Clubs 2019 wyniki na żywo, Piłka nożna Świat: Wyniki, Rezultaty, Tabele

Międzyklubowe towarzyskie
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ŚWIAT: Clubs¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Świat¬ZC÷MwJAV8ij¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/swiat/clubs/¬ZX÷00Świat 005......0010000000001000Clubs 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Świat¬~AA÷MHiHqEeR¬AD÷1571749200¬ADE÷1571749200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bashundara Kings (Ban)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571756203¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Bashundara Kings (Ban)¬JA÷8W56IEef¬WU÷bashundara-kings¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GOK¬AF÷Gokulam (Ind)¬JB÷x6AAHYA0¬WV÷gokulam¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷rRhDpftL¬AD÷1571738400¬ADE÷1571738400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chennai City (Ind)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Chennai City (Ind)¬JA÷zJ7bKzRs¬WU÷chennai-city-fc¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷TER¬AF÷Terengganu (Mys)¬JB÷Uu72Jftl¬WV÷terengganu¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬~AA÷zsRNZxS2¬AD÷1571576400¬ADE÷1571576400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mohun Bagan (Ind)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOH¬AE÷Mohun Bagan (Ind)¬JA÷IoDKkPLj¬WU÷mohun-bagan¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷YOU¬AF÷Young Elephant FC (Lao)¬JB÷Wl12E8bi¬WV÷young-elephant-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷KYryCZZe¬AD÷1571490000¬ADE÷1571490000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TC Sports Club (Mdv)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ABA¬AF÷Abahani Chittagong (Ban)¬JB÷0nOtc7TG¬WV÷abahani-chittagong¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬WM÷TC¬AE÷TC Sports Club (Mdv)¬JA÷8CNpdRrN¬WU÷tc-sports-club¬AG÷1¬~AA÷UD77yT4b¬AD÷1571236200¬ADE÷1571236200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Köln II (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571243168¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KÖL¬AE÷Köln II (Ger)¬JA÷dvHgxYES¬WU÷koln¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷EUP¬AF÷Eupen U21 (Bel)¬JB÷bm3LXiNq¬WV÷eupen¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷6yhAFQQs¬AD÷1571216400¬ADE÷1571216400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Poli Iasi (Rou)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571224057¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Poli Iasi (Rou)¬JA÷vPBgiO1q¬WU÷poli-iasi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷FOR¬AF÷Foresta Suceava (Rou)¬JB÷IFAcjrHk¬WV÷foresta-suceava¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷04OmKdXN¬AD÷1571160600¬ADE÷1571160600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷IJsselmeervogels (Ned)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571167198¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IJS¬AE÷IJsselmeervogels (Ned)¬JA÷fBAsFZP8¬WU÷ijsselmeervogels¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GRO¬AF÷Groningen (Ned)¬JB÷OpFoEguF¬WV÷groningen¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷xzFeBwDJ¬AD÷1571160600¬ADE÷1571160600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷VfB Huls (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571167356¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VFB¬AE÷VfB Huls (Ger)¬JA÷WGaobX3E¬WU÷vfb-huls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷3¬BC÷5¬WN÷DRU¬AF÷Vogelheimer (Ger)¬JB÷QwakciJK¬WV÷vogelheimer¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷CdN9mzLC¬AD÷1571155200¬ADE÷1571155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kirrlach (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571161843¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIR¬AE÷Kirrlach (Ger)¬JA÷Wd9ixjse¬WU÷kirrlach¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAR¬AF÷Karlsruher (Ger)¬JB÷QJ8eyAd1¬WV÷karlsruher¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷4¬AM÷Zakończono przed czasem.¬~AA÷OWQDnfzJ¬AD÷1571155200¬ADE÷1571155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Weiz (Aut)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571161895¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEI¬AE÷Weiz (Aut)¬JA÷4A7azUB7¬WU÷weiz¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷Maribor (Slo)¬JB÷hQ0saDl8¬WV÷maribor¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷tpDfTQje¬AD÷1571140800¬ADE÷1571140800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jong FC Emmen (Ned)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571147563¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEM¬AE÷Jong FC Emmen (Ned)¬JA÷fqADc9qE¬WU÷jong-fc-emmen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CAM¬AF÷Jong Cambuur (Ned)¬JB÷YZ8HdTbK¬WV÷jong-cambuur¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷K4TbnaW6¬AD÷1571056200¬ADE÷1571056200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sorkhpooshan Pakdasht (Irn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571061986¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOH¬AF÷Gol Gohar (Irn)¬JB÷tGSQdiwt¬WV÷gol-gohar¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SOR¬AE÷Sorkhpooshan Pakdasht (Irn)¬JA÷4fiLy87U¬WU÷sorkhpooshan-pakdasht¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷xtvfmuH0¬AD÷1571054400¬ADE÷1571054400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Peykan (Irn)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEY¬AE÷Peykan (Irn)¬JA÷IwgDwUxI¬WU÷peykan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MAZ¬AF÷Nassaji Mazandaran (Irn)¬JB÷Q3hHxlhO¬WV÷mazandaran¬AH÷1¬~AA÷n3k77xr4¬AD÷1571050800¬ADE÷1571050800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSKA Moskwa (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571057025¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Moskwa (Rus)¬JA÷YFxD9CkJ¬WU÷cska-moscow¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷KOL¬AF÷Kolomna (Rus)¬JB÷nJQfYeSJ¬WV÷fk-kolomna¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~
6531
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ŚWIAT: Clubs¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Świat¬ZC÷MwJAV8ij¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/swiat/clubs/¬ZX÷00Świat 005......0010000000001000Clubs 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Świat¬~AA÷88vVXGdF¬AD÷1571824800¬ADE÷1571824800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷13¬CX÷TC Sports Club (Mdv)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571828533¬BX÷¬WQ÷¬WN÷MOH¬AF÷Mohun Bagan (Ind)¬JB÷I53EB6rA¬WV÷mohun-bagan¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷TC¬AE÷TC Sports Club (Mdv)¬JA÷CS2IAQcG¬WU÷tc-sports-club¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷y¬~AA÷UNSwWfRR¬AD÷1571835600¬ADE÷1571835600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Young Elephant FC (Lao)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ABA¬AF÷Abahani Chittagong (Ban)¬JB÷fkTgixce¬WV÷abahani-chittagong¬WM÷YOU¬AE÷Young Elephant FC (Lao)¬JA÷OOXcjdC1¬WU÷young-elephant-fc¬AN÷n¬~AA÷E9qquY3r¬AD÷1571911200¬ADE÷1571911200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bashundara Kings (Ban)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Chennai City (Ind)¬JB÷AJ8IFCuD¬WV÷chennai-city-fc¬WM÷BAS¬AE÷Bashundara Kings (Ban)¬JA÷Gd9EGhQ6¬WU÷bashundara-kings¬AN÷n¬~AA÷h0rmvhJl¬AD÷1571922000¬ADE÷1571922000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Terengganu (Mys)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOK¬AF÷Gokulam (Ind)¬JB÷OMCMEWfJ¬WV÷gokulam¬WM÷TER¬AE÷Terengganu (Mys)¬JA÷xQ04wGXJ¬WU÷terengganu¬AN÷n¬~AA÷6qK5REZr¬AD÷1571997600¬ADE÷1571997600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Young Elephant FC (Lao)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TC¬AF÷TC Sports Club (Mdv)¬JB÷2FW1kGR7¬WV÷tc-sports-club¬WM÷YOU¬AE÷Young Elephant FC (Lao)¬JA÷GIKqEa48¬WU÷young-elephant-fc¬AN÷n¬~AA÷zPBMNWY7¬AD÷1572008400¬ADE÷1572008400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Abahani Chittagong (Ban)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ABA¬AE÷Abahani Chittagong (Ban)¬JA÷6qRY3Ft1¬WU÷abahani-chittagong¬WN÷MOH¬AF÷Mohun Bagan (Ind)¬JB÷06Qx3Ze7¬WV÷mohun-bagan¬AN÷n¬~AA÷lSydxWm1¬AD÷1572084000¬ADE÷1572084000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gokulam (Ind)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOK¬AE÷Gokulam (Ind)¬JA÷QkovXDAm¬WU÷gokulam¬WN÷PAR¬AF÷Chennai City (Ind)¬JB÷KCprWXPg¬WV÷chennai-city-fc¬AN÷n¬~AA÷rky0yj37¬AD÷1572094800¬ADE÷1572094800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Terengganu (Mys)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TER¬AE÷Terengganu (Mys)¬JA÷SxljUBf6¬WU÷terengganu¬WN÷BAS¬AF÷Bashundara Kings (Ban)¬JB÷YFlnViu0¬WV÷bashundara-kings¬AN÷n¬~AA÷8QT2nCda¬AD÷1573747200¬ADE÷1573747200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Freiburg (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Freiburg (Ger)¬JA÷2Hlsst5m¬WU÷freiburg¬WN÷GAL¬AF÷St. Gallen (Sui)¬JB÷Aslot0Kg¬WV÷st-gallen¬AN÷n¬~~
9

Świat

Europa

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Centralna

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki

Partnerzy: