Torneo Federal A 2019/2020 wyniki na żywo, Piłka nożna Argentyna: Wyniki, Rezultaty, Tabele

Torneo Federal A
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTYNA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentyna¬ZC÷tY8y8s1I¬ZD÷s¬ZE÷4zQeyNcd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/argentyna/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentyna 009entyna0020000000001000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentyna¬~AA÷p8UkHml1¬AD÷1575318600¬ADE÷1575318600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Kolejka 7¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575325963¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬JA÷Ojo2dDv8¬WU÷douglas-haig¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷CEN¬AF÷Central Norte¬JB÷vczdLFv8¬WV÷central-norte¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷h8Q0hMXL¬AD÷1575243000¬ADE÷1575243000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575249946¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬JB÷4CX6Ng7G¬WV÷crucero-del-norte¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬JA÷zwT2OZiA¬WU÷sportivo-las-parejas¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷E9R6xsDt¬AD÷1575241200¬ADE÷1575241200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cipolletti¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575248440¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬JA÷ShoBGbNq¬WU÷cipolletti¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬JB÷AHzGFIxj¬WV÷deportivo-maipu¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷dhchJJCI¬AD÷1575241200¬ADE÷1575241200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575248627¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬JA÷rmlPP20c¬WU÷sportivo-estudiantes¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CIR¬AF÷Circulo Deportivo¬JB÷xAmTOMF3¬WV÷circulo-deportivo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷2sCWn0eq¬AD÷1575239400¬ADE÷1575239400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575246395¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷2mDsHipp¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬JB÷dACoGBaj¬WV÷sportivo-belgrano¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷C0uusN4P¬AD÷1575234000¬ADE÷1575234000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro Gen. Pico¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575241364¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen. Pico¬JA÷dAfuMKaM¬WU÷ferro-gen-pico¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬JB÷QqaqLvFS¬WV÷villa-mitre¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬~AA÷dtXifr39¬AD÷1575232200¬ADE÷1575232200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575239114¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬JA÷2ZX82hVj¬WU÷def-pronunciamiento¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬JB÷GxMjRy8i¬WV÷boca-unidos¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷tYAznKAk¬AD÷1575231300¬ADE÷1575231300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575238219¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬JB÷xM3ONNId¬WV÷gimnasia-e-r¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷JUG¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬JA÷z1BkFVEd¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷Ae1dIwSO¬AD÷1575230400¬ADE÷1575230400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club Sportivo Penarol¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575237610¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Sportivo Penarol¬JA÷ze6WNtV9¬WU÷club-sportivo-penarol¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAM¬AF÷Camioneros Buenos Aires¬JB÷IJeyN0pG¬WV÷camioneros-buenos-aires¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Uc7TlQKg¬AD÷1575230400¬ADE÷1575230400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575237567¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬JA÷QimHJb9t¬WU÷deportivo-madryn¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬JB÷8GxMIIOn¬WV÷juventud-unida-universitario¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷OvapLur6¬AD÷1575230400¬ADE÷1575230400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan Las Heras¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575237788¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan Las Heras¬JA÷dhq5K7OH¬WU÷huracan-las-heras¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SOL¬AF÷Sol de Mayo¬JB÷ll7Y2ugp¬WV÷sol-de-mayo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2VclKacC¬AD÷1575230400¬ADE÷1575230400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpo¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575237590¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬JA÷Sv6x2a8j¬WU÷olimpo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬JB÷4dkLQroi¬WV÷desamparados¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WbP4itmS¬AD÷1575230400¬ADE÷1575230400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin Formosa¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575237545¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Martin Formosa¬JA÷r3WAMDMM¬WU÷san-martin-formosa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬JB÷QRLFLXyT¬WV÷union-de-sunchales¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Aqydg2IF¬AD÷1575158400¬ADE÷1575158400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club A. Guemes¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575165321¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAG¬AE÷Club A. Guemes¬JA÷ENvfQeNc¬WU÷club-atletico-guemes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬JB÷dnUbPFx4¬WV÷chaco-for-ever¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Od0uovQe¬AD÷1574902800¬ADE÷1574902800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Norte¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Central Norte¬JA÷GC2SMsY2¬WU÷central-norte¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷AZ1WL1m9¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷xrRdUqLJ¬AD÷1574724600¬ADE÷1574724600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Kolejka 13¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574731474¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷YkWE9jAa¬WU÷villa-mitre¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬JB÷SCVI8AP5¬WV÷cipolletti¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
196
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTYNA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentyna¬ZC÷tY8y8s1I¬ZD÷s¬ZE÷4zQeyNcd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/argentyna/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentyna 009entyna0020000000001000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentyna¬~AA÷MZQAy1Sn¬AD÷1575679500¬ADE÷1575679500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬JA÷OKvKExhd¬WU÷deportivo-maipu¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen. Pico¬JB÷xOS1wMUd¬WV÷ferro-gen-pico¬AN÷n¬~AA÷U5HVWxsI¬AD÷1575679500¬ADE÷1575679500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Desamparados¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬JB÷xp4xjaE2¬WV÷huracan-las-heras¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬JA÷zuQgRFy2¬WU÷desamparados¬AN÷n¬~AA÷rkFJZvca¬AD÷1575748800¬ADE÷1575748800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Camioneros Buenos Aires¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬JB÷UwsBZwUL¬WV÷sportivo-estudiantes¬WM÷CAM¬AE÷Camioneros Buenos Aires¬JA÷zHs7zKEF¬WU÷camioneros-buenos-aires¬AN÷n¬~AA÷dhJNYbC5¬AD÷1575748800¬ADE÷1575748800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Circulo Deportivo¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIR¬AE÷Circulo Deportivo¬JA÷rsoFYcqS¬WU÷circulo-deportivo¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬JB÷lONsUHiq¬WV÷deportivo-madryn¬AN÷n¬~AA÷j3hR8sI2¬AD÷1575748800¬ADE÷1575748800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬JA÷phfqJaXR¬WU÷gimnasia-e-r¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷xpnBEJuq¬WV÷sarmiento-resistencia¬AN÷n¬~AA÷pGz0FABp¬AD÷1575748800¬ADE÷1575748800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sol de Mayo¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOL¬AE÷Sol de Mayo¬JA÷lK7tkJT8¬WU÷sol-de-mayo¬WN÷SKO¬AF÷Sansinena¬JB÷rs7plwqF¬WV÷sansinena¬AN÷n¬~AA÷jFIRXIRB¬AD÷1575750600¬ADE÷1575750600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬JA÷SEMoTy7k¬WU÷juventud-unida-universitario¬WN÷OLI¬AF÷Olimpo¬JB÷dlRkSeMe¬WV÷olimpo¬AN÷n¬~AA÷UgiV71X8¬AD÷1575750600¬ADE÷1575750600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬JA÷GzoFDwek¬WU÷sportivo-belgrano¬WN÷SAN¬AF÷San Martin Formosa¬JB÷bazKCcAe¬WV÷san-martin-formosa¬AN÷n¬~AA÷Of93kgHs¬AD÷1575752400¬ADE÷1575752400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬JA÷2TQ9ZKH8¬WU÷crucero-del-norte¬WN÷CAG¬AF÷Club A. Guemes¬JB÷K4LEYvXE¬WV÷club-atletico-guemes¬AN÷n¬~AA÷0QPEzLsg¬AD÷1575752400¬ADE÷1575752400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷GER5xtp3¬WU÷villa-mitre¬WN÷CLU¬AF÷Club Sportivo Penarol¬JB÷dQr3y0a9¬WV÷club-sportivo-penarol¬AN÷n¬~AA÷nVoz7LnF¬AD÷1575754200¬ADE÷1575754200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Sunchales¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬JA÷AZwOBHP1¬WU÷union-de-sunchales¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬JB÷OxS5z122¬WV÷sportivo-las-parejas¬AN÷n¬~AA÷x04qpbu2¬AD÷1575759600¬ADE÷1575759600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬JA÷Ox6zLL2F¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷JUG¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬JB÷61euKuIL¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AN÷n¬~AA÷G2RAmXof¬AD÷1575765000¬ADE÷1575765000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬JA÷UwBlSxAr¬WU÷boca-unidos¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷C20gRdPl¬WV÷douglas-haig¬AN÷n¬~AA÷IH87lDWm¬AD÷1575765900¬ADE÷1575765900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬JA÷beKIXbnL¬WU÷chaco-for-ever¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬JB÷hIJMWI1R¬WV÷def-pronunciamiento¬AN÷n¬~
224

Argentyna

Europa

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Centralna

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki

Partnerzy: