GFL 2 2020 wyniki na żywo, Futbol amerykański Niemcy: Wyniki, Rezultaty, Tabele  

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
bookmaker
100% Bonus Startowy aż do 200 PLN
Otwórz konto już dzisiaj i ubiegaj się o swój 100% Bonus Startowy. Regulamin ma zastosowanie. GamblingTherapy.org. 18+
bookmaker
29 PLN free + 230 PLN bez ryzyka + 1200 PLN kod flashscore
STS posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z prawem i karany. 18+
bookmaker
Odbierz bonus 1145 PLN
Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Futbol amerykański Niemcy

GFL 2
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷NIEMCY: GFL 2¬ZEE÷jodOP8aP¬ZB÷81¬ZY÷Niemcy¬ZC÷ER4x9lJF¬ZD÷p¬ZE÷W0KUHODS¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_jodOP8aP¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol-amerykanski/niemcy/gfl-2/¬ZX÷09Niemcy 006Niemcy0450000000001000GFL 2 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Niemcy¬~AA÷d2jk3Nuh¬AD÷1590847200¬ADE÷1590847200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dusseldorf Panther¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬JA÷6kzvnDoO¬WU÷dusseldorf-panther¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬JB÷ptZsoX0U¬WV÷berlin-adler¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷jPkg2seb¬AD÷1590847200¬ADE÷1590847200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷dEFm6GWu¬WU÷hamburg-huskies¬WN÷NKO¬AF÷Solingen Paladins¬JB÷z5Ei5znn¬WV÷solingen-paladins¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷2oUn5HJd¬AD÷1590847200¬ADE÷1590847200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Kirchdorf Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬JB÷6LrYGk38¬WV÷saarland-hurricanes¬WM÷KIR¬AE÷Kirchdorf Wildcats¬JA÷I5kjh6Q7¬WU÷kirchdorf-wildcats¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷UFlc11A4¬AD÷1590847200¬ADE÷1590847200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Langenfeld Longhorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Langenfeld Longhorns¬JA÷URDe4f1h¬WU÷langenfeld-longhorns¬WN÷ESS¬AF÷Essen Cardinals¬JB÷rVHa3EGb¬WV÷essen-cardinals¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷0Wnj4yZ2¬AD÷1590933600¬ADE÷1590933600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Fursty Razorbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUR¬AE÷Fursty Razorbacks¬JA÷pCsxG9IE¬WU÷fursty-razorbacks¬WN÷BIB¬AF÷Biberach Beavers¬JB÷x855bsms¬WV÷biberach-beavers¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷Yqob2F3F¬AD÷1591448400¬ADE÷1591448400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Straubing Spiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Straubing Spiders¬JA÷OO7HeuXa¬WU÷straubing-spiders¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Pirates¬JB÷IaMKfan6¬WV÷frankfurt-pirates¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷niq20LPA¬AD÷1591452000¬ADE÷1591452000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Berlin Adler¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Adler¬JA÷xhH32YV4¬WU÷berlin-adler¬WN÷ESS¬AF÷Essen Cardinals¬JB÷GrG71hoB¬WV÷essen-cardinals¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷Qsr6auuH¬AD÷1591452000¬ADE÷1591452000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷AJUA0C0H¬WU÷hamburg-huskies¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬JB÷lATEaWFN¬WV÷dusseldorf-panther¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷K4sAbafN¬AD÷1591452000¬ADE÷1591452000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Lubeck Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUB¬AE÷Lubeck Cougars¬JA÷rXSIbjVT¬WU÷lubeck-cougars¬WN÷ROS¬AF÷Rostock Griffins¬JB÷KhKpfAwo¬WV÷rostock-griffins¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷UBv70gYR¬AD÷1591455600¬ADE÷1591455600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Saarland Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬JA÷4GOWicWO¬WU÷saarland-hurricanes¬WN÷DAR¬AF÷Darmstadt Diamonds¬JB÷IJCEGt9P¬WV÷darmstadt-diamonds¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷Y7oEcJ9T¬AD÷1592056800¬ADE÷1592056800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷Ye8SIgGo¬WU÷hamburg-huskies¬WN÷LAN¬AF÷Langenfeld Longhorns¬JB÷Cn7WHDVi¬WV÷langenfeld-longhorns¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷0fVxeXek¬AD÷1592056800¬ADE÷1592056800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Kirchdorf Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIR¬AE÷Kirchdorf Wildcats¬JA÷Sh2lAvng¬WU÷kirchdorf-wildcats¬WN÷DAR¬AF÷Darmstadt Diamonds¬JB÷MF1h9b1a¬WV÷darmstadt-diamonds¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷vkOtgwIp¬AD÷1592056800¬ADE÷1592056800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Lubeck Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUB¬AE÷Lubeck Cougars¬JA÷tMBzHXpb¬WU÷lubeck-cougars¬WN÷ESS¬AF÷Essen Cardinals¬JB÷KCAvGi04¬WV÷essen-cardinals¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷IuNphcXj¬AD÷1592056800¬ADE÷1592056800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Rostock Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rostock Griffins¬JA÷EZ9rFBFA¬WU÷rostock-griffins¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬JB÷Q9DnEVUG¬WV÷berlin-adler¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷M9JogBQ1¬AD÷1592060400¬ADE÷1592060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wiesbaden Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIE¬AE÷Wiesbaden Phantoms¬JA÷63346doI¬WU÷wiesbaden-phantoms¬WN÷BIB¬AF÷Biberach Beavers¬JB÷zw885G0O¬WV÷biberach-beavers¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷lG7THf32¬AD÷1592139600¬ADE÷1592139600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Frankfurt Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Pirates¬JA÷ET6C4zGU¬WU÷frankfurt-pirates¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬JB÷jkrIPJot¬WV÷saarland-hurricanes¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷AVexGYXE¬AD÷1592654400¬ADE÷1592654400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wiesbaden Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIE¬AE÷Wiesbaden Phantoms¬JA÷x6pUMHVb¬WU÷wiesbaden-phantoms¬WN÷DAR¬AF÷Darmstadt Diamonds¬JB÷pWqYLyo5¬WV÷darmstadt-diamonds¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷IeapEC2R¬AD÷1592658000¬ADE÷1592658000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Biberach Beavers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIB¬AE÷Biberach Beavers¬JA÷WnnpJZUN¬WU÷biberach-beavers¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Pirates¬JB÷Q9olIgpU¬WV÷frankfurt-pirates¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷WdQRGtAi¬AD÷1592661600¬ADE÷1592661600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Berlin Adler¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Adler¬JA÷KWCjDkpN¬WU÷berlin-adler¬WN÷NKO¬AF÷Solingen Paladins¬JB÷bNBfC9aT¬WV÷solingen-paladins¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷AmPVF0Pc¬AD÷1592661600¬ADE÷1592661600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dusseldorf Panther¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROS¬AF÷Rostock Griffins¬JB÷U52Q6mNj¬WV÷rostock-griffins¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬JA÷jF3M7T7p¬WU÷dusseldorf-panther¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷hCEzFKv4¬AD÷1592661600¬ADE÷1592661600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Essen Cardinals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essen Cardinals¬JA÷r9j8VWai¬WU÷essen-cardinals¬WN÷LUB¬AF÷Lubeck Cougars¬JB÷dCfCUjFc¬WV÷lubeck-cougars¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷6FIvEvfA¬AD÷1592661600¬ADE÷1592661600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Langenfeld Longhorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Langenfeld Longhorns¬JA÷jZgGTAU3¬WU÷langenfeld-longhorns¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬JB÷UPhKSUqA¬WV÷hamburg-huskies¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷xttH8jQl¬AD÷1592672400¬ADE÷1592672400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Straubing Spiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Straubing Spiders¬JA÷fPP1yHph¬WU÷straubing-spiders¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷lnP5zy0b¬WV÷kirchdorf-wildcats¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~~
82
reklama
reklama
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są blokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Tryb ciemny
reklama
Pomoc: GFL 2 2020 w serwisie wyników na żywo WynikiNaZywo.pl, który oferuje wyniki futbolu amerykańskiego - GFL 2 2020 , rezultaty końcowe, podsumowania meczów ze zawodnikami punktującymi, porównania kursów i statystyki H2H, skróty wideo z najciekawszymi akcjami dla wybranych lig/meczów. Live Centre na WynikiNaZywo.pl (dostępne dla NFL) dostarcza szczegółowych statystyk (1st downs, yards razem, podania w yardach, rushing yards, karne yardy, straty, puntsy). Sprawdzaj wyniki na żywo na WynikiNaZywo.pl - GFL 2 2020 Niemcy.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!