Puchar Słowenii Kobiety 2017/2018 wyniki na żywo, Siatkówka Słowenia: Wyniki, Rezultaty, Tabele    

Puchar Słowenii Kobiety
Loading ...
results
12
1508778861
0
fixtures
SA÷12¬~ZA÷SŁOWENIA: Puchar Słowenii Kobiety¬ZEE÷fPeMx8Ib¬ZB÷172¬ZY÷Słowenia¬ZC÷GrgklPgN¬ZD÷p¬ZE÷h2FS0Klr¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷172_fPeMx8Ib¬ZJ÷2¬ZL÷/siatkowka/slowenia/puchar-slowenii-kobiety/¬ZX÷05Słowenia 008owenia0030000000169000Puchar Słowe023obiety000¬ZCC÷0¬ZAF÷Słowenia¬~AA÷U1BVXm2l¬AD÷1509469200¬ADE÷1509469200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aliansa K¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LUK¬AF÷Luka Koper K¬WV÷luka-koper¬WM÷ALI¬AE÷Aliansa K¬WU÷aliansa¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷xSEwWRW0¬AD÷1509552000¬ADE÷1509552000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ankaran K¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANK¬AE÷Ankaran K¬WU÷ankaran¬WN÷GEN¬AF÷GEN-I Volley K¬WV÷gen-i-volley¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷Kj4rVon7¬AD÷1509552000¬ADE÷1509552000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fly Team K¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOR¬AF÷Gorenjska K¬WV÷gorenjska¬WM÷FLY¬AE÷Fly Team K¬WU÷fly-team¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷bs3nU51D¬AD÷1509552000¬ADE÷1509552000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nova KBM Branik II K¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Nova KBM Branik II K¬WU÷nova-kbm-branik¬WN÷FOR¬AF÷Formis Bell K¬WV÷formis-bell¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷ns86wAvR¬AD÷1509552000¬ADE÷1509552000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vital Ljubljana K¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIT¬AE÷Vital Ljubljana K¬WU÷vital-ljubljana¬WN÷KOR¬AF÷Korvolley K¬WV÷korvolley¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷8j92vjPK¬AD÷1509552000¬ADE÷1509552000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷ZOK Maribor K¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZOK¬AE÷ZOK Maribor K¬WU÷zok-maribor¬WN÷NOV¬AF÷Nova KBM Branik K¬WV÷nova-kbm-branik¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷jBCRYTnr¬AD÷1509642000¬ADE÷1509642000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Puconci K¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUC¬AE÷Puconci K¬WU÷puconci¬WN÷ZOK¬AF÷ZOK GSV Zava Ptuj K¬WV÷zok-gsv-zava-ptuj¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷K4qHqo10¬AD÷1511366400¬ADE÷1511366400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Formis Bell K¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Formis Bell K¬WU÷formis-bell¬WN÷NOV¬AF÷Nova KBM Branik II K¬WV÷nova-kbm-branik¬AM÷2 runda.¬AN÷n¬~AA÷Oxj8o7Wm¬AD÷1511366400¬ADE÷1511366400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GEN-I Volley K¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEN¬AE÷GEN-I Volley K¬WU÷gen-i-volley¬WN÷ANK¬AF÷Ankaran K¬WV÷ankaran¬AM÷2 runda.¬AN÷n¬~AA÷2TlCpRof¬AD÷1511366400¬ADE÷1511366400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gorenjska K¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gorenjska K¬WU÷gorenjska¬WN÷FLY¬AF÷Fly Team K¬WV÷fly-team¬AM÷2 runda.¬AN÷n¬~AA÷QmeYi9gK¬AD÷1511366400¬ADE÷1511366400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Korvolley K¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOR¬AE÷Korvolley K¬WU÷korvolley¬WN÷VIT¬AF÷Vital Ljubljana K¬WV÷vital-ljubljana¬AM÷2 runda.¬AN÷n¬~AA÷UFj4nmHs¬AD÷1511366400¬ADE÷1511366400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luka Koper K¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUK¬AE÷Luka Koper K¬WU÷luka-koper¬WN÷ALI¬AF÷Aliansa K¬WV÷aliansa¬AM÷2 runda.¬AN÷n¬~AA÷ncdUhkvE¬AD÷1511366400¬ADE÷1511366400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nova KBM Branik K¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Nova KBM Branik K¬WU÷nova-kbm-branik¬WN÷ZOK¬AF÷ZOK Maribor K¬WV÷zok-maribor¬AM÷2 runda.¬AN÷n¬~AA÷8CpwiT8Q¬AD÷1511366400¬ADE÷1511366400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷ZOK GSV Zava Ptuj K¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZOK¬AE÷ZOK GSV Zava Ptuj K¬WU÷zok-gsv-zava-ptuj¬WN÷PUC¬AF÷Puconci K¬WV÷puconci¬AM÷2 runda.¬AN÷n¬~AA÷OOAZW7Hf¬AD÷1511368200¬ADE÷1511368200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Astec Triglav K¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Astec Triglav K¬WU÷astec-triglav¬WN÷CAL¬AF÷Calcit Kamnik K¬WV÷calcit-kamnik¬AN÷n¬~
12
1508778861
15

Słowenia

Europa

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Centralna

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki

Partnerzy: