccer-soldiers¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷djrG5tmQ¬AD÷1557874800¬ADE÷1557874800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557881821¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh¬JA÷4AnD8FNR¬WU÷pittsburgh¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷DAY¬AF÷Dayton¬JB÷tWwu4ZVr¬WV÷dayton¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷AcOjavQg¬AD÷1557874800¬ADE÷1557874800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557881934¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay¬JA÷j74vPz88¬WU÷tampa-bay¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷THE¬AF÷The Villages¬JB÷4A8rOfNE¬WV÷the-villages¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
1
1558731373
41
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: US Open Puchar¬ZEE÷8dUVq2Un¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷zZMJRMhP¬ZD÷p¬ZE÷pv9U2FP5¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_8dUVq2Un¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/usa/us-open-puchar/¬ZX÷00USA 003......0060000000187000US Open Puch014Puchar000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷vPbgeO4F¬AD÷1559089800¬ADE÷1559089800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Energy¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OCE¬AE÷Oklahoma City Energy¬JA÷SQYFIeXp¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay¬JB÷tUMcsuAo¬WV÷tampa-bay¬AN÷n¬~AA÷hWvUlMsq¬AD÷1559170800¬ADE÷1559170800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louisville City¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City¬JA÷23DIxHOG¬WU÷louisville-city¬WN÷MIR¬AF÷Birmingham¬JB÷pS2NyyvN¬WV÷birmingham-legion¬AN÷n¬~AA÷MmlbfrKL¬AD÷1559170800¬ADE÷1559170800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLO¬AF÷Florida Soccer Soldiers¬JB÷xdG6uJvb¬WV÷florida-soccer-soldiers¬WM÷NCA¬AE÷North Carolina¬JA÷fXQ1taPi¬WU÷north-carolina-fc¬AN÷n¬~AA÷0vm2g2ZR¬AD÷1559170800¬ADE÷1559170800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh¬JA÷GnFAvwf4¬WU÷pittsburgh¬WN÷IND¬AF÷Indy Eleven¬JB÷OCEEwc9A¬WV÷indy-eleven¬AN÷n¬~AA÷EoTxm0Ce¬AD÷1559174400¬ADE÷1559174400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬JA÷f1hcVYGj¬WU÷memphis-901¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Athletic¬JB÷WIytfIgi¬WV÷hartford-athletic¬AN÷n¬~AA÷WMwYmtck¬AD÷1559174400¬ADE÷1559174400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint Louis FC¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷Saint Louis FC¬JA÷bV6RzegT¬WU÷st-louis-fc¬WN÷LAU¬AF÷Forward Madison¬JB÷GAggWE1p¬WV÷forward-madison¬AN÷n¬~AA÷thLOA342¬AD÷1559176200¬ADE÷1559176200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austin Bold¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Bold¬JA÷2HhiiGwA¬WU÷austin-bold¬WN÷SKO¬AF÷San Antonio¬JB÷ptrdjzgG¬WV÷san-antonio-fc¬AN÷n¬~AA÷SlXtnKR1¬AD÷1559176200¬ADE÷1559176200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville SC¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville SC¬JA÷A9zpgx9c¬WU÷nashville-sc¬WN÷CHA¬AF÷Charleston¬JB÷4WZmhdO3¬WV÷charleston¬AN÷n¬~AA÷KrKS9NJ8¬AD÷1559178000¬ADE÷1559178000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Springs¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Springs¬JA÷OWt0kf8M¬WU÷colorado-springs¬WN÷NEW¬AF÷New Mexico¬JB÷h6o4lENS¬WV÷new-mexico¬AN÷n¬~AA÷vozU71lL¬AD÷1559183400¬ADE÷1559183400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Las Vegas Lights¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Lights¬JA÷jsRvrC0d¬WU÷las-vegas-lights¬WN÷MIR¬AF÷Orange County FC¬JB÷4pFM6ewc¬WV÷orange-county-fc¬AN÷n¬~AA÷0fyQ8sZE¬AD÷1559183400¬ADE÷1559183400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Republic¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Republic¬JA÷fFXVqYVq¬WU÷sacramento-republic¬WN÷FRE¬AF÷Fresno¬JB÷xvNzqhoj¬WV÷fresno¬AN÷n¬~
1
1558731373
11

USA

Europa

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Centralna

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki

Partnerzy: