IL 2020 wyniki na żywo, Baseball USA: Wyniki, Rezultaty, Tabele  

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Baseball USA

IL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷USA: IL¬ZEE÷WExoOyMO¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷U3zPxAqs¬ZD÷p¬ZE÷OvPWEOXs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_WExoOyMO¬ZJ÷2¬ZL÷/baseball/usa/il/¬ZX÷06USA 003......0810000000001000IL 002......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷roRi9FLu¬AD÷1590530700¬ADE÷1590530700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Buffalo Bisons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bisons¬JA÷dOAQzNJe¬WU÷buffalo-bisons¬WN÷SCR¬AF÷Scranton/WB¬JB÷zF9UZtZ1¬WV÷scranton-wilkes-barre-railriders¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷vDK07gjh¬AD÷1590532500¬ADE÷1590532500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Columbus Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Clippers¬JA÷dr1Kd4tF¬WU÷columbus-clippers¬WN÷LOU¬AF÷Louisville Bats¬JB÷zZaOeOeL¬WV÷louisville-bats¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷I3J46D5b¬AD÷1590532500¬ADE÷1590532500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Norfolk Tides¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Tides¬JA÷U9ERfrBR¬WU÷norfolk-tides¬WN÷GWI¬AF÷Gwinnett Stripers¬JB÷WI0gj2Jr¬WV÷gwinnett-stripers¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷dlVe8Zzn¬AD÷1590532500¬ADE÷1590532500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Syracuse Mets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Mets¬JA÷lIcCbQB2¬WU÷syracuse-mets¬WN÷LEH¬AF÷Lehigh Valley IronPigs¬JB÷2L1GcpR8¬WV÷lehigh-valley-ironpigs¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷CvY75XK4¬AD÷1590534240¬ADE÷1590534240¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Charlotte Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Knights¬JA÷Qu0ckMYl¬WU÷charlotte-knights¬WN÷DUR¬AF÷Durham Bulls¬JB÷vq41ltle¬WV÷durham-bulls¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷jVWB4izB¬AD÷1590534300¬ADE÷1590534300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Indianapolis Indians¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Mud Hens¬JB÷Cd29nKI7¬WV÷toledo-mud-hens¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Indians¬JA÷Y535m031¬WU÷indianapolis-indians¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷YgMG3BkH¬AD÷1590534300¬ADE÷1590534300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Rochester Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Red Wings¬JA÷0CeiB3e8¬WU÷rochester-red-wings¬WN÷PAW¬AF÷Pawtucket Red Sox¬JB÷v3feANAE¬WV÷pawtucket-red-sox¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷ncQK2V4N¬AD÷1590617100¬ADE÷1590617100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Buffalo Bisons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bisons¬JA÷WbIOheus¬WU÷buffalo-bisons¬WN÷SCR¬AF÷Scranton/WB¬JB÷rZLSiFfm¬WV÷scranton-wilkes-barre-railriders¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷KpeZLh5o¬AD÷1590618900¬ADE÷1590618900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Columbus Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Clippers¬JA÷IZMnmi9I¬WU÷columbus-clippers¬WN÷LOU¬AF÷Louisville Bats¬JB÷WxRjnBOO¬WV÷louisville-bats¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷rTBjc9Sp¬AD÷1590618900¬ADE÷1590618900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Norfolk Tides¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Tides¬JA÷pMOvkDv6¬WU÷norfolk-tides¬WN÷GWI¬AF÷Gwinnett Stripers¬JB÷OCNrlXgC¬WV÷gwinnett-stripers¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷tKPO1kKT¬AD÷1590618900¬ADE÷1590618900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Syracuse Mets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEH¬AF÷Lehigh Valley IronPigs¬JB÷GnKzjgPa¬WV÷lehigh-valley-ironpigs¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Mets¬JA÷xdLWjZ9g¬WU÷syracuse-mets¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷byfwLCKi¬AD÷1590620640¬ADE÷1590620640¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Charlotte Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Knights¬JA÷ptFYAf1P¬WU÷charlotte-knights¬WN÷DUR¬AF÷Durham Bulls¬JB÷nk106E9t¬WV÷durham-bulls¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷4YdoJjk4¬AD÷1590620700¬ADE÷1590620700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Indianapolis Indians¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Indians¬JA÷SSbC3Cga¬WU÷indianapolis-indians¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Mud Hens¬JB÷tW2G2W85¬WV÷toledo-mud-hens¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷hbgsKWZc¬AD÷1590620700¬ADE÷1590620700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Rochester Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Red Wings¬JA÷fF045YOn¬WU÷rochester-red-wings¬WN÷PAW¬AF÷Pawtucket Red Sox¬JB÷Y5a84hvg¬WV÷pawtucket-red-sox¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷ncnjIA4A¬AD÷1590676500¬ADE÷1590676500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Buffalo Bisons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bisons¬JA÷zg2K1jOB¬WU÷buffalo-bisons¬WN÷SCR¬AF÷Scranton/WB¬JB÷Eq1O0AwI¬WV÷scranton-wilkes-barre-railriders¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷QmofHUJG¬AD÷1590678300¬ADE÷1590678300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Rochester Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Red Wings¬JA÷rJ5SaUhO¬WU÷rochester-red-wings¬WN÷PAW¬AF÷Pawtucket Red Sox¬JB÷M94Wbl8U¬WV÷pawtucket-red-sox¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷fNkbGlZM¬AD÷1590681900¬ADE÷1590681900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Norfolk Tides¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Tides¬JA÷bVuxKXwt¬WU÷norfolk-tides¬WN÷GWI¬AF÷Gwinnett Stripers¬JB÷dGbuJign¬WV÷gwinnett-stripers¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷veRUASdp¬AD÷1590705300¬ADE÷1590705300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Columbus Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Clippers¬JA÷b31iGkw5¬WU÷columbus-clippers¬WN÷LOU¬AF÷Louisville Bats¬JB÷xf0eF9hB¬WV÷louisville-bats¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷YDl2F8lT¬AD÷1590705300¬ADE÷1590705300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Syracuse Mets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Mets¬JA÷jwbqIB8h¬WU÷syracuse-mets¬WN÷LEH¬AF÷Lehigh Valley IronPigs¬JB÷UTdmHVNb¬WV÷lehigh-valley-ironpigs¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷hbVY9nCj¬AD÷1590707040¬ADE÷1590707040¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Charlotte Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Knights¬JA÷WGaaET7H¬WU÷charlotte-knights¬WN÷DUR¬AF÷Durham Bulls¬JB÷pK33DmNN¬WV÷durham-bulls¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷61JGYVli¬AD÷1590707100¬ADE÷1590707100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Indianapolis Indians¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Indians¬JA÷vs37C7xU¬WU÷indianapolis-indians¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Mud Hens¬JB÷tjkZ7Rpo¬WV÷toledo-mud-hens¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~~
673
reklama
reklama
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są blokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Tryb ciemny
reklama
Pomoc: IL 2020 w serwisie wyników na żywo WynikiNaZywo.pl, który oferuje wyniki baseballa - IL 2020, rezultaty końcowe, podsumowania meczów, porównania kursów i statystyki H2H, skróty wideo z najciekawszymi akcjami dla wybranych lig/meczów. Live Centre na WynikiNaZywo.pl (dostępne dla MLB) dostarcza szczegółowych statystyk (odbicia, błędy, home runy, wyautowania, zdobyte bazy, średnia pałkarza, 2b - double, 3b - triple i wiele innych). Sprawdzaj wyniki na żywo na WynikiNaZywo.pl - IL 2020 USA.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!