MTC Premiership 2018/2019 wyniki na żywo, Piłka nożna Namibia: Wyniki, Rezultaty, Tabele

results
SA÷1¬~ZA÷NAMIBIA: MTC Premiership¬ZEE÷YN47L5z8¬ZB÷136¬ZY÷Namibia¬ZC÷6XmFWTzf¬ZD÷s¬ZE÷G23EI9Ep¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷136_YN47L5z8¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/namibia/mtc-premiership/¬ZX÷00Namibia 007amibia0000000000187000MTC Premiers015ership000¬ZCC÷0¬ZAF÷Namibia¬~AA÷0d4GWiOu¬AD÷1558278000¬ADE÷1558278000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Citizens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷Citizens¬JA÷Wxpsmmeb¬WU÷citizens-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷OKA¬AF÷Okahandja¬JB÷ATron7A4¬WV÷okahandja¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GKKGOfWI¬AD÷1558270800¬ADE÷1558270800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates¬JA÷bBWZl9Qo¬WU÷orlando-pirates¬AG÷0¬WN÷MGU¬AF÷Mighty Gunners¬JB÷x2VwlTuh¬WV÷mighty-gunners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷Y92OUVhh¬AD÷1558270800¬ADE÷1558270800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Brazilians¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Brazilians¬JA÷0Iybq5fN¬WU÷young-brazilians¬AG÷0¬WN÷UNA¬AF÷UNAM¬JB÷v9z2rP9T¬WV÷unam¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬~AA÷vm3KVBwn¬AD÷1558263600¬ADE÷1558263600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tura Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷Tura Magic¬JA÷hhYkoRPA¬WU÷tura-magic¬AG÷0¬WN÷BLU¬AF÷Blue Waters¬JB÷6exfpouH¬WV÷blue-waters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷AkrXvROt¬AD÷1558026000¬ADE÷1558026000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Black Africa¬JB÷lAbjatTn¬WV÷black-africa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates¬JA÷2D2fb0rg¬WU÷orlando-pirates¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷Icj5q7GP¬AD÷1557932400¬ADE÷1557932400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UNAM¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNA¬AE÷UNAM¬JA÷hvDK425P¬WU÷unam¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AFR¬AF÷African Stars¬JB÷fman0MDt¬WV÷african-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷615G4xi4¬AD÷1557846000¬ADE÷1557846000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigers¬JA÷naqo1XN1¬WU÷tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷JUL¬AF÷Julinho Sporting¬JB÷Qkrk0iw8¬WV÷julinho-sporting¬AH÷0¬~AA÷CKqaFg5M¬AD÷1557673200¬ADE÷1557673200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blue Waters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AFR¬AF÷African Stars¬JB÷rNMNj5MF¬WV÷african-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BLU¬AE÷Blue Waters¬JA÷4WNJio79¬WU÷blue-waters¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷0pteGZkG¬AD÷1557673200¬ADE÷1557673200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Eleven Arrows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELE¬AE÷Eleven Arrows¬JA÷84UAg7xc¬WU÷eleven-arrows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷MGU¬AF÷Mighty Gunners¬JB÷M7YEhRi3¬WV÷mighty-gunners¬AH÷2¬~AA÷6sq3EDKS¬AD÷1557673200¬ADE÷1557673200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Brazilians¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Brazilians¬JA÷CdRRkPyM¬WU÷young-brazilians¬AG÷0¬WN÷BLA¬AF÷Black Africa¬JB÷jmQVlqiS¬WV÷black-africa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷hb1C5Iyb¬AD÷1557671400¬ADE÷1557671400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Citizens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIV¬AF÷Civics¬JB÷hxps2D8e¬WV÷civics¬AH÷0¬WM÷CIT¬AE÷Citizens¬JA÷vZuw3ggk¬WU÷citizens-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬~AA÷Akb6o3B0¬AD÷1557666000¬ADE÷1557666000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Okahandja¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKA¬AE÷Okahandja¬JA÷dK5BFcXQ¬WU÷okahandja¬AG÷0¬WN÷LIF¬AF÷Life Fighters¬JB÷xEmvBHur¬WV÷life-fighters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷AZB76bMi¬AD÷1557662400¬ADE÷1557662400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates¬JA÷KpT4L19G¬WU÷orlando-pirates¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JUL¬AF÷Julinho Sporting¬JB÷dAjY3Zwq¬WV÷julinho-sporting¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷W4Wuw5gg¬AD÷1557586800¬ADE÷1557586800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Brazilians¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Brazilians¬JA÷h2e7ebSB¬WU÷young-brazilians¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷TIG¬AF÷Tigers¬JB÷WhfBfIsI¬WV÷tigers¬AH÷1¬~AA÷Wx2WG1Kp¬AD÷1557579600¬ADE÷1557579600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Okahandja¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKA¬AE÷Okahandja¬JA÷IRTRYI5I¬WU÷okahandja¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷TUR¬AF÷Tura Magic¬JB÷fiieHjzo¬WV÷tura-magic¬AH÷2¬~
1
1558472142
192
fixtures
SA÷1¬~ZA÷NAMIBIA: MTC Premiership¬ZEE÷YN47L5z8¬ZB÷136¬ZY÷Namibia¬ZC÷6XmFWTzf¬ZD÷s¬ZE÷G23EI9Ep¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷136_YN47L5z8¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/namibia/mtc-premiership/¬ZX÷00Namibia 007amibia0000000000187000MTC Premiers015ership000¬ZCC÷0¬ZAF÷Namibia¬~AA÷nD6STk8b¬AD÷1558364400¬ADE÷1558364400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷African Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIG¬AF÷Tigers¬JB÷bgHYx3Xj¬WV÷tigers¬WM÷AFR¬AE÷African Stars¬JA÷K2IUwqIp¬WU÷african-stars¬~
1
1558472142
1

Namibia

Europa

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Centralna

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki

Partnerzy: