Zacznij obstawiać online:  instrukcja krok po kroku

Boisz się obstawiać przez Internet? Nie ma powodów do obaw. Nasz przewodnik pokaże Ci jakie jest to proste i bezpieczne.
Jeśli masz 18 i więcej lat, spełniasz wymagania do obstawiania online.
Bezpieczeństwo

Polecamy jedynie sprawdzonych bukmacherów, u których Twoje pieniądze są absolutnie bezpieczne.

Wygoda

Możesz postawić zakład kiedykolwiek i gdziekolwiek jesteś.

Prędkość

Kilka sekund zajmie Ci złożenie depozytu i postawienie zakładu.

Transmisje strumieniowe i obstawianie

Jako użytkownik strony bukmacherskiej możesz oglądać na żywo transmisje strumieniowe z tysięcy meczów za darmo i równocześnie je obstawiać.

Największa oferta zakładów

W świecie zakładów online, bet365 jest synonimem jakości. Ten powszechnie uznany bukmacher oferuje szeroką gamę wydarzeń sportowych, z których wiele można oglądać na żywo. Z ponad 22 milionami zarejestrowanych klientów, bet365 jest powszechnie uznawany jako niezawodny i zaufany bukmacher.

1
Krok 1

Rejestracja

Proces rejestracji jest bardzo prosty i nie zabierze więcej niż 5 minut. Potrzebujesz pomocy? Kliknij poniżej po instrukcję krok po kroku.

+ Pokaż więcej Ukryj szczegóły
 1. Przejdź na stronę bet365 kliknij w link "Rejestracja" w prawym górnym rogu.
 2. Pojawi sie nowe okno. Wpisz w nim swoje dane - większość pól dotyczy danych osobowych. Ponadto bet365 wymaga wpisania przez ciebie 4 cyfrowego numeru bezpieczeństwa, który uczyni Twoje konto jeszcze bardziej bezpiecznym.
 3. Czy wszystkie informacje na stronie rejestracji zostały wpisane? Świetnie. Potwierdź jeszcze, że masz co najmniej 18 i kliknij w przycisk "Rejestracja".
 4. To wszystko! Powinieneś natychmiast otrzymać wiadomość e-mail z informacją, że rejestracja przebiegła pomyślnie.
2
Krok 2

Wpłacanie pieniędzy na swoje konto bukmacherskie

Czy płaciłeś kiedykolwiek za zakupy w sklepie internetowym? Wpłata pieniędzy na swoje konto w bet365 jest tak samo prosta.

+ Pokaż więcej Ukryj szczegóły

Kiedy proces rejestracji zostanie zakończony, bet365 automatycznie zaloguje Cię i zostaniesz zapytany o wpłatę pieniędzy na swoje konto bukmacherskie. Nie musisz robić depozytu od razu, możesz to zrobić, kiedy tylko zechcesz. Jednak nie możesz zacząć obstawiać bez zrobienia pierwszej wpłaty. Dlatego nie ma powodu, żeby to odkładać.

W polu "Metoda płatności" znajdziesz kilka opcji wpłaty pieniędzy. Trzy najbardziej popularne metody zostały opisane poniżej:

Ważne: Twój bonus depozytowy zależy od wielkości wpłaty jaką dokonasz. Więcej informacji o naszym bonusie 100% do depozytu znajdziesz w "Kroku 3-cim". Jeżeli chcesz otrzymać tyle ile jest możliwe, wpłać 200 PLN a bet365 da Ci dodatkowe 200 PLN na zakłady.


Wpłata kartą kredytową/debetową
+

Jeśli masz kartę kredytową lub debetową możesz dokonywać transakcji w Internecie. Jest to najprawdopodobniej najlepszy sposób do wpłaty pieniędzy bo Twoje konto w bet365 zostanie zasilone natychmiast.

 1. Wybierz walutę.
 2. Wprowadź wszystkie wymagane dane karty (znajdziesz je na swojej karcie).
 3. Wprowadź kwotę wpłaty (minimalnie jest to 25PLN maksymalnie 99999 dla tej płatności)
 4. Ustaw swój limit wpłat. Jeśli jesteś pewien, że masz pełną kontrolę nad swoim obstawianiem, wybierz "Brak limitu".
 5. Kliknij w "Złóż depozyt". W tym samym momencie kwota zostanie przypisana do Twojego konta bet365.
Wpłata przez Skrill
+

Skrill jest portfelem internetowym, przez który możesz dokonać wpłaty swoich pieniędzy na konto bet365, a także wypłacać pieniądze.

 1. Jeżeli nie masz jeszcze konta na Skrill, zarejestruj się tutaj.
 2. Wybierając istniejące konto Skrill ustaw walutę zawierania zakładów, wprowadź swój e-mail ze Skrilla i wpłać kwotę (minimum to 25PLN a maksymalnie to 150000 dla tej metody wpłaty).
 3. Ustaw swój limit wpłat. Jeśli jesteś pewien, że masz pełną kontrolę nad swoim obstawianiem, wybierz "Brak limitu".
 4. Kliknij w "Złóż depozyt". Zostaniesz przekierowany na zabezpieczoną stronę Skrill.
 5. Zaloguj się używając swojego adresu e-mail i hasła.
 6. Jeśli na koncie masz wystarczająca ilość środków, potwierdź swój depozyt i w ciągu kilku sekund kwota zostanie zapisana na Twoim koncie bet365.
Wpłata przelewem bankowym
+

Przelew bankowy jest najwolniejszą metodą płatności, dlatego go nie polecamy.

Jeśli jednak wybierzesz tą metodę nie zapomnij podać swojego unikalnego 13 - cyfrowego Wirtualnego Numeru Konta w tytule przelewu, podczas jego wykonywania - wówczas Twoje pieniądze na pewno znajdą się na Twoim koncie w bet365.

3
Krok 3

Odbierz swój bonus do 200 PLN

Obstawiać bez żadnego ryzyka? Kto by nie skorzystał z takiej okazji? Bet365 oferuje bonus do 200 PLN dla swoich nowych klientów!

+ Pokaż więcej Ukryj szczegóły

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, musisz dokonać przynajmniej jednej wpłaty, żeby spełnić warunki do otrzymania bonusu. Jeżeli chcesz otrzymać pełny bonus wpłać 200 PLN na swoje konto, a bet365 zasili je taką samą kwotą we freebetach. Możesz wpłacić mniejszą kwotę, która zostanie przeliczona proporcjonalnie (Jeżeli twoja wpłata wyniesie 25 PLN, bet365 doda Ci 25 PLN bonusu). Maksymalna kwota bonusu t, która będzie dodana to 200 PLN, pomimo tego że twoja pierwsza wpłata będzie większa.

Jeżeli zrobisz kilka wpłat na swoje konto, bet365 wybierze największą wpłatę z okresu 7 dni i dopasuje do niej bonus.

A jak zrealizować swój bonus?
 1. Po zarejestrowaniu, bet365 wyśle Ci email zawierający 10-cyfrowy kod zakończony literami "NCDBP". Jeżeli dokonałeś wystarczająco wysokiej wpłaty, możesz skopiować ten kod.
 2. Na stronie bet365 kliknij w sekcję "Usługi" i wybierz "Użytkownicy".
 3. Kliknij w zakładkę "Oferty", wklej kod w pole "Kod oferty" i zatwierdź.

To wszystko! Powinieneś teraz zobaczyć 3 kwoty: bonus, kwotę, która możesz wypłacić i sumę łączną. Możesz wypłacić swój bonus gdy spełnisz warunki bet365 (które chronią bukmachera od tak zwanych łowców bonusów). Jakie to warunki?

 1. Musisz postawić raz za kwotę swojego kwalifikującego się depozytu, zanim będziesz mógł postawić za swój bonus.
 2. Musisz posiadać rozliczone zakłady o trzykrotnej wartości Twojego kwalifikującego się depozytu i bonusu.
 3. Zakłady, które nie zawierają co najmniej jednej selekcji po kursie 1.50 (1/2) lub wyższym nie liczą się do jakichkolwiek wymagań obrotu.
 4. Jeżeli wymagania obrotu dla tej oferty, nie zostaną spełnione w ciągu 90 dni od momentu wpisania Twojego kodu oferty, wszystkie środki znajdujące się na bonusowym stanie konta zostaną utracone.
4
Krok 4

Postaw swój pierwszy zakład

Konto założone? Tak! Pieniądze wpłacone? Tak! Zatem obstawiajmy!

+ Pokaż więcej Ukryj szczegóły

Pieniądze są już na Twoim koncie, zatem nadszedł czas, żeby postawić pierwszy zakład. Jak to zrobić?

 1. W lewym menu wybierz sport, na który chcesz postawić, np.: piłka nożna.
 2. Wszystkie rozgrywki będą wyświetlone w środkowej kolumnie. Na pierwszy rzut oka ich lista może wyglądać nieczytelnie, ale szybko można się do niej przyzwyczaić. Wybierz Angielską Premier League, dla spróbowania.
 3. Kiedy klikniesz w nazwę ligi, pojawią się wszystkie aktualne mecze i domyślne kursy 1-X-2 (zwycięstwo gospodarza - remis - zwycięstwo gości).
 4. Jeśli szukasz innych kursów (poniżej/powyżej, wynik do przerwy itd.), kliknij w konkretny mecz, żeby je wyświetlić.
 5. Dodaj swój zakład do kuponu.
 6. Kiedy twój kupon będzie kompletny, kliknij w przycisk "Postaw".

To wszystko. Życzymy powodzenia w obstawianiu!

5
Krok 5

Wypłata pieniędzy ze swojego konta

Twoje zakłady okazały się trafione i chciałbyś teraz wypłacić wygraną? Gratulacje! Twoje pieniądze znajdą się na Twoim koncie w przeciągu kilku dni.

+ Pokaż więcej Ukryj szczegóły

Wypłata pieniędzy ze swojego konta na bet365 jest prosta, a bukmacher niepotrzebnie nie przedłuża tej procedury.

Jedynie pierwsze żądanie wypłaty zajmie więcej czasu. Dlaczego? Bet365 poważnie podchodzi do wszystkich przepisów finansowych i w celu zapewnienia zgodności z obowiązującymi regulacjami i wymaganiami z nich wynikającymi prowadzi swoją politykę "Poznaj Swojego Klienta".

Żeby zweryfikować swoje konto będziesz poproszony do przesłania dwóch dokumentów do wyboru. To nic niezwykłego, wielu innych bukmacherów wymaga potwierdzenia swojej tożsamości w podobny sposób.

Jednakże, bet365 upraszcza ten proces na ile się da. Po pierwsze, następnym razem po zalogowaniu przypomni Ci:

I po kliknięciu w "Zweryfikuj teraz", zostaniesz przeprowadzony przez cały proces. W skrócie: będziesz musiał wybrać 2 z wymaganych dokumentów (prawo jazdy, paszport itd.) lub inne dokumenty (rachunek za telefon, wyciąg z banku etc.) i zeskanować je na swój komputer. Kiedy oba dokumenty będziesz miał przygotowane, bet365 wyjaśni Ci jak pliki przesłać do nich na serwer.

Po przesłaniu będziesz musiał poczekać, (zwykle trwa to 2-3 dni) aż bet365 powiadomi Cię, że jesteś zweryfikowanym klientem. Gdy już nim zostaniesz, nie będziesz musiał robić tego powtórnie.

Sama wypłata jest bardzo prosta. Bet365 pozwala wypłacać pieniądze tą samą metodą, która zostały wpłacone np: jeśli wpłaciłeś pieniadze używając karty kredytowej, Twoje pieniądze zostaną wysłane na tą samą kartę kredytową.

A kiedy otrzymasz pieniądze? to zależy od metody płatności. Jeżeli wypłacasz przez Skrilla, zwykle zabiera to kilka godzin. Wypłata na kartę kredytową lub debetową zabiera zwykle 2-3 dni robocze.


Odbierz bonus do 200 PLN

Bet365 ma wspaniałą ofertę dla swoich nowych klientów: 100% bonus do 200 PLN. Jeśli wpłacisz 200 PLN, Bet365 doda taką samą kwotę, będziesz miał zatem 400 PLN na zakłady.

Bonus maksymalnie wynosi 200 PLN. Dotyczy tylko Twojej pierwszej wpłaty.