NBA 2018/2019 wyniki na żywo, Koszykówka USA: Wyniki, Rezultaty, Tabele

results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷8Y7SorQp¬ZD÷t¬ZE÷C2416Q6r¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/koszykowka/usa/nba/¬ZX÷03USA 003......0000000000186000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷nwlAp1Zo¬AD÷1547609400¬ADE÷1547609400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷MDJrxAN5¬WU÷los-angeles-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷107¬BA÷19¬BC÷25¬BE÷32¬BG÷31¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷vkEmyUxC¬WV÷chicago-bulls¬AH÷100¬BB÷18¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷32¬AW÷1¬~AA÷8nk6osKu¬AD÷1547604000¬ADE÷1547604000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷l0LzvWhg¬WU÷denver-nuggets¬AG÷111¬BA÷38¬BC÷22¬BE÷23¬BG÷28¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷rNKvwj8a¬WV÷golden-state-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷142¬BB÷51¬BD÷28¬BF÷33¬BH÷30¬AW÷1¬~AA÷WCb1QclU¬AD÷1547600400¬ADE÷1547600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷f1SRuhOt¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷124¬BA÷30¬BC÷39¬BE÷24¬BG÷31¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷xQHWvCwm¬WV÷miami-heat¬AH÷86¬BB÷23¬BD÷22¬BF÷18¬BH÷23¬AW÷1¬~AA÷hMacRwZN¬AD÷1547598600¬ADE÷1547598600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷4xmILlwP¬WU÷atlanta-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷142¬BA÷25¬BC÷45¬BE÷27¬BG÷45¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷hht0pYFP¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AH÷126¬BB÷29¬BD÷30¬BF÷41¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷AcAhSJJH¬AD÷1547596800¬ADE÷1547596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷rNb9NA8C¬WU÷indiana-pacers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷131¬BA÷38¬BC÷24¬BE÷34¬BG÷35¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷QolEMUNI¬WV÷phoenix-suns¬AH÷97¬BB÷19¬BD÷32¬BF÷22¬BH÷24¬AW÷1¬~AA÷df6lTa4B¬AD÷1547596800¬ADE÷1547596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷zce1PWw0¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷149¬BA÷40¬BC÷43¬BE÷32¬BG÷34¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷UJf5Ojg6¬WV÷minnesota-timberwolves¬AH÷107¬BB÷27¬BD÷31¬BF÷32¬BH÷17¬AW÷1¬~AA÷2X6pUuk5¬AD÷1547523000¬ADE÷1547523000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷Gfu0Rh9m¬WU÷los-angeles-clippers¬AG÷117¬BA÷36¬BC÷27¬BE÷25¬BG÷29¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷d6dcQCOg¬WV÷new-orleans-pelicans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷121¬BB÷32¬BD÷34¬BF÷28¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷Ot8tVLZb¬AD÷1547521200¬ADE÷1547521200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷KOgUWEoQ¬WU÷sacramento-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷115¬BA÷24¬BC÷30¬BE÷29¬BG÷32¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷x4tdSYgs¬WV÷portland-trail-blazers¬AH÷107¬BB÷27¬BD÷17¬BF÷31¬BH÷32¬AW÷1¬~AA÷65DyW1Kh¬AD÷1547517600¬ADE÷1547517600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷4GBs9BgJ¬WU÷utah-jazz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷100¬BA÷27¬BC÷26¬BE÷22¬BG÷25¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷6LkQXfWJ¬WV÷detroit-pistons¬AH÷94¬BB÷31¬BD÷28¬BF÷15¬BH÷20¬AW÷1¬~AA÷SEEXWs5n¬AD÷1547515800¬ADE÷1547515800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷dj8ZAXO6¬WU÷san-antonio-spurs¬AG÷93¬BA÷24¬BC÷19¬BE÷29¬BG÷21¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷QPCwAivD¬WV÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷108¬BB÷28¬BD÷21¬BF÷27¬BH÷32¬AW÷1¬~AA÷YiFTXNkt¬AD÷1547514000¬ADE÷1547514000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷Ia9VBD90¬WV÷memphis-grizzlies¬AH÷94¬BB÷29¬BD÷19¬BF÷22¬BH÷24¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷zyKQCgff¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷112¬BA÷24¬BC÷30¬BE÷33¬BG÷25¬AW÷1¬~AA÷baO1x4sP¬AD÷1547512200¬ADE÷1547512200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷rT1JEFPs¬WU÷brooklyn-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷109¬BA÷27¬BC÷19¬BE÷44¬BG÷19¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷xj1NDZvl¬WV÷boston-celtics¬AH÷102¬BB÷25¬BD÷20¬BF÷21¬BH÷36¬AW÷1¬~AA÷fRcLTBwP¬AD÷1547433000¬ADE÷1547433000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷OrLnKy2K¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷95¬BA÷24¬BC÷22¬BE÷19¬BG÷30¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷tKFiJeHQ¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷101¬BB÷32¬BD÷19¬BF÷24¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷GzaHUiOI¬AD÷1547427600¬ADE÷1547427600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷phMrLHnE¬WV÷portland-trail-blazers¬AH÷113¬BB÷32¬BD÷28¬BF÷28¬BH÷25¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷WlY0dY9D¬WU÷denver-nuggets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷34¬BC÷24¬BE÷35¬BG÷23¬AW÷1¬~AA÷n1fDVX8C¬AD÷1547424000¬ADE÷1547424000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷zNvhbfu1¬WU÷dallas-mavericks¬AG÷114¬BA÷29¬BC÷25¬BE÷34¬BG÷26¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷IoUdcEf7¬WV÷golden-state-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷25¬BD÷37¬BF÷30¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷8Ae9WDg6¬AD÷1547420400¬ADE÷1547420400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷l6tp0GAl¬WU÷orlando-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷18¬BC÷34¬BE÷34¬BG÷30¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷dWulazQf¬WV÷houston-rockets¬AH÷109¬BB÷26¬BD÷33¬BF÷29¬BH÷21¬AW÷1¬~~
3
1547657046
722
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷8Y7SorQp¬ZD÷t¬ZE÷C2416Q6r¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/koszykowka/usa/nba/¬ZX÷03USA 003......0000000000186000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷U1wFqLlh¬AD÷1547683200¬ADE÷1547683200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷IuDizlhI¬WU÷detroit-pistons¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷C2CeZ77O¬WV÷orlando-magic¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-ziVcuxnH.png?bookmaker=[3,5,16,163,417,429,472,502]","IO":21,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷MVbFrfMl¬AD÷1547686800¬ADE÷1547686800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷ppbiw5wH¬WU÷boston-celtics¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷v7cexPhN¬WV÷toronto-raptors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-ziVcuxnH.png?bookmaker=[3,5,16,163,417,429,472,502]","IO":21,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷xStNsaJ4¬AD÷1547686800¬ADE÷1547686800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷QkvKU9Vo¬WU÷houston-rockets¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷KQhNTTph¬WV÷brooklyn-nets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-ziVcuxnH.png?bookmaker=[3,5,16,163,417,429,472,502]","IO":21,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷r5sJru4b¬AD÷1547686800¬ADE÷1547686800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷nauGVkGu¬WV÷milwaukee-bucks¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷Q5GaYRMU¬WU÷memphis-grizzlies¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-ziVcuxnH.png?bookmaker=[3,5,16,163,417,429,472,502]","IO":21,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷GIuRtJYA¬AD÷1547688600¬ADE÷1547688600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷bHiRSm0b¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷ttsWR7F4¬WV÷san-antonio-spurs¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-ziVcuxnH.png?bookmaker=[3,5,16,163,417,429,472,502]","IO":21,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷YgzWuwlH¬AD÷1547694000¬ADE÷1547694000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷l6pvQopH¬WV÷cleveland-cavaliers¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷fqozRRUA¬WU÷portland-trail-blazers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-ziVcuxnH.png?bookmaker=[3,5,16,163,417,429,472,502]","IO":21,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷67YwvHIT¬AD÷1547695800¬ADE÷1547695800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷Mc1G6cqd¬WU÷golden-state-warriors¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷z1kbVtMd¬WV÷new-orleans-pelicans¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-ziVcuxnH.png?bookmaker=[3,5,16,163,417,429,472,502]","IO":21,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷CpZZvc3N¬AD÷1547695800¬ADE÷1547695800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷QV778JEq¬WU÷los-angeles-clippers¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷r72C7wUk¬WV÷utah-jazz¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-ziVcuxnH.png?bookmaker=[3,5,16,163,417,429,472,502]","IO":21,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷t0P5ZzRp¬AD÷1547755200¬ADE÷1547755200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷nyg2U0y3¬WU÷washington-wizards¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷Uar7TKj9¬WV÷new-york-knicks¬AM÷NBA Global Games. Rozgrywane w O2 Arena, London.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Me2hcvJi¬AD÷1547769600¬ADE÷1547769600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷GGpJQIzS¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷McNoMxqq¬WV÷sacramento-kings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷r53lbK3o¬AD÷1547769600¬ADE÷1547769600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷8jsBSv6F¬WU÷indiana-pacers¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷xQoFRbLL¬WV÷philadelphia-76ers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0McJsEye¬AD÷1547771400¬ADE÷1547771400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷Icdayq8T¬WU÷toronto-raptors¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷bivSW2Gp¬WV÷phoenix-suns¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jV6ddbYc¬AD÷1547776800¬ADE÷1547776800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷z1RkLdbk¬WU÷denver-nuggets¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷UNQgKGDe¬WV÷chicago-bulls¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UL50eIm4¬AD÷1547778600¬ADE÷1547778600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷8EPcJzT1¬WU÷oklahoma-city-thunder¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷86VYsK52¬WV÷los-angeles-lakers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KAbDhGXM¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷ve9HZeDr¬WU÷boston-celtics¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷8UDLYFSl¬WV÷memphis-grizzlies¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Qma9gdIG¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷fNXpuIkL¬WU÷detroit-pistons¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷xnNkvx5R¬WV÷miami-heat¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Cpe5fx3A¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷ncUxsvL8¬WU÷orlando-magic¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷tKTttbzF¬WV÷brooklyn-nets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷b1cHizmT¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷nLCPXZse¬WU÷minnesota-timberwolves¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷Uq2UWgc1¬WV÷san-antonio-spurs¬AL÷{"1":[{"TVI":22,"BU":"http:\/\/www.canalplus.pl\/","BN":"CANAL+ Sport"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2V1xmfep¬AD÷1547863200¬ADE÷1547863200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷SUKXVDC7¬WU÷utah-jazz¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷tY8Ffck8¬WV÷cleveland-cavaliers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fPlOAcmi¬AD÷1547868600¬ADE÷1547868600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷Gj1SieZQ¬WU÷los-angeles-clippers¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷YVmfmFsr¬WV÷golden-state-warriors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tM0tnEAj¬AD÷1547868600¬ADE÷1547868600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷x02OhyKK¬WV÷new-orleans-pelicans¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷KO7JgH4E¬WU÷portland-trail-blazers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8ShS9H2c¬AD÷1547929800¬ADE÷1547929800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷nZibnZdl¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷Ucs3ogCf¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-ziVcuxnH.png?bookmaker=[3,5,16,163,417,429,472,502]","IO":42,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jirX8yI3¬AD÷1547935200¬ADE÷1547935200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷GEuBqXt7¬WV÷phoenix-suns¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷8lt7pDR0¬WU÷charlotte-hornets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-ziVcuxnH.png?bookmaker=[3,5,16,163,417,429,472,502]","IO":42,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~
3
1547657046
574

USA

Europa

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Centralna

Azja

Australia i Oceania

Inne rozgrywki

Partnerzy: