Premier League 2017/2018 wyniki na żywo, Piłka nożna Etiopia: Wyniki, Rezultaty, Tabele

results
1
1508211958
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ETIOPIA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiopia¬ZC÷buh7paUC¬ZD÷s¬ZE÷z9qUmpZq¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/etiopia/premier-league/¬ZX÷00Etiopia 007tiopia0000000000169000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiopia¬~AA÷AV7b6PK1¬AD÷1509372000¬ADE÷1509372000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arba Menche¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARB¬AE÷Arba Menche¬WU÷arba-menche¬WN÷MEK¬AF÷Mekelle Kenema¬WV÷mekelle-kenema-fc¬AN÷n¬~AA÷ARicRQdR¬AD÷1509372000¬ADE÷1509372000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dedebit¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬WV÷welayta-dicha¬WM÷DED¬AE÷Dedebit¬WU÷dedebit¬AN÷n¬~AA÷lGJk8ojk¬AD÷1509372000¬ADE÷1509372000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷EEPCO¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEB¬AE÷EEPCO¬WU÷eepco¬WN÷DEF¬AF÷Defence Force¬WV÷defence-force¬AN÷n¬~AA÷S6Ig755e¬AD÷1509372000¬ADE÷1509372000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ethiopia Bunna¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Bunna¬WU÷ethiopia-bunna¬WN÷SID¬AF÷Sidama Bunna¬WV÷sidama-bunna¬AN÷n¬~AA÷EablTnSE¬AD÷1509372000¬ADE÷1509372000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jimma Kenema¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Kenema¬WU÷jimma-kenema¬WN÷AWA¬AF÷Awassa¬WV÷awassa¬AN÷n¬~AA÷z9apUSC8¬AD÷1509372000¬ADE÷1509372000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. George¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DIR¬AF÷Dire Dawa¬WV÷dire-dawa¬WM÷GEO¬AE÷St. George¬WU÷st-george¬AN÷n¬~AA÷M5B25qz8¬AD÷1509372000¬ADE÷1509372000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Welwalo Adigrat University¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welwalo Adigrat University¬WU÷welwalo-adigrat-university-fc¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬WV÷fasil-ketema¬AN÷n¬~AA÷WzggS6sL¬AD÷1509372000¬ADE÷1509372000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Woldya Kenema¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOK¬AE÷Woldya Kenema¬WU÷woldya-kenema¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬WV÷adama-city¬AN÷n¬~
1
1508211958
8

Etiopia

Europa

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Centralna

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki

Partnerzy: