AHL 2014/2015 wyniki na żywo, Hokej USA: Wyniki, Rezultaty, Tabele

results
SA÷4¬~ZA÷USA: AHL - Play Offy¬ZB÷200¬ZC÷AFBITJMF¬ZD÷p¬ZE÷hfHvdmXN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷11¬ZL÷/hokej/usa/ahl/¬ZX÷01USA.........003......00100161000AHL - Play O015y Offy¬~AA÷8SWuE2NS¬AD÷1430686800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Griffins¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬WU÷grand-rapids-griffins¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬WV÷toronto-marlies¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷team¬AM÷5 runda. Grand Rapids Griffins wygrywa w serii 3-2. ¬~AA÷hjZPulvq¬AD÷1430607600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Griffins¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬WU÷grand-rapids-griffins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷3¬OA÷team¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬WV÷toronto-marlies¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬OB÷team¬AM÷4 runda. Grand Rapids Griffins prowadzi w serii 3-2. ¬~AA÷ClkRvwdk¬AD÷1430607600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Monarchs¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Monarchs¬WU÷manchester-monarchs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬OA÷team¬WN÷POR¬AF÷Portland Pirates¬WV÷portland-pirates¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬OB÷team¬AM÷5 runda. Manchester Monarchs wygrywa w serii 3-2. ¬~AA÷dKVe4cJN¬AD÷1430607600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Utica Comets¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬WU÷utica-comets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬WV÷chicago-wolves¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬OB÷team¬AM÷5 runda. Utica Comets wygrywa w serii 3-2. ¬~AA÷WxKq19ID¬AD÷1430521200¬AB÷3¬AC÷10¬CX÷Hartford Wolf Pack¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬WU÷hartford-wolf-pack¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬WV÷providence-bruins¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷team¬AM÷5 runda. Hartford Wolf Pack wygrywa w serii 3-2. ¬~AA÷M7rfoAGL¬AD÷1430521200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Hershey Bears¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬WU÷hershey-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷10¬BA÷4¬BC÷2¬BE÷4¬OA÷team¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Sharks¬WV÷worcester-sharks¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬OB÷team¬AM÷4 runda. Hershey Bears wygrywa w serii 3-1. ¬~AA÷x8C2G8v6¬AD÷1430521200¬AB÷3¬AC÷10¬CX÷Utica Comets¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬WU÷utica-comets¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬WV÷chicago-wolves¬AS÷2¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬OB÷team¬AM÷4 runda. Utica Comets prowadzi w serii 3-2. ¬~AA÷0O618l9s¬AD÷1430434800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Pirates¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬WM÷POR¬AE÷Portland Pirates¬WU÷portland-pirates¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬OA÷team¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬WV÷manchester-monarchs¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷team¬AM÷4 runda. Manchester Monarchs prowadzi w serii 3-2. ¬~AA÷f5OocGOG¬AD÷1430352000¬AB÷3¬AC÷10¬CX÷Rockford IceHogs¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬WU÷rockford-icehogs¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬WV÷texas-stars¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷team¬AM÷3 runda. Rockford IceHogs wygrywa w serii 3-0. ¬~AA÷rVKsbd9A¬AD÷1430352000¬AB÷3¬AC÷10¬CX÷San Antonio Rampage¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬WU÷san-antonio-rampage¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City¬WV÷oklahoma-city¬AS÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷team¬AM÷3 runda. Oklahoma City wygrywa w serii 3-0. ¬~AA÷l8Lwaxf4¬AD÷1430348400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Griffins¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬WU÷grand-rapids-griffins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬OA÷team¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬WV÷toronto-marlies¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷team¬AM÷3 runda. Grand Rapids Griffins prowadzi w serii 3-2. ¬~AA÷0nuqweXp¬AD÷1430348400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Hershey Bears¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬WU÷hershey-bears¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Sharks¬WV÷worcester-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬OB÷team¬AM÷3 runda. Hershey Bears prowadzi w serii 3-1. ¬~AA÷htSU0bPi¬AD÷1430348400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Syracuse Crunch¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬WU÷syracuse-crunch¬AS÷2¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬OB÷team¬AM÷3 runda. Wilkes-Barre/Scranton wygrywa w serii 3-0. ¬~AA÷AHMZaIvb¬AD÷1430348400¬AB÷3¬AC÷10¬CX÷Utica Comets¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬WU÷utica-comets¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬WV÷chicago-wolves¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷team¬AM÷3 runda. Utica Comets prowadzi w serii 3-2. ¬~AA÷pQaUe5Ye¬AD÷1430262300¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Providence Bruins¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬WU÷providence-bruins¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬WV÷hartford-wolf-pack¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷team¬AM÷4 runda. Hartford Wolf Pack prowadzi w serii 3-2. ¬~AA÷EkTQ1vAo¬AD÷1430089500¬AB÷3¬AC÷10¬CX÷Providence Bruins¬ER÷1/8-finału¬AX÷0¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬WU÷providence-bruins¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬WV÷hartford-wolf-pack¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷team¬AM÷3 runda. Rozegrano 3 dogrywki. Hartford Wolf Pack prowadzi w serii 3-2. ¬~
4
1430700918
1173
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: AHL - Play Offy¬ZB÷200¬ZC÷AFBITJMF¬ZD÷p¬ZE÷hfHvdmXN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷11¬ZL÷/hokej/usa/ahl/¬ZX÷01USA.........003......00100161000AHL - Play O015y Offy¬~AA÷YiX1lIbr¬AD÷1430953200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Hershey Bears¬ER÷Ćwierćfinal¬AX÷0¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬WU÷hershey-bears¬OA÷team¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬WV÷hartford-wolf-pack¬OB÷team¬AM÷1 runda.¬~AA÷GCpzgbjR¬AD÷1430953200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester Monarchs¬ER÷Ćwierćfinal¬AX÷0¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Monarchs¬WU÷manchester-monarchs¬OA÷team¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬WV÷wilkes-barre-scranton¬OB÷team¬AM÷1 runda.¬~AA÷CrW5mxEl¬AD÷1431039600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester Monarchs¬ER÷Ćwierćfinal¬AX÷0¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Monarchs¬WU÷manchester-monarchs¬OA÷team¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬WV÷wilkes-barre-scranton¬OB÷team¬AM÷2 runda. Remis w serii 0-0.¬~AA÷hfm3ndTf¬AD÷1431126000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Hershey Bears¬ER÷Ćwierćfinal¬AX÷0¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬WU÷hershey-bears¬OA÷team¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬WV÷hartford-wolf-pack¬OB÷team¬AM÷2 runda. Remis w serii 0-0.¬~AA÷Wpn7oGr1¬AD÷1431212700¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬ER÷Ćwierćfinal¬AX÷0¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬WU÷wilkes-barre-scranton¬OA÷team¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬WV÷manchester-monarchs¬OB÷team¬AM÷3 runda. Remis w serii 0-0.¬~AA÷Q7oBpzb7¬AD÷1431284400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Wolf Pack¬ER÷Ćwierćfinal¬AX÷0¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬WU÷hartford-wolf-pack¬OA÷team¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬WV÷hershey-bears¬OB÷team¬AM÷3 runda. Remis w serii 0-0.¬~AA÷tGTc8wjE¬AD÷1431385200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Wolf Pack¬ER÷Ćwierćfinal¬AX÷0¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬WU÷hartford-wolf-pack¬OA÷team¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬WV÷hershey-bears¬OB÷team¬AM÷4 runda. Remis w serii 0-0.¬~AA÷vBkFqfDD¬AD÷1431385500¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬ER÷Ćwierćfinal¬AX÷0¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬WU÷wilkes-barre-scranton¬OA÷team¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬WV÷manchester-monarchs¬OB÷team¬AM÷4 runda. Remis w serii 0-0.¬~
4
1430700918
8

USA

Europa

Ameryka Północna i Centralna

Australia i Oceania

Inne rozgrywki

Partnerzy: