DFB Pokal - Kobiety 2017/2018 wyniki na żywo, Piłka nożna Niemcy: Wyniki, Rezultaty, Tabele

DFB Pokal - Kobiety
Loading ...
results
1
1503330505
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷NIEMCY: DFB Pokal - Kobiety¬ZEE÷0EDHzr4L¬ZB÷81¬ZY÷Niemcy¬ZC÷QklZlBfh¬ZD÷p¬ZE÷OIeWRmR1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_0EDHzr4L¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/niemcy/dfb-pokal-kobiety/¬ZX÷00Niemcy 006Niemcy0440000000169000DFB Pokal - 019obiety000¬ZCC÷0¬ZAF÷Niemcy¬~AA÷O2TFVSVi¬AD÷1503748800¬ADE÷1503748800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Herforder K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷Herforder K¬WU÷herforder¬WN÷BIE¬AF÷Bielefeld K¬WV÷bielefeld¬AN÷n¬~AA÷zLkAu4aG¬AD÷1503748800¬ADE÷1503748800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Holzbach K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOL¬AE÷Holzbach K¬WU÷holzbach¬WN÷MAI¬AF÷Schott Mainz K¬WV÷schott-mainz¬AN÷n¬~AA÷lOgEvOEM¬AD÷1503759600¬ADE÷1503759600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alberweiler K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Alberweiler K¬WU÷alberweiler¬WN÷AND¬AF÷Andernach K¬WV÷andernach¬AN÷n¬~AA÷pfupZ1xp¬AD÷1503759600¬ADE÷1503759600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Riegelsberg K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIE¬AE÷Riegelsberg K¬WU÷riegelsberg¬WN÷WAL¬AF÷Walbeck K¬WV÷walbeck¬AN÷n¬~AA÷6k17Lr8p¬AD÷1503824400¬ADE÷1503824400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marzahn K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marzahn K¬WU÷marzahn¬WN÷CLO¬AF÷Cloppenburg K¬WV÷cloppenburg¬AN÷n¬~AA÷pWdcr6Fc¬AD÷1503824400¬ADE÷1503824400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Siegelbach K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIE¬AE÷Siegelbach K¬WU÷siegelbach¬WN÷MON¬AF÷Monchengladbach K¬WV÷monchengladbach¬AN÷n¬~AA÷lAEuQOaT¬AD÷1503831600¬ADE÷1503831600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buntentor K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUN¬AE÷Buntentor K¬WU÷buntentor¬WN÷GUT¬AF÷Gutersloh K¬WV÷gutersloh¬AN÷n¬~AA÷6RIKUnob¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bramfelder SV K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Bramfelder SV K¬WU÷bramfelder-sv¬WN÷HEN¬AF÷Henstedt-Ulzburg K¬WV÷henstedt-ulzburg¬AN÷n¬~AA÷Gdf2C5VT¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calden K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calden K¬WU÷calden¬WN÷WER¬AF÷Werder Bremen K¬WV÷bremen¬AN÷n¬~AA÷KUMOT604¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dresden Rahnitz K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Rahnitz K¬WU÷dresden-rahnitz¬WN÷UNI¬AF÷Union Berlin K¬WV÷union-berlin¬AN÷n¬~AA÷hrLWRpVG¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FSV Babelsberg K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAB¬AE÷FSV Babelsberg K¬WU÷fsv-babelsberg¬WN÷WEI¬AF÷Weimarer K¬WV÷weimarer¬AN÷n¬~AA÷Q5dsYLij¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hegauer K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEG¬AE÷Hegauer K¬WU÷hegauer¬WN÷WEI¬AF÷Weinberg K¬WV÷weinberg¬AN÷n¬~AA÷6ubgqn0i¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hessen Wetzlar K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAA¬AF÷Saarbrucken K¬WV÷saarbrucken¬WM÷WET¬AE÷Hessen Wetzlar K¬WU÷hessen-wetzlar¬AN÷n¬~AA÷EiMSSQFA¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Holstein Kiel K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Holstein Kiel K¬WU÷holstein-kiel¬WN÷MEP¬AF÷Meppen K¬WV÷meppen¬AN÷n¬~AA÷pCUBW8Go¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Limmer K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIM¬AE÷Limmer K¬WU÷limmer¬WN÷HON¬AF÷Hohen Neuendorf K¬WV÷hohen-neuendorf¬AN÷n¬~AA÷I5tU7Pwo¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Magdeburger K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magdeburger K¬WU÷magdeburger-ffc¬WN÷DEL¬AF÷Delmenhorst K¬WV÷delmenhorst¬AN÷n¬~AA÷hd05tppA¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Neckarau K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SIN¬AF÷Sindelfingen K¬WV÷sindelfingen¬WM÷NEC¬AE÷Neckarau K¬WU÷neckarau¬AN÷n¬~AA÷AJFyR4pN¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Neubrandenburg K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEU¬AE÷Neubrandenburg K¬WU÷neubrandenburg¬WN÷HAM¬AF÷Hamburger SV K¬WV÷hamburger-sv¬AN÷n¬~AA÷E511sQU3¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vorwarts Koln K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOR¬AE÷Vorwarts Koln K¬WU÷vorwarts-koln¬WN÷NIE¬AF÷FFC Niederkirchen K¬WV÷ffc-niederkirchen¬AN÷n¬~AA÷4zKAK2Nj¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wacker Munchen K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAC¬AE÷Wacker Munchen K¬WU÷wacker-munchen¬WN÷KOL¬AF÷Kolonia K¬WV÷kolonia¬AN÷n¬~AA÷rogIwrUS¬AD÷1503842400¬ADE÷1503842400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bochum K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Bochum K¬WU÷bochum¬WN÷CRA¬AF÷Crailsheim K¬WV÷crailsheim¬AN÷n¬~
1
1503330505
21

Niemcy

Europa

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Centralna

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki

Partnerzy: