USHL 2016/2017 wyniki na żywo, Hokej USA: Wyniki, Rezultaty, Tabele

results
SA÷4¬~ZA÷USA: USHL¬ZEE÷hpL3ak1S¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷ERKw3yvq¬ZD÷p¬ZE÷4floEICc¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_hpL3ak1S¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/usa/ushl/¬ZX÷01USA 003......0060000000157000USHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷Q9UvHpON¬AD÷1491696300¬ADE÷1491696300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloomington Thunder¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLO¬AE÷Bloomington Thunder¬WU÷bloomington-thunder¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷MUS¬AF÷Muskegon Lumberjacks¬WV÷muskegon-lumberjacks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷KWTrG4wU¬AD÷1491696300¬ADE÷1491696300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Des Moines Buccaneers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Storm¬WV÷tri-city-storm¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷DES¬AE÷Des Moines Buccaneers¬WU÷des-moines-buccaneers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷MuGABOoo¬AD÷1491696300¬ADE÷1491696300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dubuque Fighting Saints¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAX¬AE÷Dubuque Fighting Saints¬WU÷dubuque-fighting-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷CED¬AF÷Cedar Rapids RoughRiders¬WV÷cedar-rapids-roughriders¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷bcagz8Oo¬AD÷1491696300¬ADE÷1491696300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Madison Capitols¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAD¬AE÷Madison Capitols¬WU÷madison-capitols¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Steel¬WV÷chicago-steel¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷xlbcZRwh¬AD÷1491696300¬ADE÷1491696300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Omaha Lancers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln Stars¬WV÷lincoln-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷5¬WM÷OML¬AE÷Omaha Lancers¬WU÷omaha-lancers¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷WAc1Yogb¬AD÷1491696300¬ADE÷1491696300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux Falls Stampede¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Stampede¬WU÷sioux-falls-stampede¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷SIO¬AF÷Sioux-City¬WV÷sioux-city¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷UeG4X584¬AD÷1491696300¬ADE÷1491696300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Waterloo Black Hawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAT¬AE÷Waterloo Black Hawks¬WU÷waterloo-black-hawks¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷FAR¬AF÷Fargo Force¬WV÷fargo-force¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷by8LTN7T¬AD÷1491692700¬ADE÷1491692700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Youngstown Phantoms¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOU¬AE÷Youngstown Phantoms¬WU÷youngstown-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷USA¬AF÷USA U18¬WV÷usa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~ZA÷USA: USHL - Play Offy¬ZEE÷hpL3ak1S¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷YXWd3egk¬ZD÷p¬ZE÷4floEICc¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_hpL3ak1S¬ZJ÷11¬ZL÷/hokej/usa/ushl/¬ZX÷01USA 003......0060000000212000USHL - Play 016y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷0UqZwC0t¬AD÷1492902300¬ADE÷1492902300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Youngstown Phantoms¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOU¬AE÷Youngstown Phantoms¬WU÷youngstown-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Steel¬WV÷chicago-steel¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AM÷4 runda. Remis w serii 2-2.¬AN÷n¬~AA÷ppvcq57k¬AD÷1492819500¬ADE÷1492819500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Des Moines Buccaneers¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DES¬AE÷Des Moines Buccaneers¬WU÷des-moines-buccaneers¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷SIO¬AF÷Sioux-City¬WV÷sioux-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷3 runda. Sioux-City wygrywa w serii 3-0.¬AN÷n¬~AA÷xANl8Ka9¬AD÷1492816500¬ADE÷1492816500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Muskegon Lumberjacks¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAX¬AF÷Dubuque Fighting Saints¬WV÷dubuque-fighting-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷4¬WM÷MUS¬AE÷Muskegon Lumberjacks¬WU÷muskegon-lumberjacks¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬AM÷4 runda. Dubuque Fighting Saints wygrywa w serii 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷QacQlRqS¬AD÷1492815900¬ADE÷1492815900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Youngstown Phantoms¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOU¬AE÷Youngstown Phantoms¬WU÷youngstown-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Steel¬WV÷chicago-steel¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷3 runda. Chicago Steel prowadzi w serii 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷6gugpohq¬AD÷1492730100¬ADE÷1492730100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Muskegon Lumberjacks¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAX¬AF÷Dubuque Fighting Saints¬WV÷dubuque-fighting-saints¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷MUS¬AE÷Muskegon Lumberjacks¬WU÷muskegon-lumberjacks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬AM÷3 runda. Dubuque Fighting Saints prowadzi w serii 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷v7w1rPMe¬AD÷1492560300¬ADE÷1492560300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fargo Force¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FAR¬AE÷Fargo Force¬WU÷fargo-force¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷WAT¬AF÷Waterloo Black Hawks¬WV÷waterloo-black-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AM÷3 runda. Waterloo Black Hawks wygrywa w serii 3-0. ¬AN÷n¬~AA÷hnaIjmFF¬AD÷1492380300¬ADE÷1492380300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux-City¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIO¬AE÷Sioux-City¬WU÷sioux-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷DES¬AF÷Des Moines Buccaneers¬WV÷des-moines-buccaneers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷2 runda. Sioux-City prowadzi w serii 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷dK59h9p3¬AD÷1492301100¬ADE÷1492301100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Steel¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Steel¬WU÷chicago-steel¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷YOU¬AF÷Youngstown Phantoms¬WV÷youngstown-phantoms¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷2 runda. Chicago Steel prowadzi w serii 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷vqeEiTa9¬AD÷1492301100¬ADE÷1492301100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dubuque Fighting Saints¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAX¬AE÷Dubuque Fighting Saints¬WU÷dubuque-fighting-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷MUS¬AF÷Muskegon Lumberjacks¬WV÷muskegon-lumberjacks¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷2 runda. Dubuque Fighting Saints prowadzi w serii 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷n9bMk7UL¬AD÷1492301100¬ADE÷1492301100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Waterloo Black Hawks¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAT¬AE÷Waterloo Black Hawks¬WU÷waterloo-black-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷FAR¬AF÷Fargo Force¬WV÷fargo-force¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷2 runda. Waterloo Black Hawks prowadzi w serii 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷QL4KVowj¬AD÷1492216500¬ADE÷1492216500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Dubuque Fighting Saints¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAX¬AE÷Dubuque Fighting Saints¬WU÷dubuque-fighting-saints¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷MUS¬AF÷Muskegon Lumberjacks¬WV÷muskegon-lumberjacks¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷rcFFWRNq¬AD÷1492214700¬ADE÷1492214700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Steel¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Steel¬WU÷chicago-steel¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷YOU¬AF÷Youngstown Phantoms¬WV÷youngstown-phantoms¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷4C3OU5hd¬AD÷1492214700¬ADE÷1492214700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux-City¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIO¬AE÷Sioux-City¬WU÷sioux-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷DES¬AF÷Des Moines Buccaneers¬WV÷des-moines-buccaneers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷IT65gkVd¬AD÷1492214700¬ADE÷1492214700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Waterloo Black Hawks¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAT¬AE÷Waterloo Black Hawks¬WU÷waterloo-black-hawks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷FAR¬AF÷Fargo Force¬WV÷fargo-force¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~
4
1493088243
524
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: USHL - Play Offy¬ZEE÷hpL3ak1S¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷YXWd3egk¬ZD÷p¬ZE÷4floEICc¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_hpL3ak1S¬ZJ÷11¬ZL÷/hokej/usa/ushl/¬ZX÷01USA 003......0060000000212000USHL - Play 016y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷S6Ma4yKS¬AD÷1493165100¬ADE÷1493165100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Steel¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Steel¬WU÷chicago-steel¬WN÷YOU¬AF÷Youngstown Phantoms¬WV÷youngstown-phantoms¬AM÷5 runda. Remis w serii 2-2.¬AN÷n¬~
4
1493088243
1

USA

Europa

Ameryka Północna i Centralna

Australia i Oceania

Inne rozgrywki

Partnerzy: