AHL 2020/2021 wyniki na żywo, Hokej USA: Wyniki, Rezultaty, Tabele

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
bookmaker
100% Bonus Startowy aż do 200 PLN
Otwórz konto już dzisiaj i ubiegaj się o swój 100% Bonus Startowy. Regulamin ma zastosowanie. GamblingTherapy.org. 18+
bookmaker
Bonus na start do 2230 PLN
Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.
bookmaker
29 PLN free + 30 PLN bez ryzyka + 1200 PLN
STS posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z prawem i karany. 18+
AHL
2020/2021
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷USA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷dKlFbcJE¬ZD÷p¬ZE÷2o8J16se¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/usa/ahl/¬ZX÷01USA 003......0010000000001000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷GE3QIyym¬AD÷1620320400¬ADE÷1620320400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620329048¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷ttnOZXeR¬WV÷hartford-wolf-pack¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷2kmKzEtL¬WU÷providence-bruins¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷3¬~AA÷CrKPAa0N¬AD÷1620262800¬ADE÷1620262800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620270969¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬JB÷I5uphzTh¬WV÷colorado-eagles¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷vFttgGDn¬WU÷bakersfield-condors¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬~AA÷vyR2xTWq¬AD÷1620262800¬ADE÷1620262800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ontario Reign¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620272022¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SDG¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷jwCHxtBF¬WV÷san-diego-gulls¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬JA÷CnDDwMe9¬WU÷ontario-reign¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷4¬~AA÷8AcAC0ED¬AD÷1620255900¬ADE÷1620255900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620265575¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷lEwNFC4e¬WV÷hershey-bears¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷ANvJGhkk¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬~AA÷EB41EMq1¬AD÷1620255600¬ADE÷1620255600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620265111¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷A1DszsjA¬WV÷cleveland-monsters¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷WAEwyNz4¬WU÷grand-rapids-griffins¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬~AA÷dzf6Dta7¬AD÷1620255600¬ADE÷1620255600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620263934¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷G0uFHYZr¬WV÷syracuse-crunch¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷4OCoZ05G¬WU÷utica-comets¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬~AA÷tjvErMQ8¬AD÷1620255600¬ADE÷1620255600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620264831¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton Devils¬JB÷tpSt1lK2¬WV÷binghamton-devils¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷hUYbx5s2¬WU÷wilkes-barre-scranton¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬~AA÷SnzAq2B2¬AD÷1620169200¬ADE÷1620169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620179251¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷EwzewoSe¬WV÷toronto-marlies¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷KGzivRCk¬WU÷laval-rocket¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬~AA÷zL5cF2Uf¬AD÷1620147600¬ADE÷1620147600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620155531¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷OpFZy3Lc¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷pfGVxq6i¬WU÷hartford-wolf-pack¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬~AA÷8Kh7g6ko¬AD÷1620082800¬ADE÷1620082800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620093018¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷nXFPcA8T¬WV÷rockford-icehogs¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷YTBLbjgN¬WU÷grand-rapids-griffins¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬~AA÷KM6g27Ke¬AD÷1620082800¬ADE÷1620082800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620091347¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJB¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷WExwLFHg¬WU÷san-jose-barracuda¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷A5ysKZWa¬WV÷bakersfield-condors¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷3¬~AA÷xh6cHqHu¬AD÷1620061200¬ADE÷1620061200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620069686¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷Io9mNFTI¬WV÷providence-bruins¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷6B5qOeEC¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬~AA÷Sf2kHOar¬AD÷1619992800¬ADE÷1619992800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620001870¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷08yIJL5T¬WV÷cleveland-monsters¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷MHxEK1jN¬WU÷texas-stars¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬~~
404
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷dKlFbcJE¬ZD÷p¬ZE÷2o8J16se¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/usa/ahl/¬ZX÷01USA 003......0010000000001000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷UoTXNeJ3¬AD÷1620327600¬ADE÷1620327600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷15¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1620330877¬BX÷4¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷byBdksrl¬WU÷toronto-marlies¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷ABE0l1cf¬WV÷manitoba-moose¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowi\u0105zuj\u0105 ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zak\u0142ad w ci\u0105gu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AN÷y¬~AA÷f52UHejg¬AD÷1620345600¬ADE÷1620345600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷YXwjVi4r¬WU÷texas-stars¬GRA÷0¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷COxfUBJl¬WV÷tucson-roadrunners¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷2V5xGZK5¬AD÷1620428400¬ADE÷1620428400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binghamton Devils¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton Devils¬JA÷EBu6R937¬WU÷binghamton-devils¬GRA÷0¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷h2vAQTID¬WV÷hershey-bears¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷pfesFgzC¬AD÷1620428400¬ADE÷1620428400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷0SDgYuxK¬WV÷chicago-wolves¬GRB÷0¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷MyFkZLMD¬WU÷grand-rapids-griffins¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷rkXyNFY9¬AD÷1620428400¬ADE÷1620428400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷4YD4mLC0¬WU÷laval-rocket¬GRA÷0¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷rPC8nuS6¬WV÷belleville-senators¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷l68gajvc¬AD÷1620428400¬ADE÷1620428400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷2a0aUHIe¬WU÷utica-comets¬GRA÷0¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷tja3TyY1¬WV÷syracuse-crunch¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷OpfoEDkI¬AD÷1620432000¬ADE÷1620432000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷fkDcXaiQ¬WU÷iowa-wild¬GRA÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷WA4PSJas¬WV÷rockford-icehogs¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷WAgkDX4O¬AD÷1620435600¬ADE÷1620435600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷QX3TRwFm¬WU÷bakersfield-condors¬GRA÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬JB÷4O2XQcUg¬WV÷colorado-eagles¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷CnfDVKJa¬AD÷1620439200¬ADE÷1620439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SDG¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷WvjHaod7¬WU÷san-diego-gulls¬GRA÷0¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷AVlLb5BD¬WV÷ontario-reign¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷KYfm9YTt¬AD÷1620500400¬ADE÷1620500400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷McjXbeg1¬WU÷toronto-marlies¬GRA÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷0lkybF87¬WV÷manitoba-moose¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷jeA1G3Wo¬AD÷1620504000¬ADE÷1620504000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Henderson Silver Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Henderson Silver Knights¬JA÷WlcVoa6J¬WU÷henderson-silver-knights¬GRA÷0¬WN÷SJB¬AF÷San Jose Barracuda¬JB÷AudZpJLP¬WV÷san-jose-barracuda¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷pI95FNoh¬AD÷1620504000¬ADE÷1620504000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hershey Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬JA÷2Xm1twUt¬WU÷hershey-bears¬GRA÷0¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷tOn5ucqm¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷xCWuMZmG¬AD÷1620507600¬ADE÷1620507600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷CbHCoasD¬WU÷wilkes-barre-scranton¬GRA÷0¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton Devils¬JB÷jkGGpJdJ¬WV÷binghamton-devils¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷tp3ED1G4¬AD÷1620514800¬ADE÷1620514800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Monsters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬JA÷rBkHxeT5¬WU÷cleveland-monsters¬GRA÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷M1lLyFrC¬WV÷rochester-americans¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷Kz2ICLVA¬AD÷1620514800¬ADE÷1620514800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷fT1SZhDO¬WV÷utica-comets¬GRB÷0¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷Gx3OzZcI¬WU÷syracuse-crunch¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷YJyhQPsK¬AD÷1620518400¬ADE÷1620518400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SDG¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷jsn5c1Ui¬WV÷san-diego-gulls¬GRB÷0¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷Cjm1bsFo¬WU÷bakersfield-condors¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷pWlvUM0o¬AD÷1620518400¬ADE÷1620518400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷OO9TWPdp¬WU÷chicago-wolves¬GRA÷0¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷2F8XVqCj¬WV÷grand-rapids-griffins¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷Ec1MBuoH¬AD÷1620518400¬ADE÷1620518400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷8WkAbxjP¬WU÷texas-stars¬GRA÷0¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷phsxfdbt¬WV÷tucson-roadrunners¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷lCFmliSG¬AD÷1620586800¬ADE÷1620586800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷nVS5VZbe¬WU÷toronto-marlies¬GRA÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷thS9UgE1¬WV÷manitoba-moose¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷dGed5wOp¬AD÷1620587100¬ADE÷1620587100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷KhrdkYCB¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬GRA÷0¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬JB÷WSo0lhSH¬WV÷wilkes-barre-scranton¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷0EoA4NkI¬AD÷1620590400¬ADE÷1620590400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ontario Reign¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬JB÷UcWAhZ6U¬WV÷colorado-eagles¬GRB÷0¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬JA÷j7X6gFiO¬WU÷ontario-reign¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷OMmrTtGi¬AD÷1620594000¬ADE÷1620594000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷jV1FfTli¬WU÷rockford-icehogs¬GRA÷0¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷UL0Jgm4c¬WV÷iowa-wild¬GRB÷0¬AN÷n¬~~
64
Reklama
Reklama
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są zablokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Tryb ciemny
Reklama
Pomoc: AHL 2020/2021 w serwisie wyników na żywo WynikiNaZywo.pl, który oferuje wyniki hokeja - AHL 2020/2021, rezultaty końcowe, podsumowania meczów ze strzelcami, porównania kursów i statystyki H2H, skróty wideo z najciekawszymi akcjami. Live Centre na WynikiNaZywo.pl (dostępne dla głównych lig hokeja) dostarcza szczegółowych statystyk (strzały na bramkę, strzały procentowo, ilość strzałów obronionych, strzały obronione przez bramkarza procentowo, kary, bramki w przewadze, gra ciałem, wygrane wznowienia) a także składy wyjściowe. Sprawdzaj wyniki na żywo na WynikiNaZywo.pl - AHL 2020/2021 USA.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!
mockup