Puchar 2020/2021 wyniki na żywo, Piłka nożna Rumunia: Wyniki, Rezultaty, Tabele

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
bookmaker
100% Bonus Startowy aż do 200 PLN
Otwórz konto już dzisiaj i ubiegaj się o swój 100% Bonus Startowy. Regulamin ma zastosowanie. GamblingTherapy.org. 18+

Piłka nożna Rumunia

Puchar
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷RUMUNIA: Puchar¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Rumunia¬ZC÷OSECPIt5¬ZD÷p¬ZE÷zeKm6IGT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/rumunia/puchar/¬ZX÷00Rumunia 007umunia0150000000001000Puchar 006Puchar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rumunia¬~AA÷UTahwIxm¬AD÷1606674600¬ADE÷1606674600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Poli Iasi¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606681380¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CFR¬AF÷CFR Cluj¬JB÷vw5vqs09¬WV÷cfr-cluj¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷POL¬AE÷Poli Iasi¬JA÷pG5zpNp3¬WU÷poli-iasi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷GQZIOINg¬AD÷1606663800¬ADE÷1606663800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Voluntari¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606670272¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAZ¬AF÷Gaz Metan¬JB÷I3pZFrWM¬WV÷gaz-metan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷5¬WM÷VOL¬AE÷FC Voluntari¬JA÷OtoVGOGG¬WU÷voluntari¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷Ch5mvbNt¬AD÷1606649400¬ADE÷1606649400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Husana Husi¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606655939¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷U. Cluj¬JB÷6P6Wp3Vd¬WV÷u-cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷8¬BB÷5¬BD÷3¬WM÷HUS¬AE÷Husana Husi¬JA÷I9DlMJhd¬WU÷husana-husi¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷8Kbdxxhg¬AD÷1606644900¬ADE÷1606644900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ripensia Timisoara¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606651401¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AST¬AF÷Astra¬JB÷pz8nsLUL¬WV÷fc-astra¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬WM÷RIP¬AE÷Ripensia Timisoara¬JA÷jD8rr1FF¬WU÷ripensia-timisoara¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷p6RZKzNI¬AD÷1606589100¬ADE÷1606589100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Din. Bucharest¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606595818¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VII¬AF÷Viitorul Constanta¬JB÷zNP6UsoG¬WV÷viitorul-constanta¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BUC¬AE÷Din. Bucharest¬JA÷SdQ2VNV9¬WU÷din-bucharest¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷bZz08cwD¬AD÷1606579200¬ADE÷1606579200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceahlaul¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606586043¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEA¬AE÷Ceahlaul¬JA÷6oEtJgtm¬WU÷ceahlaul¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷Petrolul¬JB÷08DpIDeg¬WV÷petrolul¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷Y1pEPb8m¬AD÷1606563000¬ADE÷1606563000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Concordia¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606569584¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOT¬AF÷Botosani¬JB÷QeSRH41A¬WV÷botosani¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷CON¬AE÷Concordia¬JA÷WYSNIpn4¬WU÷concordia¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷fHYMNxw0¬AD÷1606563000¬ADE÷1606563000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷F. Constanta¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606569740¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ACA¬AF÷Academica Clinceni¬JB÷lny5AMgp¬WV÷academica-clinceni¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷FAR¬AE÷F. Constanta¬JA÷dfqwF2oT¬WU÷f-constanta¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷dtVwKfxP¬AD÷1606563000¬ADE÷1606563000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Viitorul Tg. Jiu¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606569591¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARG¬AF÷FC Arges¬JB÷8zOESLFS¬WV÷campionii-arges¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷VTJ¬AE÷Viitorul Tg. Jiu¬JA÷EDOAT10M¬WU÷viitorul-targu-jiu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷2sxVLG7C¬AD÷1606562100¬ADE÷1606562100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷U Craiova 1948¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606568760¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷U C¬AE÷U Craiova 1948¬JA÷fqSfXq1c¬WU÷fc-u-craiova¬AJ÷2¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ASU¬AF÷ASU Poli Timisoara¬JB÷l6RbW3G3¬WV÷asu-poli-timisoara¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷AqJLrvFP¬AD÷1606557600¬ADE÷1606557600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanmartin¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606564306¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷Calarasi¬JB÷vJEpNawj¬WV÷calarasi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SAN¬AE÷Sanmartin¬JA÷pdFtOuOq¬WU÷sanmartin¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷xQZ37HhJ¬AD÷1606554000¬ADE÷1606554000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Turnu Magurele¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606560775¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEP¬AF÷Sepsi Sf. Gheorghe¬JB÷nPBhGiQ5¬WV÷sepsi¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HAS¬AE÷Turnu Magurele¬JA÷vaClHXAa¬WU÷turnu-magurele¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷OSfvW0VJ¬AD÷1606502700¬ADE÷1606502700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Progresul Spartac¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606509602¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UCR¬AF÷U Craiova¬JB÷KxA0EVfI¬WV÷cs-u-craiova¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬WM÷PRO¬AE÷Progresul Spartac¬JA÷QFAdFBuC¬WU÷progresul-spartac¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷OjwRMdh6¬AD÷1606492800¬ADE÷1606492800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Chindia Targoviste¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606502291¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HER¬AF÷FC Hermannstadt¬JB÷ttOjYPoi¬WV÷fc-hermannstadt¬AZ÷0¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷TAR¬AE÷Chindia Targoviste¬JA÷Sxz99t9j¬WU÷chindia-targoviste¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~
78
fixtures
SA÷1¬~ZA÷RUMUNIA: Puchar¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Rumunia¬ZC÷OSECPIt5¬ZD÷p¬ZE÷zeKm6IGT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/rumunia/puchar/¬ZX÷00Rumunia 007umunia0150000000001000Puchar 006Puchar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rumunia¬~AA÷2JgrVKpQ¬AD÷1606737600¬ADE÷1606737600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Csikszereda M. Ciuc¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSI¬AE÷Csikszereda M. Ciuc¬JA÷WExUd3Pp¬WU÷miercurea-ciuc¬GRA÷0¬WN÷UTA¬AF÷UTA Arad¬JB÷pIQBLn2o¬WV÷fc-uta-arad¬GRB÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowi\u0105zuj\u0105 ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zak\u0142ad w ci\u0105gu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"},{"BU":"\/bookmaker\/163\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-163.png","BN":"Fortuna","BI":163}]}¬AN÷y¬~AA÷KbtAQvgs¬AD÷1606761900¬ADE÷1606761900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Gloria Buzau¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLO¬AE÷Gloria Buzau¬JA÷O8PFK6Hi¬WU÷gloria-buzau¬GRA÷0¬WN÷FCS¬AF÷FCSB¬JB÷hrUJJQWc¬WV÷fcsb¬GRB÷0¬~~
2
reklama
reklama
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są zablokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Tryb ciemny
reklama
Pomoc: Puchar 2020/2021 w serwisie wyników na żywo WynikiNaZywo.pl, ktory oferuje wyniki piłki nożnej - Puchar 2020/2021, rezultaty końcowe, podsumowania meczów ze strzelcami, żółte i czerwone kartki, porównania kursów i statystyki H2H. Live Centre na WynikiNaZywo.pl (dostępne dla głównych lig piłkarskich) dostarcza szczegółowych statystyk (posiadanie piłki, strzały celne/niecelne, rzuty wolne, rzuty rożne, faule), składy wyjściowe i komentarz live. Sprawdzaj wyniki - Puchar 2020/2021 - Rumunia na WynikiNaZywo.pl.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!
mockup