Torneo Federal A 2016/2017 wyniki na żywo, Piłka nożna Argentyna: Wyniki, Rezultaty, Tabele

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTYNA: Torneo Federal A - Baraż o awans¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentyna¬ZC÷f1I9lsO9¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷100¬ZL÷/pilka-nozna/argentyna/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentyna 009entyna0050000000186000Torneo Feder032 awans000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentyna¬~AA÷f7LN5tHS¬AD÷1495674000¬ADE÷1495674000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AH Zapla¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬WU÷ah-zapla¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬WV÷sarmiento-resistencia¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷jw7g0Kvj¬AD÷1495674000¬ADE÷1495674000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Antoniana¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬WU÷antoniana¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬WV÷cipolletti¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷dG7k10Pq¬AD÷1495645200¬ADE÷1495645200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬WU÷chaco-for-ever¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬WV÷villa-mitre¬AK÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷EceBXA08¬AD÷1495324800¬ADE÷1495324800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬WV÷sportivo-belgrano¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷2 runda. Wynik pierwszego spotkania: 1-1. Stosunek bramek: 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷l4yX9781¬AD÷1495306800¬ADE÷1495306800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GUA¬AF÷Guarani Antonio Franco¬WV÷cd-guarani-antonio-franco¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2 runda. Wynik pierwszego spotkania: 0-1. Stosunek bramek: 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷ptlJndjk¬AD÷1495306800¬ADE÷1495306800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Aconquija¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬WV÷chaco-for-ever¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷UNI¬AE÷Union Aconquija¬WU÷union-aconquija¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷2 runda. Wynik pierwszego spotkania: 0-1. Stosunek bramek: 0-1. ¬AN÷n¬~AA÷WY7rgbDL¬AD÷1495306800¬ADE÷1495306800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Union Villa Krause¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬WV÷ah-zapla¬AS÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷UNI¬AE÷Union Villa Krause¬WU÷union-villa-krause¬AS÷0¬AZ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷2 runda. Wynik pierwszego spotkania: 1-2. Stosunek bramek: 2-3. ¬AN÷n¬~AA÷EccmhISR¬AD÷1495306800¬ADE÷1495306800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Villa Mitre¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬WV÷alvarado¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬WU÷villa-mitre¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷2 runda. Wynik pierwszego spotkania: 2-0. Stosunek bramek: 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷Sfzy9RN7¬AD÷1495288800¬ADE÷1495288800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Patria¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Patria¬WU÷sportivo-patria¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GUT¬AF÷Gutierrez Mendoza¬WV÷gutierrez-mendoza¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷2 runda. Wynik pierwszego spotkania: 0-2. Stosunek bramek: 2-3. ¬AN÷n¬~AA÷jJlFmxyq¬AD÷1495234800¬ADE÷1495234800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cipolletti¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬WV÷sportivo-las-parejas¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬WU÷cipolletti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AM÷2 runda. Wynik pierwszego spotkania: 0-2. Stosunek bramek: 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷OWnNoG5e¬AD÷1495218600¬ADE÷1495218600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬WV÷antoniana¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬WU÷deportivo-madryn¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷2 runda. Wynik pierwszego spotkania: 2-2. Stosunek bramek: 2-3. ¬AN÷n¬~ZA÷ARGENTYNA: Torneo Federal A - Grupa mistrzowska¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentyna¬ZC÷8pGciqvi¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷40¬ZL÷/pilka-nozna/argentyna/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentyna 009entyna0050000000230000Torneo Feder036zowska000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentyna¬~AA÷zTabMaxp¬AD÷1495472400¬ADE÷1495472400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agropecuario¬ER÷Kolejka 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AGR¬AE÷Agropecuario¬WU÷agropecuario¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AK÷3¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OjXUwS7H¬AD÷1495472400¬ADE÷1495472400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia Mendoza¬ER÷Kolejka 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Mendoza¬WU÷gimnasia-mendoza¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬WV÷union-de-sunchales¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OlxkqNqc¬AD÷1495069200¬ADE÷1495069200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club Atletico Mitre¬ER÷Kolejka 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷CLU¬AE÷Club Atletico Mitre¬WU÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AN÷n¬~
1
1495776838
495
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTYNA: Torneo Federal A - Baraż o awans¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentyna¬ZC÷f1I9lsO9¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷100¬ZL÷/pilka-nozna/argentyna/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentyna 009entyna0050000000186000Torneo Feder032 awans000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentyna¬~AA÷xWQI6M1M¬AD÷1495737000¬ADE÷1495737000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Gutierrez Mendoza¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUT¬AE÷Gutierrez Mendoza¬WU÷gutierrez-mendoza¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷UJ2qNsn3¬AD÷1495994400¬ADE÷1495994400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬WU÷villa-mitre¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬WV÷chaco-for-ever¬AM÷2 runda. Wynik pierwszego spotkania: 1-2. ¬AN÷n¬~AA÷bg7mM119¬AD÷1495998000¬ADE÷1495998000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cipolletti¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬WV÷antoniana¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬WU÷cipolletti¬AM÷2 runda. Wynik pierwszego spotkania: 1-1. ¬AN÷n¬~AA÷jT3uONWd¬AD÷1496001600¬ADE÷1496001600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬WU÷sarmiento-resistencia¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬WV÷ah-zapla¬AM÷2 runda. Wynik pierwszego spotkania: 0-0. ¬AN÷n¬~AA÷lOPdavfd¬AD÷1496014200¬ADE÷1496014200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷GUT¬AF÷Gutierrez Mendoza¬WV÷gutierrez-mendoza¬AM÷2 runda.¬AN÷n¬~ZA÷ARGENTYNA: Torneo Federal A - Grupa mistrzowska¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentyna¬ZC÷8pGciqvi¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷40¬ZL÷/pilka-nozna/argentyna/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentyna 009entyna0050000000230000Torneo Feder036zowska000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentyna¬~AA÷Iik3LJij¬AD÷1495983600¬ADE÷1495983600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷Kolejka 5¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬WU÷gimnasia-y-tiro¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AN÷n¬~AA÷drl7Kw7d¬AD÷1495998000¬ADE÷1495998000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Sunchales¬ER÷Kolejka 5¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬WU÷union-de-sunchales¬WN÷CLU¬AF÷Club Atletico Mitre¬WV÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AN÷n¬~
1
1495776838
7

Argentyna

Europa

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Centralna

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki

Partnerzy: