Super Liga 2020 wyniki na żywo, Piłka nożna Chiny: Wyniki, Rezultaty, Tabele

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Piłka nożna Chiny

Super Liga
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷CHINY: Super Liga¬ZEE÷nc9yRmcn¬ZB÷52¬ZY÷Chiny¬ZC÷KSmsFftG¬ZD÷p¬ZE÷GKbYOHU0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_nc9yRmcn¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/chiny/super-liga/¬ZX÷00Chiny 005......0000000000001000Super Liga 010r Liga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Chiny¬~AA÷6m6iXXF9¬AD÷1594553700¬ADE÷1594553700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hebei¬ER÷Kolejka 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen¬JB÷8Yt4A55j¬WV÷shenzhen-fc¬WM÷HEB¬AE÷Hebei¬JA÷fVx0Bojp¬WU÷hebei-china-fortune¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬AW÷1¬~AA÷GG6N6bXs¬AD÷1594553700¬ADE÷1594553700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Henan Jianye¬ER÷Kolejka 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEN¬AE÷Henan Jianye¬JA÷AP3a8cV6¬WU÷henan-jianye¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Evergrande¬JB÷4n337HpD¬WV÷guangzhou¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬AW÷1¬~AA÷OtAV4x2f¬AD÷1594553700¬ADE÷1594553700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷Kolejka 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷484KdLmh¬WV÷shandong-luneng¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷Ao5Gc1Yo¬WU÷jiangsu-suning¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬AW÷1¬~AA÷2X8Z3dH0¬AD÷1594982100¬ADE÷1594982100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷Kolejka 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷CY7SfaI4¬WV÷tianjin-teda¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷IB8Oeu3b¬WU÷chongqing-lifan¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬AW÷1¬~AA÷UguW2GW6¬AD÷1594985700¬ADE÷1594985700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷Kolejka 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Pro¬JB÷p0LZhwmH¬WV÷dalian-professional¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬JA÷jP6WgJXA¬WU÷qingdao-huanghai¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬AW÷1¬~AA÷YPfo9igt¬AD÷1595068500¬ADE÷1595068500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷Kolejka 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Evergrande¬JB÷G22a9bXc¬WV÷guangzhou¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷nTceAvIi¬WU÷guangzhou-r-f¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬AW÷1¬~AA÷8pvz2znD¬AD÷1595068500¬ADE÷1595068500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷Kolejka 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷IDJsiHHT¬WV÷hebei-china-fortune¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷OjKwhc2N¬WU÷shanghai-shenhua¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬AW÷1¬~AA÷MmSHQJOD¬AD÷1595068500¬ADE÷1595068500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷Kolejka 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷8xaiBK2o¬WV÷jiangsu-suning¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷fZA9nyQp¬WU÷wuhan-zall¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬AW÷1¬~AA÷OEmb6kwa¬AD÷1595154900¬ADE÷1595154900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷Kolejka 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷Qefo0ffp¬WV÷shanghai-sipg¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬JA÷Y32J4znT¬WU÷beijing-guoan¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬AW÷1¬~AA÷fuqf7VNh¬AD÷1595154900¬ADE÷1595154900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Henan Jianye¬ER÷Kolejka 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHI¬AF÷Shijiazhuang¬JB÷fD3F5GWM¬WV÷shijiazhuang-ever-bright¬WM÷HEN¬AE÷Henan Jianye¬JA÷0j4B6dHG¬WU÷henan-jianye¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬AW÷1¬~AA÷pv5eWiVF¬AD÷1595154900¬ADE÷1595154900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷Kolejka 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen¬JB÷0STkY8cc¬WV÷shenzhen-fc¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷MyVoZlri¬WU÷shandong-luneng¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬AW÷1¬~AA÷pUy74T7B¬AD÷1596281700¬ADE÷1596281700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷Kolejka 19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHI¬AF÷Shijiazhuang¬JB÷QFpuMyH3¬WV÷shijiazhuang-ever-bright¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷WhoyNH1c¬WU÷chongqing-lifan¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬AW÷1¬~AA÷2Fa0VBpM¬AD÷1596281700¬ADE÷1596281700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shenzhen¬ER÷Kolejka 19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷8hXcWnS9¬WV÷guangzhou-r-f¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen¬JA÷U1YgXSC3¬WU÷shenzhen-fc¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬AW÷1¬~
107
reklama
reklama
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są zablokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Tryb ciemny
reklama
Pomoc: Super Liga 2020 w serwisie wyników na żywo WynikiNaZywo.pl, ktory oferuje wyniki piłki nożnej - Super Liga 2020, rezultaty końcowe, podsumowania meczów ze strzelcami, żółte i czerwone kartki, porównania kursów i statystyki H2H. Live Centre na WynikiNaZywo.pl (dostępne dla głównych lig piłkarskich) dostarcza szczegółowych statystyk (posiadanie piłki, strzały celne/niecelne, rzuty wolne, rzuty rożne, faule), składy wyjściowe i komentarz live. Sprawdzaj wyniki - Super Liga 2020 - Chiny na WynikiNaZywo.pl.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!