Ligi Kuu Bara 2018/2019 wyniki na żywo, Piłka nożna Tanzania: Wyniki, Rezultaty, Tabele

results
SA÷1¬~ZA÷TANZANIA: Ligi Kuu Bara¬ZEE÷GUjrKsoI¬ZB÷185¬ZY÷Tanzania¬ZC÷z3Upeyo7¬ZD÷s¬ZE÷IHSdX7h2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷185_GUjrKsoI¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/tanzania/ligi-kuu-bara/¬ZX÷00Tanzania 008nzania0000000000186000Ligi Kuu Bar013u Bara000¬ZCC÷0¬ZAF÷Tanzania¬~AA÷phWVeHcE¬AD÷1555765200¬ADE÷1555765200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kagera Sugar¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555772389¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAG¬AE÷Kagera Sugar¬JA÷ILvBjtr5¬WU÷kagera-sugar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SIM¬AF÷Simba¬JB÷UerFk0cB¬WV÷simba¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷YHSRdcr8¬AD÷1555592400¬ADE÷1555592400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ndanda¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555599228¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NDA¬AE÷Ndanda¬JA÷d6j2h2Dh¬WU÷ndanda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷AZA¬AF÷Azam¬JB÷zck6iMSb¬WV÷azam¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷tOutZgj1¬AD÷1555498800¬ADE÷1555498800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coastal Union¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555505830¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COA¬AE÷Coastal Union¬JA÷AFHqzLcO¬WU÷coastal-union¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SIM¬AF÷Simba¬JB÷OILmZvDU¬WV÷simba¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷KEvpYD57¬AD÷1555498800¬ADE÷1555498800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mtibwa Sugar¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555505668¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MTI¬AE÷Mtibwa Sugar¬JA÷ltmffOrt¬WU÷mtibwa-sugar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷YOU¬AF÷Young Africans¬JB÷SWobgrbn¬WV÷young-africans¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Onoyzzye¬AD÷1555246800¬ADE÷1555246800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbeya City¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555253519¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBE¬AE÷Mbeya City¬JA÷x2JyxsTB¬WU÷mbeya-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AZA¬AF÷Azam¬JB÷GhIuy1rI¬WV÷azam¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷pdnXzGLl¬AD÷1554987600¬ADE÷1554987600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Africans¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1554994492¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Africans¬JA÷Ia3zv3ba¬WU÷young-africans¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷KAG¬AF÷Kagera Sugar¬JB÷dj2vwND5¬WV÷kagera-sugar¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷S2t4km4o¬AD÷1554901200¬ADE÷1554901200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Singida United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIN¬AE÷Singida United¬JA÷QLEvIA8F¬WU÷singida-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KIN¬AF÷Kinondoni MC¬JB÷KrErHUNL¬WV÷kinondoni-mc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷dGgghoXP¬AD÷1554728400¬ADE÷1554728400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Africans¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1554735384¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AFR¬AF÷African Lyon¬JB÷Wd80Vspn¬WV÷african-lyon¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷YOU¬AE÷Young Africans¬JA÷h69dWNUu¬WU÷young-africans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬~AA÷IPfkgRHJ¬AD÷1554642000¬ADE÷1554642000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbao¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AME¬AE÷Mbao¬JA÷EuvnCKqO¬WU÷mbao¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AZA¬AF÷Azam¬JB÷SrrjBvaU¬WV÷azam¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2HC2VNPC¬AD÷1554642000¬ADE÷1554642000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ndanda¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COA¬AF÷Coastal Union¬JB÷OjoZEMa5¬WV÷coastal-union¬AH÷0¬WM÷NDA¬AE÷Ndanda¬JA÷p0nVF2pa¬WU÷ndanda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬~AA÷t8B6UsuJ¬AD÷1554642000¬ADE÷1554642000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stand U.¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stand U.¬JA÷tSuvEtFB¬WU÷stand-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷RUV¬AF÷Ruvu Shooting¬JB÷KIvrD0UH¬WV÷ruvu-shooting¬AH÷0¬~AA÷KK1rznBs¬AD÷1554555600¬ADE÷1554555600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷JKT Tanzania¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JKT¬AE÷JKT Tanzania¬JA÷bqOm3P0g¬WU÷jkt-tanzania¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷MBE¬AF÷Mbeya City¬JB÷xzNi2qGa¬WV÷mbeya-city¬AH÷0¬~AA÷lf6nZ5Qm¬AD÷1554555600¬ADE÷1554555600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lipuli¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIP¬AE÷Lipuli¬JA÷WdMe13V5¬WU÷lipuli¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MWA¬AF÷Mwadui¬JB÷p0Qa0NpC¬WV÷mwadui¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷Sp5jYPuf¬AD÷1554555600¬ADE÷1554555600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mtibwa Sugar¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MTI¬AE÷Mtibwa Sugar¬JA÷SOF4as0I¬WU÷mtibwa-sugar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Alliance¬JB÷6FE8b1FO¬WV÷alliance¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷A9feXqe0¬AD÷1554555600¬ADE÷1554555600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Singida United¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIN¬AE÷Singida United¬JA÷fV7jNphP¬WU÷singida-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷KAG¬AF÷Kagera Sugar¬JB÷dvfII40t¬WV÷kagera-sugar¬AH÷1¬~AA÷8fDbW3A6¬AD÷1554555600¬ADE÷1554555600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tanzania Prisons¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAN¬AE÷Tanzania Prisons¬JA÷v3qNHOFn¬WU÷tanzania-prisons¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BIA¬AF÷Biashara Mara United¬JB÷jwmRGrVh¬WV÷biashara-mara-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1555964061
317
fixtures
SA÷1¬~ZA÷TANZANIA: Ligi Kuu Bara¬ZEE÷GUjrKsoI¬ZB÷185¬ZY÷Tanzania¬ZC÷z3Upeyo7¬ZD÷s¬ZE÷IHSdX7h2¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷185_GUjrKsoI¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/tanzania/ligi-kuu-bara/¬ZX÷00Tanzania 008nzania0000000000186000Ligi Kuu Bar013u Bara000¬ZCC÷0¬ZAF÷Tanzania¬~AA÷AkhJJEuE¬AD÷1555938000¬ADE÷1555938000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alliance¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555938203¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Alliance¬JA÷2eqKkslm¬WU÷alliance¬WN÷SIM¬AF÷Simba¬JB÷KWwPl13g¬WV÷simba¬AN÷n¬~AA÷G61r2s4K¬AD÷1556193600¬ADE÷1556193600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Biashara Mara United¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIA¬AE÷Biashara Mara United¬JA÷jepZZJ4i¬WU÷biashara-mara-united¬WN÷SIM¬AF÷Simba¬JB÷4blwZwKc¬WV÷simba¬AN÷n¬~AA÷6yjuYFHi¬AD÷1556539200¬ADE÷1556539200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Azam¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AZA¬AE÷Azam¬JA÷WY1bUeWf¬WU÷azam¬WN÷YOU¬AF÷Young Africans¬JB÷AP02TFo1¬WV÷young-africans¬AN÷n¬~AA÷SGLzeyDK¬AD÷1556629200¬ADE÷1556629200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tanzania Prisons¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAN¬AE÷Tanzania Prisons¬JA÷OIsJlKCH¬WU÷tanzania-prisons¬WN÷SIM¬AF÷Simba¬JB÷29tNmvSN¬WV÷simba¬AN÷n¬~AA÷67KvfeSQ¬AD÷1556884800¬ADE÷1556884800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mbeya City¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SIM¬AF÷Simba¬JB÷MgNgrIko¬WV÷simba¬WM÷MBE¬AE÷Mbeya City¬JA÷KpySnbsU¬WU÷mbeya-city¬AN÷n¬~AA÷baC6kFzr¬AD÷1558180800¬ADE÷1558180800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Simba¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIM¬AE÷Simba¬JA÷zcBy71So¬WU÷simba¬WN÷NDA¬AF÷Ndanda¬JB÷l0Fu6Lsh¬WV÷ndanda¬AN÷n¬~~
1
1555964061
6

Tanzania

Europa

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Centralna

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki

Partnerzy: