Ghana Premier League wyniki na żywo, Piłka nożna Ghana: Wyniki, Rezultaty, Tabele

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Piłka nożna Ghana

Pierwsza Liga
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷GHANA: Pierwsza Liga¬ZEE÷6BeXoaup¬ZB÷82¬ZY÷Ghana¬ZC÷42nCLUVA¬ZD÷p¬ZE÷6T1I9MT4¬ZF÷1¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷82_6BeXoaup¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/ghana/pierwsza-liga/¬ZX÷00Ghana 005......0000000000001000Pierwsza Lig013a Liga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Ghana¬~AA÷2ugwiGyJ¬AD÷1584284400¬ADE÷1584284400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bechem United¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584291116¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEC¬AE÷Bechem United¬JA÷jmyiUpWj¬WU÷bechem-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ADU¬AF÷Aduana Stars¬JB÷4jPYhU8i¬WV÷aduana-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷SK5paDTu¬AD÷1584284400¬ADE÷1584284400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berekum Chelsea¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584291540¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEC¬AE÷Berekum Chelsea¬JA÷IgTxhlOc¬WU÷berekum-chelsea¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷WAF¬AF÷WAFA¬JB÷CGSti8w4¬WV÷wafa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷6B4lbXrn¬AD÷1584284400¬ADE÷1584284400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Eleven Wonders¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584291179¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEC¬AE÷Eleven Wonders¬JA÷j7RpjShA¬WU÷eleven-wonders¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷EBU¬AF÷Ebusua Dwarfs¬JB÷KtWlkn8G¬WV÷ebusua-dwarfs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷lzfgcibh¬AD÷1584284400¬ADE÷1584284400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elmina Sharks¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584291363¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELM¬AE÷Elmina Sharks¬JA÷d6gIXJxq¬WU÷elmina-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DRE¬AF÷Dreams¬JB÷jThMWwhk¬WV÷dreams-fc¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷2wbcdBDb¬AD÷1584284400¬ADE÷1584284400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Great Olympics¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584291301¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Great Olympics¬JA÷23dQVc7e¬WU÷great-olympics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LIB¬AF÷Liberty¬JB÷dQeUUHM1¬WV÷liberty¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷zid5fkrB¬AD÷1584284400¬ADE÷1584284400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karela¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584291349¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Karela¬JA÷4jZHyleE¬WU÷karela¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ASH¬AF÷Ashanti Gold¬JB÷bDYLz8AK¬WV÷ashanti-gold¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷WIkEhTCN¬AD÷1584212400¬ADE÷1584212400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legon Cities¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584219357¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Legon Cities¬JA÷8nOeU5ml¬WU÷legon-cities¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MED¬AF÷Medeama¬JB÷GCNaTP2f¬WV÷medeama¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷t2Ms2tpK¬AD÷1584039600¬ADE÷1584039600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asante Kotoko¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584046421¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASA¬AE÷Asante Kotoko¬JA÷4CjQQBPb¬WU÷asante-kotoko¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ELM¬AF÷Elmina Sharks¬JB÷bZkUPVv5¬WV÷elmina-sharks¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷SM0QgIi0¬AD÷1584025200¬ADE÷1584025200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberty¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584032191¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷INT¬AF÷Inter Allies¬JB÷8nY9x9OA¬WV÷international-allies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷LIB¬AE÷Liberty¬JA÷EPY5wk94¬WU÷liberty¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷rH3v3MUD¬AD÷1583953200¬ADE÷1583953200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hearts Of Oak¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583960050¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEA¬AE÷Hearts Of Oak¬JA÷dnmISXfn¬WU÷hearts-of-oak¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷GRE¬AF÷Great Olympics¬JB÷j9nMRiAh¬WV÷great-olympics¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷zPLo10aQ¬AD÷1583938800¬ADE÷1583938800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashanti Gold¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583945924¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashanti Gold¬JA÷xQlYOkfB¬WU÷ashanti-gold¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEC¬AF÷Bechem United¬JB÷6agxO99H¬WV÷bechem-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷xY7DdK7s¬AD÷1583938800¬ADE÷1583938800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berekum Chelsea¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583946303¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEC¬AE÷Berekum Chelsea¬JA÷pjhtNTON¬WU÷berekum-chelsea¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷STA¬AF÷Legon Cities¬JB÷vDipMmvU¬WV÷legon-cities¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷f92IevNm¬AD÷1583938800¬ADE÷1583938800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dreams¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583946128¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dreams¬JA÷E5rCH7no¬WU÷dreams-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAR¬AF÷Karela¬JB÷S8WgtiPo¬WV÷karela¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Ya1Mfbxf¬AD÷1583938800¬ADE÷1583938800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ebusua Dwarfs¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583945946¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EBU¬AE÷Ebusua Dwarfs¬JA÷6aVcuBvh¬WU÷ebusua-dwarfs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷KIN¬AF÷King Faisal¬JB÷zZZ1vVgb¬WV÷king-faisal¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷tQ4Uhx76¬AD÷1583938800¬ADE÷1583938800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medeama¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583947009¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MED¬AE÷Medeama¬JA÷MkxEyTwH¬WU÷medeama¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TEC¬AF÷Eleven Wonders¬JB÷GCyIzmgN¬WV÷eleven-wonders¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OlfZidMC¬AD÷1583938800¬ADE÷1583938800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷WAFA¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583945763¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAF¬AE÷WAFA¬JA÷f3zMZ68T¬WU÷wafa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ADU¬AF÷Aduana Stars¬JB÷CdxmVQGp¬WV÷aduana-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷MoR7k30E¬AD÷1583679600¬ADE÷1583679600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aduana Stars¬ER÷Kolejka 13¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583686948¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASH¬AF÷Ashanti Gold¬JB÷xS990FBg¬WV÷ashanti-gold¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ADU¬AE÷Aduana Stars¬JA÷r5A51edm¬WU÷aduana-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷2cr5lNFK¬AD÷1583679600¬ADE÷1583679600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bechem United¬ER÷Kolejka 13¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583686168¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEC¬AE÷Bechem United¬JA÷jVDDaZQa¬WU÷bechem-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DRE¬AF÷Dreams¬JB÷phDHbgt6¬WV÷dreams-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷tls9msVQ¬AD÷1583679600¬ADE÷1583679600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Eleven Wonders¬ER÷Kolejka 13¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583686693¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEC¬AE÷Eleven Wonders¬JA÷OrCLcDeC¬WU÷eleven-wonders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BEC¬AF÷Berekum Chelsea¬JB÷hIGPdXAI¬WV÷berekum-chelsea¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷feNqsu8f¬AD÷1583679600¬ADE÷1583679600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inter Allies¬ER÷Kolejka 13¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583686563¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INT¬AE÷Inter Allies¬JA÷vT7pEYug¬WU÷international-allies¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HEA¬AF÷Hearts Of Oak¬JB÷82ClDhea¬WV÷hearts-of-oak¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
133
fixtures
0
reklama
reklama
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są zablokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Tryb ciemny
reklama
Pomoc: Ghana Premier League w serwisie wyników na żywo WynikiNaZywo.pl, ktory oferuje wyniki piłki nożnej - Ghana Premier League, rezultaty końcowe, podsumowania meczów ze strzelcami, żółte i czerwone kartki, porównania kursów i statystyki H2H. Live Centre na WynikiNaZywo.pl (dostępne dla głównych lig piłkarskich) dostarcza szczegółowych statystyk (posiadanie piłki, strzały celne/niecelne, rzuty wolne, rzuty rożne, faule), składy wyjściowe i komentarz live. Sprawdzaj wyniki - Ghana Premier League - Ghana na WynikiNaZywo.pl.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!