Liga National Women 2018/2019 wyniki na żywo, Koszykówka Rumunia: Wyniki, Rezultaty, Tabele

Liga National Women
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷RUMUNIA: Liga National Women - druga runda¬ZEE÷4We2RHup¬ZB÷157¬ZY÷Rumunia¬ZC÷fFgnSnFD¬ZD÷p¬ZE÷zTBkChUD¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷157_4We2RHup¬ZJ÷30¬ZL÷/koszykowka/rumunia/liga-national-women/¬ZX÷03Rumunia 007umunia0020000000175000Liga Nationa033 runda000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rumunia¬~AA÷QHOalabE¬AD÷1553360400¬ADE÷1553360400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sepsi S. K¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEP¬AE÷Sepsi S. K¬JA÷44RkEQTb¬WU÷sepsi-sic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷20¬BC÷21¬BE÷21¬BG÷20¬WN÷SAT¬AF÷Satu Mare K¬JB÷MuMfDpq5¬WV÷satu-mare¬AH÷58¬BB÷15¬BD÷21¬BF÷5¬BH÷17¬~AA÷GOOwxeX3¬AD÷1553353200¬ADE÷1553353200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Univ Arad K¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Univ Arad K¬JA÷vsxEcxDH¬WU÷univ-glodis-icim-arad¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷75¬BA÷21¬BC÷15¬BE÷21¬BG÷18¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Constanta K¬JB÷jJ4stAsp¬WV÷phoenix-constanta¬AH÷48¬BB÷12¬BD÷13¬BF÷12¬BH÷11¬~AA÷nXC8nwTQ¬AD÷1553351400¬ADE÷1553351400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Targu Mures K¬ER÷Kolejka 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷Targu Mures K¬JA÷6TN6ArTN¬WU÷targu-mures¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷74¬BA÷21¬BC÷18¬BE÷16¬BG÷19¬WN÷AGR¬AF÷Agronomia Bucuresti K¬JB÷lhDB92rU¬WV÷agronomia-bucuresti¬AH÷59¬BB÷7¬BD÷15¬BF÷15¬BH÷22¬~AA÷YaZYxyIc¬AD÷1553346000¬ADE÷1553346000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cluj Napoca K¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Cluj Napoca K¬JA÷6Tw6abr5¬WU÷cluj-napoca¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷57¬BA÷17¬BC÷12¬BE÷9¬BG÷19¬WN÷MUN¬AF÷Municipal Targoviste K¬JB÷pKxAbIcB¬WV÷municipal-targoviste¬AH÷55¬BB÷15¬BD÷20¬BF÷10¬BH÷10¬~AA÷8tE4mJDK¬AD÷1553335200¬ADE÷1553335200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Oradea K¬ER÷Kolejka 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷CSM Oradea K¬JA÷0WKbC4bB¬WU÷csm-oradea¬AG÷42¬BA÷7¬BC÷9¬BE÷14¬BG÷12¬WN÷RAP¬AF÷Rapid Bucuresti K¬JB÷fgK2BODH¬WV÷cs-rapid-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷61¬BB÷15¬BD÷22¬BF÷20¬BH÷4¬~AA÷vP4zrcyr¬AD÷1553270400¬ADE÷1553270400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSBT Alexandria K¬ER÷Kolejka 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALE¬AE÷CSBT Alexandria K¬JA÷j1aw5Mjo¬WU÷csbt-alexandria¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷65¬BA÷18¬BC÷7¬BE÷16¬BG÷24¬WN÷HAS¬AF÷Targu Secuiesc K¬JB÷vHhLT5To¬WV÷targu-secuiesc¬AH÷63¬BB÷13¬BD÷14¬BF÷20¬BH÷16¬~AA÷bBWDQe67¬AD÷1552752000¬ADE÷1552752000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpia Brasov K¬ER÷Kolejka 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Brasov K¬JA÷hQcXeqEU¬WU÷olimpia-brasov¬AG÷53¬BA÷11¬BC÷9¬BE÷10¬BG÷23¬WN÷SEP¬AF÷Sepsi S. K¬JB÷ImPwHSqt¬WV÷sepsi-sic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷91¬BB÷23¬BD÷16¬BF÷28¬BH÷24¬~AA÷CEKekuq8¬AD÷1552752000¬ADE÷1552752000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Univ Arad K¬ER÷Kolejka 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Univ Arad K¬JA÷WjTsGnan¬WU÷univ-glodis-icim-arad¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷70¬BA÷18¬BC÷19¬BE÷17¬BG÷16¬WN÷SAT¬AF÷Satu Mare K¬JB÷QDSoF6Eh¬WV÷satu-mare¬AH÷65¬BB÷24¬BD÷7¬BF÷21¬BH÷13¬~AA÷KKX9Ryi1¬AD÷1552741200¬ADE÷1552741200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Constanta K¬ER÷Kolejka 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Constanta K¬JA÷KbpQc5qI¬WU÷phoenix-constanta¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷72¬BA÷21¬BC÷16¬BE÷18¬BG÷17¬WN÷CLU¬AF÷Cluj Napoca K¬JB÷EZbTdPbO¬WV÷cluj-napoca¬AH÷53¬BB÷17¬BD÷13¬BF÷17¬BH÷6¬~AA÷Kd1a9Nrf¬AD÷1552734000¬ADE÷1552734000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rapid Bucuresti K¬ER÷Kolejka 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid Bucuresti K¬JA÷2BsOtFpf¬WU÷cs-rapid-bucuresti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷25¬BC÷29¬BE÷15¬BG÷15¬WN÷ORA¬AF÷CSM Oradea K¬JB÷pzXSuZa0¬WV÷csm-oradea¬AH÷54¬BB÷13¬BD÷7¬BF÷20¬BH÷14¬~AA÷0vgqty6f¬AD÷1552651200¬ADE÷1552651200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSBT Alexandria K¬ER÷Kolejka 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORA¬AF÷CSM Oradea K¬JB÷8dpxQNSA¬WV÷csm-oradea¬AH÷43¬BB÷11¬BD÷9¬BF÷10¬BH÷13¬WM÷ALE¬AE÷CSBT Alexandria K¬JA÷EZpYQ3D4¬WU÷csbt-alexandria¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷70¬BA÷24¬BC÷19¬BE÷11¬BG÷16¬~AA÷QNiUWBBq¬AD÷1552401000¬ADE÷1552401000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Municipal Targoviste K¬ER÷Kolejka 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Municipal Targoviste K¬JA÷WfPRhJ1L¬WU÷municipal-targoviste¬AG÷49¬BA÷15¬BC÷8¬BE÷16¬BG÷10¬WN÷SEP¬AF÷Sepsi S. K¬JB÷0UTViwHR¬WV÷sepsi-sic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷78¬BB÷17¬BD÷20¬BF÷17¬BH÷24¬~AA÷hb1DSHye¬AD÷1552329000¬ADE÷1552329000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agronomia Bucuresti K¬ER÷Kolejka 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGR¬AE÷Agronomia Bucuresti K¬JA÷bqdHaRE5¬WU÷agronomia-bucuresti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷50¬BA÷10¬BC÷17¬BE÷12¬BG÷11¬WN÷ALE¬AF÷CSBT Alexandria K¬JB÷t8oMboUB¬WV÷csbt-alexandria¬AH÷47¬BB÷11¬BD÷17¬BF÷9¬BH÷10¬~
3
1553382567
144
fixtures
3
1553382567
0

Rumunia

Europa

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Centralna

Azja

Australia i Oceania

Inne rozgrywki

Partnerzy: