III Liga - Grupa III 2016/2017 wyniki na żywo, Piłka nożna Polska: Wyniki, Rezultaty, Tabele

III Liga - Grupa III 2016/2017
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷POLSKA: III Liga - Grupa III¬ZEE÷tSIIVqT1¬ZB÷154¬ZY÷Polska¬ZC÷2VaJiZ5F¬ZD÷p¬ZE÷2ZNpiSN1¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_tSIIVqT1¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/polska/iii-liga-grupa-iii/¬ZX÷00Polska 006Polska0070000000153000III Liga - G020pa III000¬ZCC÷0¬~AA÷p2mCIT05¬AD÷1479643200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Górnik Zabrze 2¬ER÷Kolejka 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOR¬AE÷Górnik Zabrze 2¬WU÷gornik-zabrze¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷KOW¬AF÷Olimpia Kowary¬WV÷olimpia-kowary¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6HyLG7VH¬AD÷1479643200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KS Polkowice¬ER÷Kolejka 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SLE¬AF÷Slęza Wrocław¬WV÷sleza-wroclaw¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷POL¬AE÷KS Polkowice¬WU÷ks-polkowice¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷v5p4KkWh¬AD÷1479567600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skra Częstochowa¬ER÷Kolejka 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SKR¬AE÷Skra Częstochowa¬WU÷skra-czestochowa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬WN÷PIA¬AF÷Piast Żmigród¬WV÷piast-zmigrod¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷tU4TQigP¬AD÷1479556800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Falubaz Zielona Góra¬ER÷Kolejka 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FZG¬AE÷Falubaz Zielona Góra¬WU÷falubaz-zielona-gora¬AG÷0¬WN÷BKS¬AF÷BKS Stal Bielsko-Biała¬WV÷bks-stal-bielsko-biala¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷zitPFRpO¬AD÷1479556800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷GKS Jastrzębie¬ER÷Kolejka 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JAS¬AE÷GKS Jastrzębie¬WU÷gks-jastrzebie¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷MIE¬AF÷Miedź Legnica 2¬WV÷miedz-legnica¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷rwieMB1t¬AD÷1479556800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Górnik Wałbrzych¬ER÷Kolejka 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RUC¬AF÷Ruch Zdzieszowice¬WV÷ruch-zdzieszowice¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬WM÷WAL¬AE÷Górnik Wałbrzych¬WU÷walbrzych¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷YRq8J9oa¬AD÷1479556800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pniówek Pawłowice Śl.¬ER÷Kolejka 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PNI¬AE÷Pniówek Pawłowice Śl.¬WU÷pniowek-pawlowice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷LEC¬AF÷Lechia Dzierżoniów¬WV÷lechia-dzierzoniow¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷0Eo0LVGn¬AD÷1479556800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rekord Bielsko-Biała¬ER÷Kolejka 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BIE¬AE÷Rekord Bielsko-Biała¬WU÷rekord-bielsko-biala¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷SLA¬AF÷Śląsk Wrocław 2¬WV÷slask-wroclaw¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷SQxHHmGB¬AD÷1479556800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stal Brzeg¬ER÷Kolejka 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRZ¬AE÷Stal Brzeg¬WU÷stal-brzeg¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷UNI¬AF÷Unia Turza Śląska¬WV÷unia-turza-slaska¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷6ZUjDYOP¬AD÷1479038400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BKS Stal Bielsko-Biała¬ER÷Kolejka 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BKS¬AE÷BKS Stal Bielsko-Biała¬WU÷bks-stal-bielsko-biala¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JAS¬AF÷GKS Jastrzębie¬WV÷gks-jastrzebie¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷OEHI8hXt¬AD÷1479038400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miedź Legnica 2¬ER÷Kolejka 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIE¬AE÷Miedź Legnica 2¬WU÷miedz-legnica¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SLE¬AF÷Slęza Wrocław¬WV÷sleza-wroclaw¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KtBR6W1g¬AD÷1479038400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unia Turza Śląska¬ER÷Kolejka 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Unia Turza Śląska¬WU÷unia-turza-slaska¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GOR¬AF÷Górnik Zabrze 2¬WV÷gornik-zabrze¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷ENCs3l1I¬AD÷1478966400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Śląsk Wrocław 2¬ER÷Kolejka 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WAL¬AF÷Górnik Wałbrzych¬WV÷walbrzych¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SLA¬AE÷Śląsk Wrocław 2¬WU÷slask-wroclaw¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷h8OY4AW5¬AD÷1478953800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lechia Dzierżoniów¬ER÷Kolejka 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEC¬AE÷Lechia Dzierżoniów¬WU÷lechia-dzierzoniow¬AG÷1¬WN÷SKR¬AF÷Skra Częstochowa¬WV÷skra-czestochowa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷WbNx4UoC¬AD÷1478953800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Piast Żmigród¬ER÷Kolejka 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIA¬AE÷Piast Żmigród¬WU÷piast-zmigrod¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BIE¬AF÷Rekord Bielsko-Biała¬WV÷rekord-bielsko-biala¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷bX9V5jHa¬AD÷1478952000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpia Kowary¬ER÷Kolejka 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KOW¬AE÷Olimpia Kowary¬WU÷olimpia-kowary¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PNI¬AF÷Pniówek Pawłowice Śl.¬WV÷pniowek-pawlowice¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷4¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷SQGo28GO¬AD÷1478952000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ruch Zdzieszowice¬ER÷Kolejka 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RUC¬AE÷Ruch Zdzieszowice¬WU÷ruch-zdzieszowice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷FZG¬AF÷Falubaz Zielona Góra¬WV÷falubaz-zielona-gora¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1481366710
153
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POLSKA: III Liga - Grupa III¬ZEE÷tSIIVqT1¬ZB÷154¬ZY÷Polska¬ZC÷2VaJiZ5F¬ZD÷p¬ZE÷2ZNpiSN1¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_tSIIVqT1¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/polska/iii-liga-grupa-iii/¬ZX÷00Polska 006Polska0070000000153000III Liga - G020pa III000¬ZCC÷0¬~AA÷QRJm8Soa¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BKS Stal Bielsko-Biała¬ER÷Kolejka 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BKS¬AE÷BKS Stal Bielsko-Biała¬WU÷bks-stal-bielsko-biala¬WN÷MIE¬AF÷Miedź Legnica 2¬WV÷miedz-legnica¬AN÷n¬~AA÷4IIi7n15¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GKS Jastrzębie¬ER÷Kolejka 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JAS¬AE÷GKS Jastrzębie¬WU÷gks-jastrzebie¬WN÷POL¬AF÷KS Polkowice¬WV÷ks-polkowice¬AN÷n¬~AA÷d6fIN7on¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Górnik Wałbrzych¬ER÷Kolejka 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAL¬AE÷Górnik Wałbrzych¬WU÷walbrzych¬WN÷FZG¬AF÷Falubaz Zielona Góra¬WV÷falubaz-zielona-gora¬AN÷n¬~AA÷pSQa5QVH¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Górnik Zabrze 2¬ER÷Kolejka 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOR¬AE÷Górnik Zabrze 2¬WU÷gornik-zabrze¬WN÷LEC¬AF÷Lechia Dzierżoniów¬WV÷lechia-dzierzoniow¬AN÷n¬~AA÷dhFq98Wh¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpia Kowary¬ER÷Kolejka 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KOW¬AE÷Olimpia Kowary¬WU÷olimpia-kowary¬WN÷BRZ¬AF÷Stal Brzeg¬WV÷stal-brzeg¬AN÷n¬~AA÷vkQ34poO¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pniówek Pawłowice Śl.¬ER÷Kolejka 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PNI¬AE÷Pniówek Pawłowice Śl.¬WU÷pniowek-pawlowice¬WN÷PIA¬AF÷Piast Żmigród¬WV÷piast-zmigrod¬AN÷n¬~AA÷IFeEOmWu¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rekord Bielsko-Biała¬ER÷Kolejka 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BIE¬AE÷Rekord Bielsko-Biała¬WU÷rekord-bielsko-biala¬WN÷RUC¬AF÷Ruch Zdzieszowice¬WV÷ruch-zdzieszowice¬AN÷n¬~AA÷IuP7340U¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Skra Częstochowa¬ER÷Kolejka 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SKR¬AE÷Skra Częstochowa¬WU÷skra-czestochowa¬WN÷SLA¬AF÷Śląsk Wrocław 2¬WV÷slask-wroclaw¬AN÷n¬~AA÷ns8d66GB¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slęza Wrocław¬ER÷Kolejka 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SLE¬AE÷Slęza Wrocław¬WU÷sleza-wroclaw¬WN÷UNI¬AF÷Unia Turza Śląska¬WV÷unia-turza-slaska¬AN÷n¬~AA÷4WcQLoGb¬AD÷1490450400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Falubaz Zielona Góra¬ER÷Kolejka 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BIE¬AF÷Rekord Bielsko-Biała¬WV÷rekord-bielsko-biala¬WM÷FZG¬AE÷Falubaz Zielona Góra¬WU÷falubaz-zielona-gora¬AN÷n¬~AA÷jTgMMR0h¬AD÷1490450400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Górnik Wałbrzych¬ER÷Kolejka 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAL¬AE÷Górnik Wałbrzych¬WU÷walbrzych¬WN÷BKS¬AF÷BKS Stal Bielsko-Biała¬WV÷bks-stal-bielsko-biala¬AN÷n¬~AA÷K6jcOvxc¬AD÷1490450400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KS Polkowice¬ER÷Kolejka 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POL¬AE÷KS Polkowice¬WU÷ks-polkowice¬WN÷MIE¬AF÷Miedź Legnica 2¬WV÷miedz-legnica¬AN÷n¬~AA÷Ay961HUq¬AD÷1490450400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lechia Dzierżoniów¬ER÷Kolejka 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEC¬AE÷Lechia Dzierżoniów¬WU÷lechia-dzierzoniow¬WN÷BRZ¬AF÷Stal Brzeg¬WV÷stal-brzeg¬AN÷n¬~AA÷h0bB0ypj¬AD÷1490450400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpia Kowary¬ER÷Kolejka 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KOW¬AE÷Olimpia Kowary¬WU÷olimpia-kowary¬WN÷SLE¬AF÷Slęza Wrocław¬WV÷sleza-wroclaw¬AN÷n¬~AA÷YBowJq0H¬AD÷1490450400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Piast Żmigród¬ER÷Kolejka 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GOR¬AF÷Górnik Zabrze 2¬WV÷gornik-zabrze¬WM÷PIA¬AE÷Piast Żmigród¬WU÷piast-zmigrod¬AN÷n¬~AA÷nemVK5V4¬AD÷1490450400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ruch Zdzieszowice¬ER÷Kolejka 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RUC¬AE÷Ruch Zdzieszowice¬WU÷ruch-zdzieszowice¬WN÷SKR¬AF÷Skra Częstochowa¬WV÷skra-czestochowa¬AN÷n¬~AA÷QonZJPpB¬AD÷1490450400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Śląsk Wrocław 2¬ER÷Kolejka 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SLA¬AE÷Śląsk Wrocław 2¬WU÷slask-wroclaw¬WN÷PNI¬AF÷Pniówek Pawłowice Śl.¬WV÷pniowek-pawlowice¬AN÷n¬~AA÷632Faead¬AD÷1490450400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unia Turza Śląska¬ER÷Kolejka 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Unia Turza Śląska¬WU÷unia-turza-slaska¬WN÷JAS¬AF÷GKS Jastrzębie¬WV÷gks-jastrzebie¬AN÷n¬~AA÷bck1Nbi3¬AD÷1491055200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BKS Stal Bielsko-Biała¬ER÷Kolejka 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BKS¬AE÷BKS Stal Bielsko-Biała¬WU÷bks-stal-bielsko-biala¬WN÷POL¬AF÷KS Polkowice¬WV÷ks-polkowice¬AN÷n¬~AA÷fPrALxMF¬AD÷1491055200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GKS Jastrzębie¬ER÷Kolejka 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JAS¬AE÷GKS Jastrzębie¬WU÷gks-jastrzebie¬WN÷KOW¬AF÷Olimpia Kowary¬WV÷olimpia-kowary¬AN÷n¬~AA÷63OpFzaq¬AD÷1491055200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Górnik Zabrze 2¬ER÷Kolejka 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOR¬AE÷Górnik Zabrze 2¬WU÷gornik-zabrze¬WN÷SLA¬AF÷Śląsk Wrocław 2¬WV÷slask-wroclaw¬AN÷n¬~AA÷GYq6MI69¬AD÷1491055200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miedź Legnica 2¬ER÷Kolejka 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIE¬AE÷Miedź Legnica 2¬WU÷miedz-legnica¬WN÷UNI¬AF÷Unia Turza Śląska¬WV÷unia-turza-slaska¬AN÷n¬~AA÷pfNlEfEk¬AD÷1491055200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pniówek Pawłowice Śl.¬ER÷Kolejka 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PNI¬AE÷Pniówek Pawłowice Śl.¬WU÷pniowek-pawlowice¬WN÷RUC¬AF÷Ruch Zdzieszowice¬WV÷ruch-zdzieszowice¬AN÷n¬~AA÷hKQdCYr2¬AD÷1491055200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rekord Bielsko-Biała¬ER÷Kolejka 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WAL¬AF÷Górnik Wałbrzych¬WV÷walbrzych¬WM÷BIE¬AE÷Rekord Bielsko-Biała¬WU÷rekord-bielsko-biala¬AN÷n¬~AA÷ETRhDETe¬AD÷1491055200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Skra Częstochowa¬ER÷Kolejka 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SKR¬AE÷Skra Częstochowa¬WU÷skra-czestochowa¬WN÷FZG¬AF÷Falubaz Zielona Góra¬WV÷falubaz-zielona-gora¬AN÷n¬~AA÷lnrEKdyM¬AD÷1491055200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slęza Wrocław¬ER÷Kolejka 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SLE¬AE÷Slęza Wrocław¬WU÷sleza-wroclaw¬WN÷LEC¬AF÷Lechia Dzierżoniów¬WV÷lechia-dzierzoniow¬AN÷n¬~AA÷0MoIJGjS¬AD÷1491055200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stal Brzeg¬ER÷Kolejka 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRZ¬AE÷Stal Brzeg¬WU÷stal-brzeg¬WN÷PIA¬AF÷Piast Żmigród¬WV÷piast-zmigrod¬AN÷n¬~
1
1481366710
153

Polska

Europa

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Centralna

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki

Partnerzy: