LNFA Serie A 2020 wyniki na żywo, Futbol amerykański Hiszpania: Wyniki, Rezultaty, Tabele  

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
bookmaker
100% Bonus Startowy aż do 200 PLN
Otwórz konto już dzisiaj i ubiegaj się o swój 100% Bonus Startowy. Regulamin ma zastosowanie. GamblingTherapy.org. 18+
bookmaker
Bonus na start do 2230 PLN
Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.
bookmaker
29 PLN free + 30 PLN bez ryzyka + 1200 PLN
STS posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z prawem i karany. 18+

Futbol amerykański Hiszpania

LNFA Serie A
2020
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷HISZPANIA: LNFA Serie A¬ZEE÷lECltNIp¬ZB÷176¬ZY÷Hiszpania¬ZC÷t6WC7Go6¬ZD÷p¬ZE÷hlQRT1jq¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷176_lECltNIp¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol-amerykanski/hiszpania/lnfa-serie-a/¬ZX÷09Hiszpania 009zpania0010000000001000LNFA Serie A012erie A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Hiszpania¬~AA÷fglQyaT3¬AD÷1583064000¬ADE÷1583064000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷L'Hospitalet Pioners¬ER÷Kolejka 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIJ¬AF÷Gijon Mariners¬JB÷jBLNoseH¬WV÷gijon-mariners¬AH÷19¬WM÷L'H¬AE÷L'Hospitalet Pioners¬JA÷dlMJnNuB¬WU÷l-hospitalet-pioners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬~AA÷G8xZZxbG¬AD÷1583060400¬ADE÷1583060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fuengirola Potros¬ER÷Kolejka 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COS¬AF÷Coslada Camioneros¬JB÷l04u4OAo¬WV÷coslada-camioneros¬AH÷6¬WM÷MIG¬AE÷Fuengirola Potros¬JA÷0pBcuuYp¬WU÷fuengirola-potros¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬~AA÷YqmUzJrA¬AD÷1582995600¬ADE÷1582995600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Demons¬ER÷Kolejka 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MUR¬AF÷Murcia Cobras¬JB÷byPVqLPT¬WV÷murcia-cobras¬AH÷0¬WM÷BLA¬AE÷Black Demons¬JA÷4EPRp1AN¬WU÷black-demons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬~AA÷nTlMxuEc¬AD÷1582988400¬ADE÷1582988400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rivas Osos¬ER÷Kolejka 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAD¬AF÷Badalona Dracs¬JB÷IcNFm3Q4¬WV÷badalona-dracs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷39¬WM÷DOL¬AE÷Rivas Osos¬JA÷AXNBlqBb¬WU÷rivas-osos¬AG÷38¬~AA÷zkL3KcbT¬AD÷1582459200¬ADE÷1582459200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zaragoza Hurricanes¬ER÷Kolejka 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷L'H¬AF÷L'Hospitalet Pioners¬JB÷QN6tnjk0¬WV÷l-hospitalet-pioners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷53¬WM÷KOR¬AE÷Zaragoza Hurricanes¬JA÷W07xmWZg¬WU÷zaragoza-hurricanes¬AG÷0¬~AA÷8xjIwLbi¬AD÷1582457400¬ADE÷1582457400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Badalona Dracs¬ER÷Kolejka 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIJ¬AF÷Gijon Mariners¬JB÷WtP7kPeh¬WV÷gijon-mariners¬AH÷21¬WM÷BAD¬AE÷Badalona Dracs¬JA÷xKP3j5tn¬WU÷badalona-dracs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷55¬~AA÷6XBZEyMj¬AD÷1582455600¬ADE÷1582455600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coslada Camioneros¬ER÷Kolejka 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAL¬AF÷Mallorca Voltors¬JB÷OGLaioRu¬WV÷mallorca-voltors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬WM÷COS¬AE÷Coslada Camioneros¬JA÷Cv9hqlZI¬WU÷coslada-camioneros¬AG÷20¬~AA÷hU7VFH6p¬AD÷1582455600¬ADE÷1582455600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fuengirola Potros¬ER÷Kolejka 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Black Demons¬JB÷YmAlpUJC¬WV÷black-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷55¬WM÷MIG¬AE÷Fuengirola Potros¬JA÷4E5poA46¬WU÷fuengirola-potros¬AG÷19¬~AA÷vNRfMJTG¬AD÷1581246000¬ADE÷1581246000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mallorca Voltors¬ER÷Kolejka 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Black Demons¬JB÷OfI2gYdQ¬WV÷black-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷39¬WM÷MAL¬AE÷Mallorca Voltors¬JA÷fLDbfEsK¬WU÷mallorca-voltors¬AG÷38¬~AA÷dbMaLwqN¬AD÷1581244200¬ADE÷1581244200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Badalona Dracs¬ER÷Kolejka 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOR¬AF÷Zaragoza Hurricanes¬JB÷KQ3YmCKm¬WV÷zaragoza-hurricanes¬AH÷14¬WM÷BAD¬AE÷Badalona Dracs¬JA÷Q34Ulh5s¬WU÷badalona-dracs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷52¬~AA÷0WSjNaEA¬AD÷1581177600¬ADE÷1581177600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Murcia Cobras¬ER÷Kolejka 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIG¬AF÷Fuengirola Potros¬JB÷GUEfefSD¬WV÷fuengirola-potros¬AH÷14¬WM÷MUR¬AE÷Murcia Cobras¬JA÷2RQCWAkD¬WU÷murcia-cobras¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬~AA÷69TnOua4¬AD÷1581170400¬ADE÷1581170400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gijon Mariners¬ER÷Kolejka 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOL¬AF÷Rivas Osos¬JB÷lOM8Xjz7¬WV÷rivas-osos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷46¬WM÷GIJ¬AE÷Gijon Mariners¬JA÷f1N4YWK0¬WU÷gijon-mariners¬AG÷20¬~AA÷bgTh2bxo¬AD÷1580648400¬ADE÷1580648400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷L'Hospitalet Pioners¬ER÷Kolejka 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷L'H¬AE÷L'Hospitalet Pioners¬JA÷jXSXJX57¬WU÷l-hospitalet-pioners¬AG÷21¬WN÷BAD¬AF÷Badalona Dracs¬JB÷vmMFrHr8¬WV÷badalona-dracs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬~AA÷QaLvQ1Ui¬AD÷1580641200¬ADE÷1580641200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coslada Camioneros¬ER÷Kolejka 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COS¬AE÷Coslada Camioneros¬JA÷rqBgyZzr¬WU÷coslada-camioneros¬AG÷6¬WN÷BLA¬AF÷Black Demons¬JB÷Q3ORuFSQ¬WV÷black-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬~AA÷8OAqPLqb¬AD÷1580641200¬ADE÷1580641200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mallorca Voltors¬ER÷Kolejka 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MUR¬AF÷Murcia Cobras¬JB÷GAO0ZC5f¬WV÷murcia-cobras¬AH÷16¬WM÷MAL¬AE÷Mallorca Voltors¬JA÷MZ9czgjl¬WU÷mallorca-voltors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷41¬~
24
fixtures
0
reklama
reklama
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są zablokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Tryb ciemny
reklama
Pomoc: LNFA Serie A 2020 w serwisie wyników na żywo WynikiNaZywo.pl, który oferuje wyniki futbolu amerykańskiego - LNFA Serie A 2020 , rezultaty końcowe, podsumowania meczów ze zawodnikami punktującymi, porównania kursów i statystyki H2H, skróty wideo z najciekawszymi akcjami dla wybranych lig/meczów. Live Centre na WynikiNaZywo.pl (dostępne dla NFL) dostarcza szczegółowych statystyk (1st downs, yards razem, podania w yardach, rushing yards, karne yardy, straty, puntsy). Sprawdzaj wyniki na żywo na WynikiNaZywo.pl - LNFA Serie A 2020 Hiszpania.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!