Primera B Nacional 2018/2019 wyniki na żywo, Piłka nożna Argentyna: Wyniki, Rezultaty, Tabele

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTYNA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentyna¬ZC÷6ZObzQhs¬ZD÷p¬ZE÷Wp2yhhqO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/argentyna/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentyna 009entyna0020000000186000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentyna¬~AA÷dpov1eYG¬AD÷1555373100¬ADE÷1555373100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Rafaela¬ER÷Kolejka 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555380139¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAF¬AE÷Atl. Rafaela¬JA÷8zNlGI7c¬WU÷atl-rafaela¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬JB÷xARhFxN3¬WV÷deportivo-moron¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷AiREfgBp¬AD÷1555353300¬ADE÷1555353300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷Kolejka 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555360106¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Junin¬JB÷lAMY5Yqj¬WV÷sarmiento-junin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬JA÷8b5y7EUq¬WU÷nueva-chicago¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷xrVx3H34¬AD÷1555273800¬ADE÷1555273800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Kolejka 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555280954¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROZ¬AE÷Central Cordoba¬JA÷bPgWcyhT¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CLU¬AF÷Club Atletico Mitre¬JB÷G4tbge0p¬WV÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷jRSQ5JJo¬AD÷1555270200¬ADE÷1555270200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia Mendoza¬ER÷Kolejka 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555277205¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Mendoza¬JA÷YH863uOi¬WU÷gimnasia-mendoza¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬JB÷GtbB2awb¬WV÷santamarina¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷nD2GoGYT¬AD÷1555268400¬ADE÷1555268400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agropecuario¬ER÷Kolejka 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555275139¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGR¬AE÷Agropecuario¬JA÷dxVlob8N¬WU÷agropecuario¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Def. de Belgrano¬JB÷v1KgpINT¬WV÷defensores-de-belgrano¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷4AlnaZ2T¬AD÷1555268400¬ADE÷1555268400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷Kolejka 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555274896¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬JA÷CSJ5Cz7M¬WU÷guillermo-brown¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷QUI¬AF÷Quilmes¬JB÷6kJ9BfMS¬WV÷quilmes¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷lMlrszso¬AD÷1555268400¬ADE÷1555268400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷Kolejka 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555275137¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬JA÷tA6LuxWp¬WU÷villa-dalmine¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬JB÷fR924L8o¬WV÷gimnasia-jujuy¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷4UWU4wZi¬AD÷1555266600¬ADE÷1555266600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platense¬ER÷Kolejka 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555273636¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Platense¬JA÷Uq2F1Jh4¬WU÷platense¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬JB÷O61J0w8A¬WV÷instituto¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷biWY3clb¬AD÷1555185900¬ADE÷1555185900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Almagro¬ER÷Kolejka 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555193292¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬JA÷2c0NacNG¬WU÷almagro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TEM¬AF÷Temperley¬JB÷KYfSbHxN¬WV÷temperley¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷lrQIgDQj¬AD÷1555182000¬ADE÷1555182000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro¬ER÷Kolejka 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555189415¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬JA÷S0Lx5had¬WU÷ferro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬JB÷t49KTyxc¬WV÷brown-adrogue¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷j7pr0FmN¬AD÷1555182000¬ADE÷1555182000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpo¬ER÷Kolejka 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555188685¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬JA÷G0QdEdxA¬WU÷olimpo¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬JB÷bPF1DGiG¬WV÷ind-rivadavia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷Ignz2yJA¬AD÷1555180200¬ADE÷1555180200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Andes¬ER÷Kolejka 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555187184¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬JA÷Svp2hFFj¬WU÷los-andes¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬JB÷UqOpHbhi¬WV÷chacarita-juniors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷848Sn5D6¬AD÷1554768300¬ADE÷1554768300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Quilmes¬ER÷Kolejka 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554775352¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUI¬AE÷Quilmes¬JA÷h6oNzjll¬WU÷quilmes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬JB÷MujRZ93f¬WV÷nueva-chicago¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷pl6akbZ4¬AD÷1554766200¬ADE÷1554766200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santamarina¬ER÷Kolejka 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554772905¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬JA÷8ITDqoXI¬WU÷santamarina¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Platense¬JB÷8dWLirPu¬WV÷platense¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
1
1555597700
288
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTYNA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentyna¬ZC÷6ZObzQhs¬ZD÷p¬ZE÷Wp2yhhqO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/argentyna/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentyna 009entyna0020000000186000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentyna¬~AA÷dbQCFfmA¬AD÷1555705800¬ADE÷1555705800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷Kolejka 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬JA÷SE0BJiEk¬WU÷ind-rivadavia¬WN÷RAF¬AF÷Atl. Rafaela¬JB÷My0FIBTe¬WV÷atl-rafaela¬AN÷y¬~AA÷UBOKDYHM¬AD÷1555714800¬ADE÷1555714800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷Kolejka 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬JA÷Gzs6uZz9¬WU÷chacarita-juniors¬WN÷ROZ¬AF÷Central Cordoba¬JB÷ActAvgjF¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷jLPGEE2G¬AD÷1555776300¬ADE÷1555776300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Moron¬ER÷Kolejka 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Moron¬JA÷0SbJHVr2¬WU÷deportivo-moron¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬JB÷xpr2tFL2¬WV÷los-andes¬AN÷n¬~AA÷bD79GzY3¬AD÷1555776300¬ADE÷1555776300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Quilmes¬ER÷Kolejka 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUI¬AE÷Quilmes¬JA÷On5uPDjS¬WU÷quilmes¬WN÷OLI¬AF÷Olimpo¬JB÷UTs8KXbq¬WV÷olimpo¬AN÷n¬~AA÷bRnrVZnc¬AD÷1555786800¬ADE÷1555786800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷Kolejka 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬JA÷IRykuQtQ¬WU÷gimnasia-jujuy¬WN÷AGR¬AF÷Agropecuario¬JB÷bLJHzpks¬WV÷agropecuario¬AN÷n¬~AA÷rJ4e7Wfj¬AD÷1555797600¬ADE÷1555797600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Instituto¬ER÷Kolejka 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬JA÷U5efJrK6¬WU÷instituto¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬JB÷CUpaI2ZC¬WV÷gimnasia-mendoza¬AN÷n¬~AA÷ld5i8Cup¬AD÷1555804800¬ADE÷1555804800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temperley¬ER÷Kolejka 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬JA÷rkcnL4kf¬WU÷temperley¬WN÷PLA¬AF÷Platense¬JB÷jFdjKO40¬WV÷platense¬AN÷n¬~AA÷xbJ0Id3i¬AD÷1555870200¬ADE÷1555870200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷Kolejka 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬JA÷f7DOSei3¬WU÷brown-adrogue¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬JB÷xW2TRF69¬WV÷nueva-chicago¬AN÷n¬~AA÷xIonUg23¬AD÷1555870200¬ADE÷1555870200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Def. de Belgrano¬ER÷Kolejka 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Def. de Belgrano¬JA÷xCILZ34m¬WU÷defensores-de-belgrano¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬JB÷WYHPYNJg¬WV÷arsenal-sarandi¬AN÷n¬~AA÷GlI4HGIc¬AD÷1555870200¬ADE÷1555870200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷Kolejka 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬JA÷GM1XQZLF¬WU÷sarmiento-junin¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬JB÷pd6yQgyM¬WV÷guillermo-brown¬AN÷n¬~AA÷nmJPChXS¬AD÷1555893000¬ADE÷1555893000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Atletico Mitre¬ER÷Kolejka 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬JB÷4bbrMpzl¬WV÷almagro¬WM÷CLU¬AE÷Club Atletico Mitre¬JA÷MZ8wNQKs¬WU÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷dM8a6jAd¬AD÷1555975800¬ADE÷1555975800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santamarina¬ER÷Kolejka 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬JB÷vywot6RJ¬WV÷villa-dalmine¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬JA÷QXl3HMlJ¬WU÷santamarina¬AN÷n¬~
1
1555597700
12

Argentyna

Europa

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Centralna

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki

Partnerzy: