Puchar FA 2018/2019 wyniki na żywo, Piłka nożna Szkocja: Wyniki, Rezultaty, Tabele

results
SA÷1¬~ZA÷SZKOCJA: Puchar FA¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷Szkocja¬ZC÷jkecdrxA¬ZD÷p¬ZE÷hSQd8J6n¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/szkocja/puchar-fa/¬ZX÷00Szkocja 007zkocja0070000000186000Puchar FA 009har FA000¬ZCC÷0¬ZAF÷Szkocja¬~AA÷4fMA6yMg¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Albion Rovers¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albion Rovers¬JA÷46rIO653¬WU÷albion-rovers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FOR¬AF÷Formartine Utd¬JB÷nVXMNQK9¬WV÷formartine-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬~AA÷roLE5ey0¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beith¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beith¬JA÷b5yRMpzG¬WU÷beith¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷LIN¬AF÷Linlithgow Rose¬JB÷hSzVL4kM¬WV÷linlithgow-rose¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬~AA÷CKPI4Fj6¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berwick¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berwick¬JA÷WIZYKO4S¬WU÷berwick¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷GRE¬AF÷Gretna 2008¬JB÷CCH1GrDq¬WV÷gretna-2008¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬~AA÷jBOM3Z5C¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brora Rangers¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brora Rangers¬JA÷j3G5F2Sk¬WU÷brora-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬WN÷COL¬AF÷Coldstream¬JB÷pQF9EMsd¬WV÷coldstream¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬~AA÷YZDR2gLI¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cove Rangers¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COV¬AE÷Cove Rangers¬JA÷bTJDDtc2¬WU÷cove-rangers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AUC¬AF÷Auchinleck Talbot¬JB÷21pfMY02¬WV÷auchinleck-talbot¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬~AA÷WKWU1DzP¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cowdenbeath¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COW¬AE÷Cowdenbeath¬JA÷thqbLhG8¬WU÷cowdenbeath¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CLY¬AF÷Clyde¬JB÷lIr2KCVE¬WV÷clyde¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬~AA÷pOKCQdDP¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cumbernauld Colts¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUM¬AE÷Cumbernauld Colts¬JA÷S8s6JWpL¬WU÷cumbernauld-colts¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BSC¬AF÷BSC Glasgow¬JB÷AXWAIj0R¬WV÷bsc-glasgow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬~AA÷KCofInbj¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deveronvale¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEV¬AE÷Deveronvale¬JA÷0x0La483¬WU÷deveronvale¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷STI¬AF÷Stirling University¬JB÷Eu4PbON9¬WV÷stirling-university¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬~AA÷nX6vMGLt¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷East Kilbride¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Kilbride¬JA÷ngOxEA8r¬WU÷east-kilbride¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SPA¬AF÷Spartans¬JB÷tGNtDUNl¬WV÷spartans¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬~AA÷xMJQMjM8¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edinburgh City¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDI¬AE÷Edinburgh City¬JA÷dM42bQvN¬WU÷edinburgh-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CIV¬AF÷Civil Service Stroll¬JB÷AP86cpfT¬WV÷civil-service-stroll¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬~AA÷481qLzym¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edusport Academy¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDU¬AE÷Edusport Academy¬JA÷K6MpClwe¬WU÷edusport-academy¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷FRA¬AF÷Fraserburgh¬JB÷xrHkB8h1¬WV÷fraserburgh¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬~AA÷ra0mKfjg¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elgin¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELG¬AE÷Elgin¬JA÷GYFgAS77¬WU÷elgin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷WHI¬AF÷Whitehill Welfare¬JB÷Uy4yZBp8¬WV÷whitehill-welfare¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬~AA÷xMaiJE5a¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gala Fairydean¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Gala Fairydean¬JA÷SMMvYVaE¬WU÷gala-fairydean-rovers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷EAS¬AF÷East Stirlingshire¬JB÷AoCqXkFK¬WV÷east-stirlingshire¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬~AA÷UFda6VyS¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Peterhead¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KEL¬AF÷Kelty Hearts¬JB÷hQFEaFJa¬WV÷kelty-hearts¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷PET¬AE÷Peterhead¬JA÷vNBA0e4g¬WU÷peterhead¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬~AA÷jP3eIYK5¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rothes¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANN¬AF÷Annan¬JB÷tU2FRTxr¬WV÷annan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷ROT¬AE÷Rothes¬JA÷lxBmW9UQ¬WU÷rothes¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬~AA÷Ymg0HhzC¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stirling¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stirling¬JA÷KK1JQmhl¬WU÷stirling¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷QUE¬AF÷Queen's Park¬JB÷2qiOP77f¬WV÷queen-s-park¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬~AA÷4K1cKoX9¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Civil Service Stroll¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOR¬AF÷Forres Mechanics¬JB÷pboBtfG6¬WV÷forres-mechanics¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷CIV¬AE÷Civil Service Stroll¬JA÷67n7sz10¬WU÷civil-service-stroll¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 2-2.¬~AA÷bs11J5nG¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelty Hearts¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelty Hearts¬JA÷vLpFuEVC¬WU÷kelty-hearts¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dalbeattie Star¬JB÷jelJvYpJ¬WV÷dalbeattie-star¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-0.¬~
1
1540242084
35
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SZKOCJA: Puchar FA¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷Szkocja¬ZC÷jkecdrxA¬ZD÷p¬ZE÷hSQd8J6n¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/szkocja/puchar-fa/¬ZX÷00Szkocja 007zkocja0070000000186000Puchar FA 009har FA000¬ZCC÷0¬ZAF÷Szkocja¬~AA÷KdJylNE0¬AD÷1540648800¬ADE÷1540648800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Auchinleck Talbot¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUC¬AE÷Auchinleck Talbot¬JA÷t8XzttKd¬WU÷auchinleck-talbot¬WN÷COV¬AF÷Cove Rangers¬JB÷fByuu0Z2¬WV÷cove-rangers¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 1-1.¬AN÷n¬~AA÷Cx9WCVD7¬AD÷1543071600¬ADE÷1543071600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Airdrieonians¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AIR¬AE÷Airdrieonians¬JA÷bBOV6E0F¬WU÷airdrieonians¬WN÷DUM¬AF÷Dumbarton¬JB÷x2NZ5YFL¬WV÷dumbarton¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷QucEyFj8¬AD÷1543071600¬ADE÷1543071600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alloa¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRE¬AF÷Brechin¬JB÷8pE50Cwq¬WV÷brechin¬WM÷ALL¬AE÷Alloa¬JA÷WOMw5hVR¬WU÷alloa¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷vq1IzZ5E¬AD÷1543071600¬ADE÷1543071600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arbroath¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARB¬AE÷Arbroath¬JA÷j93AaWhk¬WU÷arbroath¬WN÷STR¬AF÷Stranraer¬JB÷Ua2Ebj8e¬WV÷stranraer¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷M7jNZhLK¬AD÷1543071600¬ADE÷1543071600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beith¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beith¬JA÷xQ1IcAN1¬WU÷beith¬WN÷AYR¬AF÷Ayr¬JB÷GG0MdUx8¬WV÷ayr¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷0bkRYCzR¬AD÷1543071600¬ADE÷1543071600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berwick¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EAS¬AF÷East Fife¬JB÷YiV64tdE¬WV÷east-fife¬WM÷BER¬AE÷Berwick¬JA÷KlR25Mt8¬WU÷berwick¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷hjsgUWrr¬AD÷1543071600¬ADE÷1543071600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cowdenbeath¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COW¬AE÷Cowdenbeath¬JA÷QmgzmEQt¬WU÷cowdenbeath¬WN÷BRO¬AF÷Brora Rangers¬JB÷4vhvnYum¬WV÷brora-rangers¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷WttcTjbl¬AD÷1543071600¬ADE÷1543071600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Kilbride¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Kilbride¬JA÷MFnqoheg¬WU÷east-kilbride¬WN÷GAL¬AF÷Gala Fairydean¬JB÷06ompCAa¬WV÷gala-fairydean-rovers¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷E5V1SADf¬AD÷1543071600¬ADE÷1543071600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edinburgh City¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDI¬AE÷Edinburgh City¬JA÷fTpiqWP5¬WU÷edinburgh-city¬WN÷INV¬AF÷Inverness¬JB÷hE3frjuC¬WV÷inverness¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷QuZ5RUS0¬AD÷1543071600¬ADE÷1543071600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Forfar¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forfar¬JA÷zwgasAfI¬WU÷forfar¬WN÷BSC¬AF÷BSC Glasgow¬JB÷ETi3tU9O¬WV÷bsc-glasgow¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷bgXDP8cD¬AD÷1543071600¬ADE÷1543071600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montrose¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montrose¬JA÷nHMHaiAn¬WU÷montrose¬WN÷ANN¬AF÷Annan¬JB÷0KQLbBPh¬WV÷annan¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷K2Y9Qlr7¬AD÷1543071600¬ADE÷1543071600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Morton¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Morton¬JA÷2qoo5DnP¬WU÷morton¬WN÷PET¬AF÷Peterhead¬JB÷4hXC0Xft¬WV÷peterhead¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷E1F0mCkK¬AD÷1543071600¬ADE÷1543071600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Queen's Park¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queen's Park¬JA÷EqtRe99B¬WU÷queen-s-park¬WN÷RAI¬AF÷Raith¬JB÷hzuVfTOH¬WV÷raith¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷zBGdlhzE¬AD÷1543071600¬ADE÷1543071600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Queen of South¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queen of South¬JA÷fsQPcVva¬WU÷queen-of-south¬WN÷FOR¬AF÷Formartine Utd¬JB÷YXOTdkf5¬WV÷formartine-utd¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷8OE4nW4Q¬AD÷1543071600¬ADE÷1543071600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stenhousemuir¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Stenhousemuir¬JA÷ncvZgmvO¬WU÷stenhousemuir¬WN÷FAL¬AF÷Falkirk¬JB÷00rwg7gU¬WV÷falkirk¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷pp6WsjDs¬AD÷1543071600¬ADE÷1543071600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stirling University¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stirling University¬JA÷QN9qEjPu¬WU÷stirling-university¬WN÷ELG¬AF÷Elgin¬JB÷4E8mDAvn¬WV÷elgin¬AM÷Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~
1
1540242084
16

Szkocja

Europa

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Centralna

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki

Partnerzy: